Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego_on_wawa

zerwanie zaręczyn - dlaczego?

Polecane posty

Gość dlaczego_on_wawa

Powiedzcie dlaczego, spotykałem się z nią trzy lata, po dwóch dałem pierścionek zaręczynowy, a po dziewięciu miesiącach zaręczyn zadałem pytanie czy chce ze mną ustalić datę ślubu czy zakończyć znajomość odpowiedziała „nie jestem gotowa na ślub. Moje pytanie zadałem dlatego że czułem że się ode mnie oddala. Nie chciała do mnie przyjeżdżać, spędzać czasu, wyjeżdżać razem tylko praca i dom. Powiedzcie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 928928928192
no i co w tym dramatycznego, ze nie jest gotowa na slub? kazdy musi do tego dojrzec, widac ona jest z tych, ktore potrzebuja wiecej czasu, jedni potrzebuja 3 miesiace, inni dwa lata, a jeszcze inni, jak ja, 7,5 roku. Papier nic nie zmieni, uwierz mi, to TYLKO papier-nie da Ci gwaracji szczescia, wiernosci czy udanego zwiazku, pamietaj o tym. Daj jej czas i nie nalegaj. Skoro sie oodala, to jakis powod ma, porozmawiaj, a skoro czujesz, ze sie oddala, to wprost przeciwnie, slub w takim przypadku nieczego nie naprawi, a moze byc wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego_on_wawa
mądrze piszesz ale właśnie rozmowa - nie dała mi szansy na nią - nie dała możliwości... a ślub dlaczego ja tylko chciałem żeby wyznaczyła datę za rok dwa trzy tak jak by chciała, bo ja bym za nią życie oddał z miłości.. a rozmawiać z nią nie odzywa sie do mnie ja już nie pisze... narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×