Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marioola kiepska

Faceci stają się jak kobiety :/

Polecane posty

Gość marioola kiepska

To jest jakies nienormalne , zaczelo sie od golenia pach - ok rozumiem higiena , komus sie nie chce myc rano i wieczorem , teraz coraz wiecej facetow goli sobie wacki , niby tez higiena... za rok pewnie przeczytam na forum - golicie sobie nogi ? Tak ! latwiej o higiene :D Wystarczy ,ze jakies jedno czasopismo da temat ,ze depilacja jest cool, to zaraz poleci za tym cala reszta ... jestem załamana ,chyba znajde sobie męska lesbijke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy już sobie golą
zwłaszcza Ci, co lubią chodzić w rajstopach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię jak facet jest facet ...oczywiście musi dbać o higienę ale nie lubię takich wydepilowanych po solariach lalusiów i do tego mających więcej kosmetyków w łazience jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, nigdy w zyciu bym sobie wacka nie ogolil :D :D Spoko, sa jeszcze normalni kolesie a nie tylko same metroseksualne pipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioola kiepska
nawet mi nie mów ,bo mi niedobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioola kiepska
Tylko czemu kobiety na takich lecą ? moje kolezanki slinią sie na modeli z gazet :o i to nie są 15 latki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segbdfhb
teraz męskie lezbijki są bardziej meskie od 3/5 facetów. Facetom z męskości zostały tylko wacki! Ubierają ich pedały, czeszą pedały więc trudno sie dziwić, mam nadzieje że ta fala szybko minie i ciesze sie że znalazłam normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne zdanie mam
a ja lubie jak facet jest wygolony - nogi niech zarastaja. To jest i higieniczne i chyba fajniejsze przy ewentualnych igraszkach w lozku? Moj powiedzial ze od kiedy goli jajka to ma bardziej intensywne przezycie seksualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
A co twoim zdaniem lepiej chodzić zarośniętym ?! Dobrze ,że jakiś % dba o higienę ,ale i tak dla mnie za mały odsetek mężczyzn.Boże jakie tutaj lecą zacofane tematy typu Kolesie się depilują,albo kobieta za kierownicą. W Angli czy Niemczech to nic nowego ,normalna rzecz a w Polsce sensacja.Polska to kraj dyskryminacji i rasizmu,pewnie jak widzisz czarnego na ulicy to krzyczysz za nim asfalt.a jak kogoś z poparzeniem to skwarek.Żałuję ,że jestem polakiem i czasami ,że dziewczyną bo nie oszukuję się kolesie mają w Polsce lepiej. Cały temat i autorkę skwituję słowem Żaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
W ogóle weź sobie zarośniętego buszmena z Afryki i będziesz zadowolona jak ci depilacja przeszkadza debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioola kiepska
Murzyni sa praktycznie nieowlosieni mądralo :) Chodzilo mi to czemu sa takimi męskimi kluchami ? Koleś ma fajną owlosiona klatke, ogoli a jakże, bo kolega tez ogolil :o jakbym chciala sie przytulic to dziecka to bym sobie takie zrobila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwaz ze duza czesc kolesi uwaza ze ogolona klata poprostu sie kobietom podoba... :D Byc moze dlatego sie depiluja itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segbdfhb
Liza66 brak higieny?? kogo Ty chcesz oszukać? Jak sie facet myje mimo że jest zarośnięty to i tak nie śmierdzi! mariola ma racje i to jest dziwne i nienaturalne że kobietom (niektórym) podobają sie faceci bez owłosienia. Mnie też odstrasza zbyt bujne owłosienie szczególnie na klacie ale nie chciałabym mieć faceta który wstaje rano i mówi: "ooh kochanie, ale mi włoski na klacie urosły, musze sobie wydepilować, pomożesz mi?" toż to pedał! Jeśli sie facetom podoba to ok, nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
