Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dejwis314

Czy Wasz facet chrapie?

Polecane posty

Witajcie, czytam forum i znalazłam mnóstwo postów o chrapaniu. Dlatego też zamiast odpisywania na każdy zamieszczam nowy wątek. Będzie on, mam nadzieję, pomocny wszystkim, którym chrapiący partner skraca drogocenny sen, a sobie skraca drogocenne życie, bo chrapanie to nie tyko dźwięk niestety (połączone z bezdechami może być przyczyna wielu bardzo groźnych chorób). No ale do rzeczy... miałam problem z chrapiącym mężem, różne domowe sposoby, groźby, prośby nie przynosiły efektu. W końcu trafiłam poprzez stronę www.chrapaniestop.pl do kliniki Medicus we Wrocławiu www.medicusdcl.pl , gdzie przeprowadza się operacje likwidujące chrapanie. Zadzwoniłam tam, umówiłam się na wizytę, męża zdiagnozowano za pomocą specjalnego urządzenia do mierzenia oddechu podczas snu i następnie zoperowano. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy to już pierwszej nocy po zabiegu po chrapaniu i bezdechach nie było śladu :) Zabieg trwał godzinę, a po 2 godzinach po zabiegu mąż wrócił do domu :) Wszystko obyło się bez żadnych komplikacji, w klinice świetna obsługa i rewelacyjni lekarze, sprzęt widać, że bardzo nowoczesny , po prostu nic dodać nic ująć! Tak więc wszystkim chrapiącym i żyjącym z chrapiącymi gorąco polecam tak zabieg, jak i samą klinikę. Dziękuję też lekarzom z DCL Medicus, bo dzięki nim (nie boję się użyć tego stwierdzenia) wróciliśmy do nrmalnego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namolna ta reklama, na wszystkich topikach o chrapaniu i nawet załozyłeś nowy tylko wyjątkowy gamoń by się nie połapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na wszystkich, bo początkowo odpisywałam, a już mi się nie chce odpisywać na wszystkie:) Może i robię im reklamę ale jestem bardzo zadowolona z zabiegu i po prostu chcę się tym podzielić, jeśli ma to komuś pomóc. A Ty już na mnie krzyczysz :) Tak czy inaczej mojego pozytywnego nastroju nic dzisiaj nie zepsuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×