Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czikitaaa722

Zaszłam z przypadku i głupoty

Polecane posty

Gość czikitaaa722

Sama nie wiem dlaczego pisze o tym problemie na forum nigdy nie robilam czegos podobnego, ale jestem tak zazenowana ze nie potrafie na zywo rozmawiac z kimkolwiek o tej wielkiej głupocie. Mam 18 lat i od jakis 2 lat mieszkam z mama w niewielkim miasteczku pod Londynem Crowly jakies 2 miesiace temu z moja mama i jej kolezanka wybrałysmy sie na przeceny wiosenne do Centrum Londynu ja jechałam głownie z innej przyczyny konkretnie chciałam zobaczyć ekipe filmowa ktora była na premierze swojego nowego filmu . Namawiałam mame zeby ze mna poszła bo nie odnajduje sie zbytnio w tłumie szczegolnie tak licznym , ale ona wolała powydawac troche kasy na nowe szmatki . Mialam watpliwosci ale poszłam.Tak jak myslalam zastalam wielki tlum nawet nie widzialam kto podjezdza wiec nie zastanwiajac sie dlugo odwrocilam sie na piecie i szlam w kierunku mojej mamy ( nie zalezalo mi zbytnio na uczesticzeiu w tej imprezie szlam tam bardziej z ciekawosci) Kiedy byłam z 200 m od sklepu w ktorym umowilam sie z mama obok przeszła młoda dziewczyna miala moze z 11 lat szla i plakala . Moim zdaniem 11 lat to jeszcze dziecko wiec zapytalam jej czy mam jej jakos pomoc a ona odpowiedziala ze zgubila w tym tlumie przy kinie swoja starsza siostre . Zaproponowlam ze jej pomoge chociaz nie chcialo mi sie wracac do tego tłumu ale co mialam ja zostawic ? Poszlysmy wiec szukalysmy jej siostry z 40 minut i nic wkoncu poszłam do ochrnony tej imprezy bo to jak szukanie igly w stogu siana . Ochroniaz nie byl zbytnio mily ale kazal nam isc z nimi i postawil nas przed jakims budynkiem chyba ochrony . I czekalysmy tak z 20 min poczym wyszedl on i powiedzial ze on zaprowadzi dziewczynke do siostry i ze moge juz isc . Tak wiec poszlam kiedy wychodziłam podjechala biała x6,troche mialam gesia skorke nie powiem ale zaraz 2 goryli zaczelo mnie wyprowadzac . Ale nie wiem czemu naprawde nie wiem czemu zaczelam ich prosic zeby mi pozwolili zrobic jedno zdjecie (pomijam fakt ze niewiedzialam wgl kto tam siedzi) Ku mojemu zdziwieniu zgodzili sie ale zapowiedzieli jedno zdjecie . Samochod zajechal i wyszlo z niej 4 meszczyzn i 2 kobiety chcialam zrobic sobie zdjecie ze wszysrtkimi ale moglam tylko jedno , trudno jest wytlumaczyc to czemu wybralam akurat tego chlopaka jak teraz o tym mysle to mi niedobrze , wiec podeszlam do niego i zapytalam czy moge . No i wtedy sie usmiechnoł i poczułam zapach jego bardzo drogich perfum ugiely mi sie nogi zupelnie automatycznie poczulam jakby jakis instynkt we mnie zadziałał chcialam go calowac rzucic sie na niego a przedtem w telewizji czy internecie wogole tak na mnie nie działał . On chyba to zauwazył bo powiedział slowa ktore mnie cholernie ale to cholernie zaskoczyły . powiedział że pierwszy raz widzi tak zdenerowana fanke dodalam ze nie jestem jego fanka wyraznie go to zdziwilo i spodobalo mu sie to chodz chyba nie do konca w to wierzył . Nie chce dalej opisywac tego co sie dzialo pozniej bo pamietam to jak przez mgle mowiac krotko tego wieczoru pobawiłam sie w grupis mimo tego ze jest ,,gwiazda'' nie jestem dumna z tego co zrobiłam sprzedałam sie jak jakas tania dziwka . Ale nie mysłam wtedy tak o tym . Byłam jak zaczarowana czułam sie jakbym znala go 10 lat i probowalam nie myslec co ja robie. Myslałam tylko przez chwile która jestem w tym tygodniu?ile zaliczył przedemna ale zaraz potem wracało podniecenie . Po tej nocy w ktora sama nie wierze nie mogłam dojsc do siebie. przyjechalam na wakacje do polski i zaczelam sie tragicznie czuc . zrobiłam z wielkim bólem test potem drugi i trzeci i piaty i dziesiaty i po kazdym płakałam jeszcze bardziej . Nie potrafie sobie nawet tego wyobrazic ze mi sie to dzieje przeciez to jest nierealne po pierwsze to jest osoba medialna , sławna ,,gwiazda'' nikt mi w to nie uwierzy NIKT po drugie mam 18 lat jak ja mam sama wychowywac dziecko bez pracy ? jak ja matury nawet jeszcze nie mam . ! Nikomu o tym nie mówiłam bo jak to wgl brzmi ? jak z jakiegos zasranego opowiadania ktore pisze 13 latki na swoich blogach.Nie mam zadnego kontaktu z tym facetem pozatym nawet jakbym miala to co ja bym powiedziała ?! przeciez wyśmiał by mnie. Niewiem co ja mam zrobic jak powiedziec mamie ?! przeciez wie ze nie mam chlopaka z nikim sie nie spotykam , bedzie pytala a jakbym jej powiedziala i stal by sie cud i by uwierzyla chcialaby zeby ten koles wiedział i co ? na kogo ja wyjde ? na naciagaczke ktora chce zrobic afere wokl siebie . Podejzewam jakie beda komentarze ale lepsze w internecie niz bym miala sluchac ich na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddssfggfdfd
no coz... nie ty pierwsza i nie ostatnia. na drugi raz bedziesz sie szanowac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za facet??
powiedz :D zrobimy z ciebie gwiazde, bedziesz bogata do konca zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
adwokat, dna, sad, alimenty badz slub.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku idź do ginekologa, jeśli potwierdzi że jesteś w ciąży nie zwlekaj tylko jak najszybciej powiedz o tym matce, lepiej żeby dowiedziała się tera niż za miesiąc. Razem rozważycie czy dociekać kto jest ojcem. Z początku pewnie matka będzie zirytowana ale jej przejdzie, w końcu to matka. Możesz go o tym powiadomić, nie może być taki bezkarny, a później zrobić badania DNA.Nie sieć z załamanymi rękami i nie becz. Zakasaj rękawy i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z innymi, zamoczyl to niech teraz ponosi oddpowiedzialnosc chociaz w najmniejszym stopniu. nie placz bo to nic nie da, wez sie do roboty:) walcz o swoje, a co najwazniejze o przyszlosc swojego dziecka:) ono przeciez nie jest niczemu winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
czym sie martwisz, zawiadom faceta niech płaci alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×