Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytelniczka pudelka

co robic??? pomocy!!!

Polecane posty

Gość czytelniczka pudelka

szaleje na punkcie mojego znajomego, marze o tym zeby mnie zauwazyl. bylo cos miedzy nami ale dawno temu, nie moge zapomniec o nim od tamtej pory. Ostatnio slyszalam ze rozstal sie z dziewczyna ale nie jestem na 100% pewna. On jest taki zmyslowy, i delikatny sni mi sie po nocach, boje sie ze sie juz zakochalam a mam chlopaka. Poradzcie jak wyjsc z tej patowej sytuacji? jak o nim zapomniec albo jak zwrocic jego uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
czemu nikt nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
przede wszystkim zostawic obecnego chlopaka, bo jak widac jest dla ciebie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
z moim chlopkiem jestem juz dwa lata a od tamtej pory sie nie kochalismy ani razu, chce sprobowac z nowym chlopakiem, poradzcie mi cos. czy to co robie jest zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
nastepna do ktorej nic nie dociera, najpierw ROZSTAN sie z obecnym gosciem, potem bedziesz mogla w zgodzie z sumieniem robic co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się najpierw zakończ spotykać się z obecnym facetem a później myśl jak złowić następnego no chyba że jesteś z tych co wolą trzymać faceta tak na wszelki wypadek jakby nie wyszło z tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
nie jest dla mnie nikim tylko juz o mnie nie dba i ma swoj swiat do ktorego mnie nie wpuszcza. Jestem nieszczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
Moze mi ktos wytlumaczyc skad sie biora takie laski? Im dluzej czytam kafeterie tym mam gorsza opinie o kobietach, wiekszosc to manipulantki, egoistki, niepotrafiace uszanowac uczuc drugiej osoby. Skoro jestes nieszczesliwa to tym bardziej powinnas sie rozstac z obecnym facetem- bo i tak go nie kochasz. Ale nie, lepiej trzymac go jako kolo zapasowe w razie gdyby z tamtym nie wyszlo, zenujace, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
to nie takie proste po dwoch latach, boje sie samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
Zenujaca laska, no comennts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
moze i zenujace ale takie jest zycie, o wiele latwiej jest atakowac i z gory oceniac druga osobe niz starac sie jej pomoc prawda?. wielkie dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
Nie moja droga, nie takie jest zycie, tylko TY taka jestes. Czas spojrzec prawdzie w oczy- nie jestes wartosciowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
drogie panie sa dobra Twoja opinia juz mnie nie interesuje, ma ktos cos innego do powiedzenia niz ocenianie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
drogie panie sa a pisze sie no comments zerknij do slownika zanim napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
nie dosc ze pusta to jeszcze glupia, wlasciwie kazda osoba wypowiadajaca sie w tym temacie pisze to samo co ja, ale oczywiscie nie przyjmujesz tego do wiadomosci, bo to nie pasuje do twojej wizji- wiesz dla kogo jest to typowe zachowanie? Dla egoistek, ale coz, przeciez jestes kobieta, wiec to nic niespotykanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
zasluguje na jednego i drugiego bo nie zdradzam swojego chlopaka. co mam poradzic na to ze podoba mi sie inny? serce ne sluga ale nic nie zrobilam w tym kierunku zeby go poderwac. Hipokrytki piszecie jakbyscie same byly swiete. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jakiej rady od nas oczekujesz bo ja nie rozumiem ? masz nadzieję że ktoś napisze żebyś na boku zaczęła zdobywać innego faceta a tego pierwszego oszukiwać a jak nie wyjdzie nic się nie stanie bo przecież i tak jesteś z nim ? o to Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
skoro jestescie takie madre to poradzcie jak wyrzucic z serca jednego albo drugiego? tez macie jakis zloty srodek chetnie poslucham. I tej rady o rzuceniu chlopaka tez jesli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
jak wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytelniczka pudelka....ja Ciebie w żadnym wypadku nie oceniam i oczywiście masz prawo kochać a nawet być kochaną ale Ty nie rozumiesz jednej kwestii że nie można komuś robić świństw ....skoro nie jesteś szczęśliwa z obecnym facetem to po prostu od niego odejdź ....a Ty że boisz się samotności .....i co masz zamiar ciągnąć związek bez miłości tylko ze strachu przed samotnością ?....przecież unieszczęśliwiasz siebie i innych w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
ale szkoda jej tlumaczyc, widac ze laska doskonale wie co chce zrobic, teraz tylko szuka powierdzenia u innych, a ze go nie znalazla, to zaczyna sama siebie przekonywac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka pudelka
dzieki, przemysle to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie sa
a ja jestem sfrustrowanym facetem, ktorego kobieta porzucial bo mial malego i codziennie placze w pouszke bo jestem tak beznadziejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×