Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżo Ana

Wiza turystyczna do USA.

Polecane posty

Gość gość
E tam posrednik. Niektorzy ludzie wierza ze jak pojda do posrednika to bedzie 100% wiza. NIE NIE bedzie jak sie nie spelnia pewnych kryteriow, ktore kazdy kraj jakies tam posiada. Poza tym wnioski o wydanie wizy turystycznej nie sa skomplikowane. Ja nie potrzebuje nikogo kto za mnie wpisze moje miejsce zamieszkania we wniosku i wypelnienie podobnego typu rubryczek Nie wystepowalam o wydanie amerykanskiej wizy turystycznej ale przechodzilam przez caly proces imigracyjny w Kanadzie: work permit-> permanent residence->citizenship. Bez zadnej pomocy jakis tam posrednikow. Jest bardzo duzo oficjalnych informacji online, wystarczy sie zainteresowac i poczytac No chyba ze ktos zupelnie sobie nie radzi z wypelnianiem wniosku to moze wtedy warto isc do kogos zeby wyjasnil itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę uspokoił mnie ten temat. Ja wybieram się do znajomego do USA i na szczęście mam tu pracę, dom i dużo kasy na koncie. Wiec mam nadzieje ze wszystko pójdzie łatwo. Nie chce za cholerę w USA mieszkać no ale tego tez im nie powiem bo jeszcze się obrażą i nie dadza wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżniczka123
Dostałam wizę w zeszłym roku. Sam proces starania się o nią wspominam bardzo dobrze. Szybko i bezproblemowo. Wszystkie formalności załatwiłam za pośrednictwem agencji Planujemy Wakacje. Zajęli się wszystkim profesjonalnie i bardzo sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka82
Ja na wizę nie musiałam długo czekać. Kilka tygodni i wszystko było załatwione ;) We wszystkich formalnościach pomogła mi agencja Planujemy Wakacje. Sama bym się chyba w tym wszystkim pogubiła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze reklamuja sie posrednicy. Wystarczy samemu dobrze sie przygotowac i zadni posrednicy nie sa potrzebni. Ja zaprosilam brata do Stanow na wakacje. Wize dostal dla siebie i dzieci. Sam wszystko zalatwil, nawet zaproszenie nie bylo potrzebne. Najwazniejsze, ze ma dom w Polsce, dobra prace i pieniadze na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amisa62
Za miesiąc wyjeżdżam do Chicago. Udało mi się sprawnie załatwić całą procedurę z otrzymaniem wizy. Agencja Planujemywakacje.pl poprowadziła mnie przez cały proces bez najmniejszych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia822
Ja też mam za sobą długą drogę do uzyskania wizy... ale udało się dzięki pomocy biura Planujemy Wakacje. Pomogli mi załatwić wszelkie formalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chcę wyjechać na wizę turystyczną, zostać tam i pracować. Słyszałem że lada dzień mają i tak znieść wizy i że każdy będzie mógł zostać i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz agent śmierci
Agencja Sramnawas pomoże wam z formalnościami, kontakt pod adres ul. środkowy palec 666, 69-6969 Grabawdoope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizy będą zniesione niedługo. Decyzja już jest trzeba tylko zatwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizy nigdy nie beda zniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak mniemasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REklama, nie potrzeba zadnych posrednikow zeby Wize dostac wszystko robi sie przez internet. A wiz nie zniosa, nawet jesli to nadal bedza monitorowac kazdego i pozwalac zostac na kilka miesiecy jak w Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa724
Sprawdź agencję Planujemy Wakacje. Dzięki nim udało mi się szybko dostać wizę do USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nowym roku zniosą wizy dla Polaków. To już pewne. PiS to załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika891s
Ja mam wizę turystyczną. Udało mi się ją załatwić dzięki agencji Planujemy Wakacje. Znajoma mi ich poleciła i bez problemu wyjaśnili wszystkie formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkalol
Ja sobie załatwiałam formalności związane z wizą za pośrednictwem https://www.wizowanie.com/ dzięki czemu, aż tak bardzo się nie stresowałam, że źle coś uzupełnię czy coś. Potem była rozmowa w ambasadzie, która poszła wyjątkowo szybko i takim sposobem mam promesę na 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Włoszech, cała procedura trwała niecały miesiąc. Od złożenia wniosku do odebrania wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że żadni pośrednicy nie są potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy masz pracę, rodzinę nikt nie wpuści na terytorium usa kogos podejrzanego, mają dość swoich problemów dlatego tak do tego rygorystycznie podchodzą jesli jesteś obywatelem Polski to w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×