Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka146

Biała koszula

Polecane posty

Gość lilka146

Do czego nałożyć białą długą damską koszulę odcinaną bezpośrednio pod biustem. ?? Myślałam o legginsach ale pod tą koszulą widać kończącą się linię spodni. Ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka146
halloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
jak jest wystarczająco długa to można sama, do tego pasek listonoszka i rzymianki (np w kolorze brązowym) , a legginsy spoko tylko kup jakieś biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem z jedwabna kremową tuniką. jedyne czego nie widać to kolor cielisty/nude tylko ze leginsy w tym odcieniu wyglądają fatalnie. 1. możesz ubrać pod koszule biały/cielisty długi top w ten sposób zamaskujesz odcięcie leginsów 2. nosić ją z spodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta0009
ewentualnie jeżeli legginsy odpadają możesz spróbować sexi obcisłych rurek : D BĘDZIESZ ŚWIETNIE WYGLĄDAĆ ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie szorty? w takie upały idealne, do tego jakiś pasek w talii (no chyba, że ma być podkreślone to odcięcie pod biustem, to bez paska), no i butki wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka146
Pasek odpada, bo zepsuje całe marszczenie pod biustem, a szorty hmm to jest elegancka koszula więc legginsy, ale jak już nibys napisała legginsy cieliste nie wyglądają dobrze. Koszula jest długa ale ma rozcięcia po boku więc sama być nie może. Wie ktoś gdzie cielisty top można kupić?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakowskimtargiem -> świetny pomysł. od razu pobiegłam spróbować jak będą wyglądać (zastanawiając się dlaczego nie wpadłam na ten pomysł wcześniej) niestety tunika jest za długa:( lilka146 -> a może eleganckie szorty (na tyle na ile szorty mogą być eleganckie)? takie materiałowe z szlachetnego materiału w kant? cielisy top dostaniesz w h&m, intimisimi, gata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka146
Dziękuję dziewczyny. Kupiłam dzisiaj, przez przypadek szorty w secondhand za 2.50 efekt końcowy powalający :) Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×