Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaką tanią prostownice poelcac

tanie prostownice-warte??

Polecane posty

Gość jaką tanią prostownice poelcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką tanią prostownice poelcac
chcialam zapytać czy ktos uzywa takiej badz podobnej prostownicy http://allegro.pl/item1134005329_prostownica_do_wlosow_120w_regulacja_temp_ag3.html duzo osob kupuje je na allegro i chce wiedziec czy warto je kupić nie stac mnie na nic drogiego może któa z was uzywa takie badz innej w podobnej cenie prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z drzewa....!
lepiej kupic drozsza. ja kupilam swoja na allegro za 140 zl z przesylka. te tanie niszcza wlosy. mialam juz 2 takie tanie i postanowilam kupic cos drozszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie taką podobną, tyle, ze MPM product. Kiedys kupiłam ją za 100 zł :P Może z 5 lat temu. Ale nie zauważyłam różnicy w niszczeniu włosów, porównując ją z prostownicą za 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooooooooooooooo
a czy moc ma znaczenie? lepiej 35 wat, 70, czy moze az 150?? jakie wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawaa200000
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Nie wiem czy warto:) Zależy tak naprawdę o co pytasz to znaczy co dla ciebie znaczy tania prostownica. Wydaje mi się,że ta jest w przystępnej cenie http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=661 i ma aż siedem różnych nakładek do stylizacji. Może okazać się bardzo przydatna- można zrobić fryzurę praktycznie na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdajecie sobie sprawę z tego, że im tańsza prostownica tym większe prawdopodobieństwo, że zepsuje włosy? Znajoma kiedyś kupiła taką za 30 zł, prostowałyśmy nią włosy przez rok, a później nam wypadały garściami :\ Teraz mam http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Prostownica_PHILIPS_HP_4669_2F00-39245,184.html Mogę odstawic prostowanie na jakiś czas i nie widać zadnych zniszczeń na włosach. To jest jej niewątpliwy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dr martens
używam od 3 lat holden pr40. 9wąskie płytki do króciutkich włosów) do dziś sprzedają ją na allegro za ok. 65zł. wtedy była dużo tańsza, tak ok. 50. nie narzekam. oczywiście uzywam odżywki do włosó suchych i zniszczonych oraz jedwabiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glossiness
Wiesz co, ja kupilam kiedys tanszą na Allegron, wytrzymała mi chyba z 3 lata, a jak kupiłam za ponad stówe, po roku sie zepsuła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeszelks
To zależy co jest dla kogo tanie. Okolica stówki to niewielka cena. Tu jest wg mnie tania: kalamis.pl/product-pol-725-Mini-prostownica-BaBySleek-BAB2050E.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie bardzo dobrą lokówkę ze stronki allinside.pl. Często prostuje włosy, a wiadomo pod wpływem ciepła, takiej temperatury po prostu niszczą się.. Moją prostownica nie niszczy aż tak włosów, gdyż jest jonizująca. bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda_1
mam prostownice ze sferisy za 89zł i moim zdaniem warto, uzytkuje już 3 lata i jeszcze nic się w niej nie zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantoda

Tania i dobra prostownica to np. sprzet-fryzjerski.pl/ermila-magic-straight-prostownica-do-wlosow.html

Jeśli spodziewacie się cudów po urządzeniu, które kosztuje 30 zł, to naprawdę jest to średnio rozsądne.

Dobra prostownica kosztuje sporo więcej, ale przynajmniej to rozwiązanie na lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej sprawdziła się moja pierwsza i jedna z najtańszych prostownic. Wytrwałyśmy razem kilka lat codziennego prostowania, aż w końcu wyzionęła ducha. Nie wiem, jak to możliwe, ale rzeczywiście prostowała najlepiej i najszybciej, a przy tym wcale tak bardzo nie niszczyła włosów. Niestety było to tak dawno, że nie polecę marki, ale czasami warto w tej kwestii zaryzykować 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z taniej będzie zadowolony twój portfel i tylko on. to czego nie wydasz na dobrej jakości prostownicę, wydasz potem na środki ochronne i pielegnujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×