Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wertyku

Moja kobieta ma lat 24 a wygląda na 30-35 :/

Polecane posty

Gość wertyku

tragedia... a na fotkach to już w ogole ja mam lat 22.. więc jak np mam z nią fotkę to wygląda to tak jakbym stał z mamą albo conajmniej jakąś starszą ciotką przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tionee
skoro to twoja kobieta to widocznie z tobą jest cos nie halo, jak na młodsza cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
do tego ja wygladam na młodszego niz jestem... tak na 20 lat wygladam wiec jak ide z nią za ręke ulicą to doslownie kazdy sie patrzy.. to wyglada tak jakby jakas starsza kobieta po 30stce sobie wyrwała jakiegos szczawia koło 20stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
nie stac na mlodsza? co to za glupi tekst...zaznaczam, ze naprawde jest tylko 2 lata starsza, wiec to chuj nie roznica chodzi mi tylko o sam wyglad, ze wygladamy na conajmniej 10 lat roznicy po drugie wydaje mi sie, ze "upolować" starsza kobiete jest duzo ciezej niz mlodsza.. wiec raczej gratki mi sie nalezą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bLONDIXXX
haha to chyba jakaś podpucha mała :) a jeżeli nie to chyba lubisz starsze kobiety więc jaki masz problem??? W OGÓLE WY FACECI WOLICIE CHYBA BABKI DOJRZAŁE JAK TO JEST ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to cię wstydzi?
skoro wstydzisz się swojej kobiety to lepiej juz teraz odejdź, ja mam mlodszego faceta o 10 lat, i nie wstydzi się chodzic ze mna po miescie,raczej jest odwrotnie, z czasem zacznie ci to przeszkadzać, osobę z która się jest należy akceptować a nie wstydzic się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
uczulona na głupote, sylwetke to ona akurat ma dobrą, wrecz konkretna :) jest zajebiscie sexowna tak z ciałka.. jak idzie to wiekszosc facetów ma wizje wyruchania jej jak na nią patrzą , co do solarium.. jej nie przetumacze, ona ma jakiegos bzika, ciagle by laziła.. od paru lat lazi, stad twarz tak staro wyglada :/ , a tapeta? hmm no to jak kazda kobieta wrzuca ja na siebie to nie tak, ze ja sie jej wstydze.. ale jakos tak sie chujowo czuje troche, mowie, ze wygladamy na 10 lat roznicy.. to troche jest krępujące jak kazdy przechodzen w nas ślipie ładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGAREnnkj
teraz jest tak bardzo czesto, dziewczyny maja po 20 lat a wygladaja na 30, tragedia, szybko sie zestarzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
a sluchajcie dziewuszki, jakby ona przestala latac na solare to by z czasem przynioslo efekt w postaci 'mlodszej' twarzy? czy to juz po zawodach.. ona od dobrych paru lat sie katuje na solarce i o ile teraz jeszcze nie jest aż tak spalona to w wieku 22 lat jak widziałem jej fotki to wygladala doslownie jak murzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
oj oj oj dawaj ja tu na kafaterie zrobimy jej takie pranie mozgu ze odrazu solarium jej sie odechce nie rozumie takich dziewczyn na zywca sie niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
wiec jaka rada? jezeli by zaprzestała solary... to by coś to zmieniło? czy juz poszly konie po betonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarium to g...no. Ja jestem dużo starsza, nigdy nie byłam na solarium i dają mi max 24 lata. Jeśli przestanie się katować promieniami + odpowiednia pielęgnacja twarzy to będzie ok. A pomyśl co będzie jeśli nie przestanie-za 5 lat będzie wygladała na rycząca 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
no.. z twarzy bedzie tragicznie wygladac w wieku 30 lat, na taką spruchniałą 40stke ale hmm ja szczerze mowiac nie wierze w to by nasz zwiazek przetrwal takze.. poki co.. jeszcze jest ok ale stawiam, ze juz za rok to nie bedziemy ze soba (zwiazek na odleglosc.. watpie by przetrwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
