Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość studentkaaaaaa

Jaką kawę polecacie?

Polecane posty

Gość studentkaaaaaa

Ja pijam Tchibo. Ostatnio jednak nie za bardzo mi smakuje. Jakie kawy (prawdziwe, nie rozpuszczalne) polecacie- do ekspresiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaa
halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
Cappucino ewentualnie moccacino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz ekspres?
Dajesz zmieloną kawę, czy sam mieli? Bo jak mieloną, to naprawdę dobra (nie kwaśna i nie gorzka) jest kawa z lidla, jakaś kenijsko-cośtam, nie pamiętam. A jak ziarna, to różne dobre są. Najlepsze caffe vergnano 1882 (ale ostatnio nigdzie nie mogę kupić mojej ulubionej, a są różne z tej marki), albo ziarna maragogype z upraw meksykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NK.
Lavazza Rossa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaa
Mam ekspres na mieloną kawę niestety. Najgorsze ziarna na 100% lepsze są od mielonki- bardziej aromatyczne :( No cóż, niby można samemu zmielić, ale trzeba dobrze utrafić, żeby kawki nie popsuć ;) Dużo mielonych kaw ma właśnie ten denerwujący kwaśny posmak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fkmcnznczdfjkjdk
kurewska tak pasuje do ciebie bo jestes kurwa zboczona autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz ekspres?
Spróbuj tą z lidla, mówię ci, ja jestem wyczulona na te kwaśne posmaki, a tamta zawsze mi smakuje. Tylko nie pamiętam nazwy, bo pijam ją tylko w gościach, do domu kupuję ziarnistą, bo mój ekspres mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość track
Witam, Ja osobiście korzystam tylko z usług internetowych bo mam już ulubione kawki :) i tu polecam arabiki wszelakie :) od niedawna jestem klientką cafezinho i mimo dziwnie niskich cen mają świetną jakość :) zwłaszcza polecam Santosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie, nalepszą kawa jaka pilam jest aurile, 100% zamawiam ją z intermetu, zostawiam tu moj nr tel, jakby ktos chcial porozmawiac badz zamowic, a warto sprobowac : ) 501169653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz młynek, to kup Wosebę Espresso, Arabicę, ewentualnie Brasil. Mielona, jak to mielona, nie ma już tego aromatu, ale i tak jest bez porównania lepsza od odpadu niesłusznie nazywanego kawą "Tchibo". Jeśli lubisz kawę mocną i mocno palona, to woseba jest lepsza od Lavazzy. Lavazza to dobra kawa medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę w ekspresie ciśnieniowym należy parzyć 25-30 sekund. potem leci woda z kwasami podrażniającymi żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_83
kawa ze ekspresu w mojej pracy. jest najlepsza i już się nie mogę doczekać jutrzejszego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollat
A to jest ciekawe, że ktoś nie może się doczekać pójścia do pracy, żeby napić się kawy:) Zawsze to jakaś motywacja. Ja ostatnio zakochałam się w tej kawie http://www.trafika.pl/pl/p/Kawa-mielona-ALVORADA-IL-CAFFE-ITALIANO-500g.puszka./825 jest delikatna, a jednocześnie potrafi postawić na nogi. Zresztą, w trafice zamawiam co jakieś czas też tytoń, więc za przesyłkę dzięki temu płacę tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą, aby w ziarnach!!!! Chemiczna obróbka na rozpuszczalną to zabójstwo dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liżę trochę chemii
ja też każdą ziarnistą wypiję, rozpuszczalny syf zostawiam innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Mnie bardzo podchodzi smakowo kawa od New York. Ostatnio zamawiałem mieszankę 80 Arabica/20 Robusta ze sklepu online www.ekstrakawa.pl . Oryginalna, smaczna kawa, mogę ten sklep polecić. Nie było też problemu z dostawą. Mają funkcję z paczkomatami, co mi akurat bardzo odpowiada, bo mam automat pod blokiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem smakoszem kawy dosyć wybrednym :/ niejednokrotnie kupowałem, po czym całe pudełko lądowało w koszu. Niedawno jednak natrafiłem na sklep Sabro, który zrobił na mnie duże wrażenie. Doskonały smak i niesamowity zapach. Zobaczcie Państwo na http://www.sabro.com.pl/13-kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Bardzo ciekawe i solidnie wykonane są przelewowe ekspresy do kawy holenderskiej firmy Moccamaster. Ekspresy są naprawdę solidnie wykonane, a poświadcza to gwarancja jaką producent oferuje na ekspresy - aż 5 lat. Taki ekspres doskonale sprawdzi się jako prezent lub po prostu sprzęt kuchenny, który znajdzie miejsce w każdej kuchni. Ekspresy są niewielkie i mają różne warianty kolorystyczne, a jednorazowo można w nich przygotować aż 1,5 litra kawy. http://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy-i-akcesoria_Ekspresy-do-kawy_Moccamaster-1840.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia8v
Dobra kawa to taka, która została zrobiona w ekspressie. Lubię spienione mleko z dużą warstwą pianki. Jak tez to lubisz to koniecznie kup sobie ekspres ! Bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie znajdziesz na stronie http://www.euro.com.pl/ , możesz zawsze wybrać się do sklepu i tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANiaKiniA
Osobiście bardzo mi smakują kawy z Afryki szczególnie Etiopia region Sidamo ok 1900 m npm, bardzo smaczna jest tamtejsza Arabika, wiem też że smak to kwestia gustu i autor artykułu w ciekawy sposób odniósł się do tematu. Ja kupuję kawę na stronie www.mojadobrakawa.pl jeśli macie inne polecane przez Was strony również jeśli autor strony poleca coś chętnie przetestuję jako amatro dobrej kawy :) Dla mnie ważne żeby kawa wnosiła coś więcej, kawy funkcjonalne i smakowe które znalazłam na tej stronie to dla mnie rewelacja :) http://www.mojadobrakawa.pl/kawy-funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kawę od www.coffeezone.sklep.pl dla smakoszy kaw, to istny raj w dodatku maja bardzo korzystne oferty cenowe, polecam zajrzeć na ich stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiai
Ja uwielbiam Kawy od FOGO, szczególnie tę sprowadzaną z Brazylii - Brasil Santos Colombia Exelso. Świetny smak. Próbował już ktoś może tej kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio rozsmakowuję się w kawie Whippet która ma masę aromatów i w pracy podchodzi mi idealnie! Całkiem wygodnie można zamówić przez ich stronę www.whippetcoffee.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek0009
Świeżutką i naprawdę pyszną kawę serwuje Blue Orca Coffe. To jest sklep z kawą, który ma też swoją palarnie, gdzie wypalają kawę na miejscu. Pyszne smaki, różne mieszanki kawowe, no naprawdę dobra rzecz ;) https://www.blueorcacoffee.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×