Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pychotka25

mam dość określania tego jak wyglądam w ciąży

Polecane posty

Gość pychotka25

Przysiegam mam dość!!w pracy nic tylko codziennie baby, koleżanki muszą jakoś komentować mój brzuch a raczej to,że go nie mam wcale i takie tam....i że chyba sobie uroiłam tą ciaze.....no ileż można tego słuchać,jestem 4 miesiace i 2 tyg w ciaży ale niewiele widać, nie mam brzucha prawie i jestem szczupła wszędzie.......serio, codziennie te same komentarze, do znudznia......czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha,,,,,,
nie, nie mamy tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychotka25
to u góry to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz kurwa problem :O Najlepiej idz do psychologa to razem rozwiazece ten straszny zyciowy problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzz
Cholera jasna, ja jestem w 4 miesiącu i trzecim tygodniu i też nic nie widać. I tez mnie to wku... Poza tym pytania non stop o płeć i imię, itd... A mówi się, że tylko mamuśki paplają caly czas o zupkach, kupkach itd. Ja nikogo moją ciążą nie zanudzam bo to sprawa moja i męża, za to moje koleżanki (nawet te bez dzieci) mają tylko jeden temat jak się spotkamy....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
tych w pracy zapytaj czy one kiedys byly w ciazy.....jesli tak to powinny wiedziec ze do 5 msc nic nie widac.......!! no chyba ze sie ktos obzera nie wiadomo jak to i brzuch widac ale z obzarstwa a nie z ciazy.....POWINNY SIE ZAMKNAC;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojambo
Masz qrwa życiowy problem:o Jest ciąża i zaraz jej nie będzie:o Ja bym srała na to co gadają inni i się zajęła sobą o dbaniem o ciążę:o Zakładasz durne tematy i co ci to da?:o Przez to, że to robisz tutaj też cię zjadą:o Ludzie mają poważniejsze problemy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
jagoda zazdrościsz bo tys gruba jest haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojambo
Poza tym zatkaj se uszy i gó.wno będziesz słyszała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba ale madra :) ale odchudzam sie i niedlugo schudne :) a autorka glupia jest jak but a zeby niedlugo zmardrzala to nie chce mi sie wierzyc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ja też mam 4 miesiące i 3 tygodnie i u mnie z kolei widać. I za każdym razem, jak ktoś znajomy mnie widzi, to słyszę "Ooo, widać już!". Jakbym sama nie wiedziała :-o No ale tak już jest, chyba nie można uniknąć tej uwagi skupionej na naszych brzuchach gdy jesteśmy w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejmujesz się ? Patrz na siebie a nie na innych :P moze zazdroszczą,jeśli pojawiły sie komentarze odnosnie urojenia u mnie ciąża była widoczna dopiero w 17tygodniu :) miałam malutki brzusio,za to w 40tc miałam wileki brzuch a w nim mój kochany okruszek 4200g :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzzzzzzzzzzzz chyba z innego świata jesteś,kto w ciąży opowiada o zupkach,kupkach ... ? haha po porodzie oczywiscie,ja nieraz doradzałam młodszym mamusiom,polecałam coś itp.z koleżanką na spacerku też sobie rozmawiamy o dzieciach i co w tym złego ? moze to że mamy lubią mówić o swoim szczęściu...żal autorko mój brzuch w 3 miesiącu http://img714.imageshack.us/img714/7159/1305zd3.jpg http://img188.imageshack.us/img188/6807/3105zd1.jpg i nie było go widać w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzzzzzzzzzzzz
Nie denerwuj się, bo nie ma czym. Ludzie muszą o czymś gadać, a ty teraz jestes idealnym obiektem - i twój brzuch. Odpowiadaj jednym słowem "wiem" albo "faktycznie" i nie wdawaj sie w głupie, jałowe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzzzzzzzzzzzz
Ja o swojej ciaży poinformuję w drugim trymestrze tylko tych, których muszę, a reszta niech sobie poczeka, az sami cos zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w pracy sie nie chwalil
am do 4 miesiaca i nawet nikt nie zauwazyl....jestem, bardzo szczupla i szczerze to dopiero zaczal byc zauwazalny w 6,5 miesiaca....teraz juz jestem w 8 miesiacu i nikt mi nie wierzy :P dalej jestem szczupla tylko mam mala pileczke z przodu...ale ja sie tym nie przejmuje dziecko sie rozwija prawidlowo wiec to tylko na plus bo szybciej to zrzuce, nie wiem czym sie przejmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×