A to przepraszam ,widzę,że czarny z Afryki odpada to nieowłosiony.Na początku tematu przyjebałaś się do tego,że kolesie gola pachy tak się zaczęło .To jest higieniczne i okej ,wygalają sobie wacki niech będzie.A teras piszesz o klatach,ja osobiście nie gole nóg bo dla mnie to pedalstwo a wcale nie widać mi włosków ,jakbym zaczęła golić to bym dopiero miała busz a jak ludzie są walnieci to niech sobie golą,tyczy się to i lasek i kolesi.Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliżanka taka jedna
mariolka masz rację;) to golenie to przesada a jak słyszę jak gość mówi że przed wyjściem potrzebuje tak 1h do 1,5h żeby koło siebie zrobić to ze śmiechu padam:D ja nie lubię takich żelków;) chłop ma być chłop a nie coś z wackiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek_Sromek
sorki pachy wygoliuc dobra rzecz, nie poca sie tak jak zaroslaki wiec roznica jest a wacki??? gola po to zeby wydawal sie co niektorym wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
bo na takich leca fajne laleczki a pasztety niech sobie biora malpy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeeeetka
No moj Ma bardzo owlosiona klate i cala reszte, goli a raczej podcina marzynka pachy i jajka dla higieny, resztya mi sie podoba i jakby sobie klate ogolil albo nogi to jak babcie kocham zapuszcze sobie wasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej7190
Słabo u Was z seksem. Po ile macie lat? 10? seks oralny, penis jest ogolony jest o niebo lepszy, niż z zarośniętym. Od strony faceta wygląda tak: że partnerka nie dławi się włosami i nie wyjmuje ich spomiędzy zębów. Tylko ten tego nie wie, kto nie mial seksu orlanego. Od strony faceta - całowania cipki - lepiej pieści się ogoloną cipkę. Włoski nie wchodza między zęby, etc. To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze. Nie golący pachy śmierdzą - znam taki przypadek. Poza tym nie wyobrażam sobie znajdować włosów faceta w tzipie, bo on nie ogolił się. Poza tym lizanie owłosionych jaj pewnie też nie jest fajne. A jak chce depilować nogi to niech sobie nawet powyrywa pęsetą albo depilatorem... jakie tam ma preferencje. Na brzuchu metrowe włochy są obciachowe więc niech chociaż przytnie i to samo na klacie. Poza tym my, kobiety, męczymy sie z włosami to faceci też dla nas powinni. Czego oni by nie chcieli.. Wydepilowane tzipy, jędrne tzytzki, ładna doopa, gładkie nogi, ręce, paszki, zero "wąsika" pod nosem, perfekcyjny full make up, kuse spódniczki i bluzeczki, zadbane stópki, rączki, manicure, pedicure, zero zmarszczek po 50tce, seks w ciąży, seks po ciąży, seks przed ciążą, w domu obiad, posprzątane, ugotowane, wyprane. A sami nie maja nic do zaoferowania, to niech chociaż kłaki wokół pały i pod pachami golą i możemy wyjść na plażę. :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu mamy piękną
wypowiedź cywilizacji i tolerancji z emigracji: "jak ci depilacja przeszkadza debilko". To dopiero żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę jak facet jest zarośnięty :P Wydepilowanych pedałków nie trawię :o Się dobrały do facetów fanki Zmierzchu i Justina Beibera, to wiadomo że wolą ciapusiów gładkich i wydepilowanych - ale niestety, dla mnie to spedalony do cna typ chłopa i tyle :) Facet ma być męski, a nie zniewieściały. Zresztą naukowo jest udowodnione że faceci z bujnym owłosieniem mają więcej testosteronu = są bardziej męscy od tych ze słabym owłosieniem :) Przy czym niestety faceci nie tylko wyglądowo się zachowują jak kobiety, ale i charakter mają bab :o Takie beczące jojczące ciotki klotki płaczliwe :o Wrrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fun
Laski...to wasza zasługa:P Równouprawnienie,moda,pociąg do bardziej kobiecych,bo delikatniejszych i rozumiejących kobiety itp pierdoły no i macie teraz a Mariola widocznie kiepsko szuka:P no chyba,że tylko jęczy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj
byłem na woskowaniu nóg i mam teraz gładziudkie. Podbrzusze mam wydepilowane od ponad 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×