Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość honka1312

zespół na wesele Rybnik

Polecane posty

Gość honka1312

witam, czy moglibyście polecic jakies zespoły weselne z okolic Rybnika? co sądzicie o zespole vizard? Dwóch panóch, chyba są z Wodzisławia Śl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_
honka1312 jeśli chodzi i zespół Vizard nie ma lepszego naprawdę. byłam na 3 weselach gdzie grali było to na przełomie kilka lat temu i teraz tzn w tamtym roku. potrafią stworzyć taka atmosferę na weselu że szok. i waśnie gdyby nie to że grali już na 3 weselach w mojej rodzinie tez pewnie bym ich wzięła. ale chciałam coś nowego dlatego wybraliśmy zespół Twings również bardzo fajny z młoda wokalistką o ślicznym głosie. naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam VIZARD -ów. Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Nie widziałem wesela z nimi na którym goście byliby zawiedzeni. www.foto-video-arek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubowniczkaka
Bardzo polecam zespół IMPULS z Rybnika. Są genialni i mają swoją stronę internetową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka88
SAVOY super zabawa muzyka dla kazdego i dla mlodego i dla ciotki i dla babci wszyscy sie swietnie bawili sa chyba z radlina maia demo na stronce. Minus terminy pozajmowane ,ale moze akurat beda mieli wasz wolny :) Szczerze polecam wszyscy byli zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na wesele w 2013 roku poszukuję dobrego, wesołego i zabawnego zespołu. Zastanawiam się pomiędzy zespołem IMPULS z Rybnika jak i GRAMOFON z wodzisławia. Proszę o pomoc i opinie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałem okazję w zeszłym roku być na weselu z zespołem A To My - całkiem sympatycznie. MarDar - hmm strasznie głośno o zespole Gramofon - dużo osób go chwali - niestety nie miałem przyjemności ich poznać.Impuls to jeden z filarów rynku muzycznego w naszym regionie - pozdrawiam kRzysztof Mechel www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorcz
Witam. Czy ktoś bawił się na weselu ze Złotymi Strunami? Można ich polecić? Jak było ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dżorcz miałem przyjemność kilka razy pracować na weselu ze Złotymi strunami - zawsze znakomicie- brzmienie - goście na parkiecie-repertuar- jak najbardziej - pozdrawiam Krzysztof www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara500
Prosze o opinie na temat zespolu Vizard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiai Marcin
Mieliśmy ich na swoim weselu. Goście byli nimi zachwyceni. Swietnie prowadzą - można się popłakać ze śmiechu a grają i śpiewają rewelacyjnie. Szczerze polecam, nie ma lepszego zespołu w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiai Marcin
Nie dopisałam że chodzi o zespół VIZARD. Są naprawdę rewelacyjni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
dla mnie 2 osoby to jest za mało jak na zespół,a za tę cenę to można znaleźć coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariodj
Witam OPRAWA MUZYCZNA WESEL IMPREZ OKOL . DJ-PREZENTER-WODZIREJ www.mariodj.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryna
Jak dla mnie to Złote struny są najlepsze, niestety nie maja wolnego terminu w mój dzień ślubu. :( Mam parę innych opcji ale nie umiem się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam...
Zespół SAVOY z Rybnika. Zapraszam na oficjalną stronę internetową zespołu www.savoy.rybnik.pl Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół vizard jest najlepszy bywałam na wielu weselach i mam porównanie chłopaki są niesamowici tak świetnie grają że ludzie nie chcieli schodzić z parkietu naprawdę polecam ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest zespołów w naszym regionie na wysokim poziomie my zdecydowaliśmy się na Medium z Pszowa byliśmy na weselu gdzie grali było super no i podpisaliśmy umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze medium się ostro reklamuje, co temat z okolic Rybnika to wpis. Ja nie podzielam tych opinii niestety. Łatwo wychwycic autoreklamę na forach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLIKA DAMIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam zespołu który w czasie wesela nie wzmacnia się alkocholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół A TO MY ;) Pani Natalia ma cudowny głos :D Można u nich karaoke zamówić (w cenie) , a także podziękowania dla rodziców (200 zł) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jakie te zespoly sa natretne zrobia wszystko zeby zlapac jakies granie. Ja pytam o zespol " Vizard" i tylko zepol vizard i zdaje sie ze taki wlasnie watek tu jeat zalozony, a nie jakis zespol "x" czy "y"- slyszalam o nich bardzo dobre opinie i oczekuje tylko potwierdzenia, ale widze ze tutaj nie mozna na to liczyc bo zaraz jakis inny zespol wyjezdza ze swoja autoreklama. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czterech lat nie możesz się na nich zdecydować - dziwne? Panowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu gdzie zabawiał vizard żadna rewelacja dlatego robią sobie tanią reklamę po prostu wysoka cena za marny występ a naj lepsze jeszcze to że młoda para czekała przed drzwiami aż zespół się rozwinie porażka panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj czlowieku od czterech lat to jest zalozony ten watek. I kazdy kto chce sie dowiedziec czegos na ten tema tutaj wchodzi zeby nie powielac tego samego pytania, ale widze ze ktos tutaj nie kuma bazy wiec lepiej robic sobie reklame lub jeszcze lepiej antyreklame innym wtedy nawet " dno" wychodzi na powierzchnie nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×