Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zepsuta do szpiku, no cóż

zdradzam zdradzam zdradzam zdradzam zdradzam

Polecane posty

Gość sdr84
Zepsuta, zerżniemy się.. sdr84@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh niee?
Tez tak wcześniej robiłam, tzn nie zradzałam, bo z nikim nie byłam, miałam po kilku naraz.. tylko.. tak zjebanie ejj. Ale teraz jestem już NIM, jest dla mnie wszytskim, świat nie istnieje..Jeśli zdradziłeś raz, tego/tą co był/a dla Ciebie, nie ma już ratunku, straciłeś wszytsko, zawsze będziesz śmieciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh niee?
Jak czytam wasze wypowiedzi, dochodzę do wniosku że same debile siedzą na takich forach, a kurestwa to już tyle, że sama niie wiem, chyba na koniec świata czekac tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy. Nie wszędzie. Jak podsumujesz listę takich osób, to może około 300-400 ich tu jest. W skali całego forum mam wrażenie, że niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz twoje zycie twój burdel dymaj sie z kim chcesz aha zal mi dupy nie sciska no bo nie rucham byle czego co mi pod f.... podpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewucha zlapie syfa
Nie rozumiem dlaczego ten temat przyniosl tyle emocji.... To malo takich dziewuch jest? Rozejrzycie sie dookola, po znajomych dupo.dajkach. Dziewucha prowadzi sie jak kur.wa, gorsze to od prostytucji bo prostytutki chociaz cos z tego maja a ta zlapie jakiegos syfa i bedzie placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostytutki nie zdradzają osoby, która im ufa. A takie osoby czerpią dziką satysfakcję z zaspokajania własnej przyjemności kosztem cierpienia drugiej osoby. Po prostu hedoniści i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda niestety
mnie tam się wydaje że autorkę usprawiedliwia jej wiek, dopiero potem za jakieś 10, 15 lat będzie sobie pluła w gębę patrząc na nią w łazienkowym lustrze :) teraz niech hula i łapie co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×