Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

słuchawki

Polecane posty

Szukam wypasionych słuchawek z pałąkiem, takich nausznych a nie dousznych. Chciałabym przede wszystkim żeby miały regulację i nie spadały z głowy i żeby były solidne. No i oczywiście dźwięk bez zarzutu a nie jakiś płaski. Możecie mi coś polecić do 150 złotych? Kupię za tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj wśród słuchawek firm Sennheiser albo Pioneer. One robia słuchawki najwyższej jakości. Dźwięk w nich jest naprawde dobry. Z tym, że nie mam pewności czy ten dźwięk, który dają ich słuchawki za 150zł bedzie cię satysfakcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobre są słuchawki SONY MDR-XD200, mają regulację, z dźwięku będziesz na pewno zadowolona, ponieważ posiadają magnes neodymowego o wysokiej mocy 360 kJ/m3, a do tego na electro.pl kosztują tylko 94 zł i mają ładny design, także warto w nie zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz porządne słuchawy, przejrzyj gamę produktów creative - jakościowo biją na głowę wszelkie inne podróby, choć wspomniany sennheiser też jest niezły. redcoon ma bardzo duży wybór słuchawek i ładnie rozpisane specyfikacje, o nowinkach mają notki na fb, więc może warto też tam zajrzeć i podyskutować z innymi użytkownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirki_43
sądzę, że słuchawki sennheiser w ten deseń jak model hd 201 będą dobre: http://słuchawkido.pl/sluchawki-na-ulice-i-przed-komputer-czyli-sennheiser-hd-201/ masz tutaj całkiem znośny przegląd, a jeżeli nie te, sprawdź kategorię tutaj lub gdzie inedziej pdobnych cenowo, tak od 100 do 150 złotych, powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart_kowa
Ja ci polecam takie - http://www.ceneo.pl/21555070 eleganckie, modne:) cena w stosunku do jakości extra! Wierz mi że lepiej trochę dołożyć i mieć stuprocentową jakość! Zwróć uwagę na drewniane wykończenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja super wypasione słuchawki kupiłam sobie na stronce allinside.pl. Jestem z nich bardzo zadowolona,a co więcej kupiłam je po bardzo niskiej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie allinside.pl znajdziesz fajne słuchawki. Z pewnością dobierzesz jakieś fajne dla siebie do takiej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja mam sony za 159,99 czyli dyszke wiecej ,są z******te bo idealnie się dopasowują do głowy,niestety modelu nie podam bo nie pamiętam a jestem poza domem. Miałam tez pionery ale syn mi zepsuł ,tez były super ale drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dobre sennheisery to wydatek około 300 zł ,owszem sa i po 190 ale w sumie specyfikacja taka sama jak takich za 120 philipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super słuchawki znajdziesz na stronie internetowej http://www.cozacena.pl Jeżeli chodzi o słuchawki na tej stronie wybór masz od groma. Jeżeli twój budżet wynosi 150 zł na pewno coś znajdziesz porównasz sobie ceny i jeszcze możesz zaoszczędzić ponieważ porównywarka cen pokaże ci najlepsze ceny. Bardzo wygodnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
To może zerknij sobie do Teletorium, mają całkiem fajny wybór różnych słuchawek, ja tam kupowałam dwie pary i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci mogę polecić Lamax Blaze od kiedy dostałam je od chłopaka to cały czas w nich latam zwłaszcza że są bezprzewodowe! Grają dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×