Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkur....

i znow mnie olał

Polecane posty

Gość wkur....

leze ze skrecona kostka , on sobie wyszedł pierw sie spalić,a jak przyszedł to wziął kasę i poszedł piwo,nawet się nie spytał czy mnie boli i czy mi w czymś nie pomóc.Co byście zrobiły takiemu skurw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszpla zmyślona
kolejna...zrozum, że chciał odpocząć od ciebie, może nawet się cieszy, że może wyjąć bez ciebie, nieładnie, że nie spytał o twój stan zdrowia, palant jakich wielu, nie daj mu po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur....
tyle,że on często wychodzi beze mnie ja mu nie zabraniam i nie robie awantur,ale dziś cały dzień przed kompem spędził,chlał piwska,a teraz wyszedł nawet psa nie wyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×