zero solarium,zero fluidow,zero fajek-zamiast tego kremy odmladzajace sa takie jakies rozjasniajace i rozne popytaj w aptece sklepach z kosmetykami,maseczki koniecznie-zrob jej taki zestaw kosmetykow w prezencie i daj ja tu na kafaterie troche sie jej pranie mozgu zrobi to mam nadzieje ze zakuma powodzonka w odmladzaniu swojej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
Jeszcze tak dla porównania, mam pewną znajomą, która za miesiąc kończy 30 lat.. a wygląda na taka piękna, zdrową młodą dziewuszke w okolicy 23 lat :) ojj taka to ja bym chciał heh, niestety ta jest po za moim zasiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfagvgz
akurat dobrze dobrany podklad nie szkodzi a wrecz pomaga skorze :P zreszta, nikt nie potwierdzil teorii ze uzywanie kosmetykow kolorowych szkodzi skora starzeje sie przede wszystkim od promieni uva/uvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
nawet nie chce myslec co z niej bedzie wlasnie-w wieku 30lat i wiecej wrrr maskara kto ja zechce? jak z tapeta jako tako w dzien a z rana gdy z chlopakiem sie obudzi to chlopak zawalu dostanie na widok potworka w luzku i to ledwo po otwarciu oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
nie,nie,ja tu nie mialam nic zlego na mysli nieznam sie na kosmetykach koloryzujacych zbyt dobrze,maluje sie bardzo delikatnie lekko podkreslam tu i uwdzie,fluidow nie nakladam,mialam na mysli tymi kremami zeby cera jej troche odpoczela pooddychala,ale naprawde nieznam sie na kosmetykach bo nie uzywam ich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyku
wlasnie na takie teksty (tzn. nie mowie jej tak wprost :D) to ona sie tlumaczy ze za 10 lat to sobie zrobi operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
Werdyku glupie jej gadanie tak pasem po pupie na spamietanie jej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietoscia jest dotyk
to suka ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że to postarzenie szybsze spowodowały częste wizyty w solarium. Ja nigdy na solarium nie byłam i mimo, że przeżyłam ćwierćwiecze to więcej niż 20 lat nikt mi nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
no ja akurat jestem starsza babka 30stka z takim dosc fajnym watem na karku ale wygladam mlodo tu smialo o sobie moge sie wypowiedziec z reka na sercu w solarium pewnie niewiedziala bym jak sie zachowac bo nie bylam nie wiem,nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26, a mi dowód w sklepach i barach sprawdzają - na solarium byłam kilka razy w życiu, no i dobre geny są, czasem jak z mamą gdzieś jestem to nas za siostry biorą, a jak ona mówi że mama, to pytają czy ja może pasierbica :P Ostatnio sobie przeglądałam nk koleżanki, i mój facet zapytał kto to, to mówię że kumpela z LO - a on że chyba sobie jaja robię, ona na 35 wygląda :o Odgoń ją od tego solarium, zachwycaj się przy niej bladymi dziewczynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Git Majonez
oja kobieta ma 32, a wyglada na 24, choc niektorzy daja jej 20 :) nikt nigdy nie dal jej wiecej niz 26. W ogole mam wrazenie, ze obecne 20-paro latki wyg;adaja o wiele starzej niz 30, sa grubsze i zaniedbane (oczywiscie nie wszystkie). Dlatego smiesza mnie teksty moich rowniesnikow, ze 30 to stare dupy, ze wola dwudziestolatki - a potem rwa do takich 30 az milo :P Ja mam 35 lat, moja kobieta 32 i taka roznica mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z deczka
ej to jest mysl bingo bella ,faktycznie jak chlopak bedzie sie zachwycal na jej oczach dziewczynkami z jasnymi buziami to ona powinna poczuc zazdrosc i da jej to do myslenia a co do twojej mamy i ciebie to prawda wiem jak z synem gdzies jestem gdzie nas nie znajom to spotkalam sie z pytaniem a twoja siostra to ile ma lat,albo a gdzie znikna brat fajnie tak nie raz mamy z synem ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorTegoTematu
przypominamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza sie. Mam dwie bratowe,
jedna ma 34 lata a wyglada na 24, druga ma 31, a wyglada na 45 (wlasnie przez solarium, no i ogolnie sposob bycia, ubierania, fryzura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×