Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adenozynotrójfosforanowa

tatuaż na nadgarstku

Polecane posty

co sądzicie o małych tatuażach na nadgarstku? chciałabym sobie taki zrobić, ale tak się zastanawiam czy mój przyszły pracodawca nie będzie robił z tego problemu? :o poczytałam trochę różne fora i może rzeczywiście nie jest to najlepszy pomysł? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejszy
na czole pierdolnij, a jak ci nie dadza pracy to pozwij o dyskryminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawfda
to zalezy co bys chciala wytatuowac, jak se je*niesz tribala to nie licz na jakiekolwiek oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam takowy, nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawfda
Irie, jestes kobieta?? gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą. Na temat miejsca pracy nie chcę za dużo pisać, ale jest to prywatna firma, nie moja ma się rozumieć :) Tatuaż nie jest też jakiś krzykliwy, ot zdanie, które dużo dla mnie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy gdzie chcesz pracować. Ale nadgarstek to raczej widoczne miejsce, ja bym się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz już pomysł na ten tatuaż? Przyznam, że zżera mnie ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś przekonana że w takim zawodzie zostaniesz to nie powinno być problemu. Rób jeśli zdanie uniwersalne i uważasz że będziesz tak samo za 50 lat myśleć :) Ja się przymierzam ciągle do tatuażu ale na łopatce, bo pewnie przestałby mi się podobać po kilku latach. A fajne zdanie przy toaletce mogę sobie powiesić :) Może za kilkadziesiąt czy kilkanaście nawet lat kosmetyka czy chirurgia plastyczna tak pójdą do przodu że pozbycie się tatuażu nie będzie takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnienie do końca wiem... Strasznie podobają mi sie napisy, ale nie wiem jakie zdanie mogłabym sobie wytatuować... A z drugiej strony strasznie podoba mi się graficzny znak ryb, tylko znowu nie jestem fanka astrologii i sama nie wiem... ;) Podpowiadają mi, że jak pójdę do salonu to wtedy coś mi doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka, tak, jestem pewna, że w tym zwodzie zostanę. :) Na łopatce to tez fajne miejsce, tylko jajednak chciałabym, żeby go było widać, wiem że to ma być dla mnie i że jak będe miała 50 lat to może to wtedy wygladać śmiesznie, ale z drugiej strony kto wie czy ja dożyje takiego wieku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawfda
najpierw przemysl sobie co chcesz wytatuować, najwazniejszy jest pomysl. bez sensu robic tatuaz tylko dla ozdoby. Tatuaz ma wyrazac ciebie i bedzie z toba do konca zycia, to twoja wizytówka. WYmysl cos swojego i nie laz po salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej zastanowić się nad czymś bardziej osobistym. Jeżeli skorzystasz z rady kogoś pracującego w salonie, to jest ryzyko, że nie tylko Ty będziesz taki mieć :) Myślałam też o napisie na karku, ale nie mam wen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wytatuuję, że jestem bogiem :classic_cool: nie no ja tam pomysł mam, ale mam też obawy. na razie się nie palę na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze rysuję, więc może jakiś wzór sobie opracuję, ale na karku chyba lepiej się sprawdzi napis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, nie mam kompletnie pomysłu. Wcześniejszy napis ma symbolikę i swoją historię. Muszę zrobić burzę mózgów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×