Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga 28 lat

Ponowna zdrada meza

Polecane posty

Gość Kinga 28 lat

Witajcie.. pisze tu bo potrzebuje porady.. nie mam bratniej duszy zeby z nia o tym porozmawiac.. Jestesmy malzenstwem od 5 lat, z tego zwiazku mamy corke i syna (3 i 1 rok), kilka miesiecy temu zlapalam meza na zdradzie i wszystko bylo super do dnia dzisiejszego, gdy do reki wpadl mi jego telefon, chyba nie musze pisac co w nim przeczytalam i od kogo.. nie mam juz sil, czuje ze moje serce ktos rozerwal na strzepy i chce mi sie ryczec, nie mam kompletnie pomyslu jak sie zachowac.. dodam, ze on nie bedzie na pewno chcial ze mna o tym rozmawiac, gdyz ostatnio tez nie chcial, pomozcie blagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
nokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
Hm... czy jestes gotowa rozwiesc sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
Poza tym nie bardzo sobie wyobrazam jak po pierwszej zdradzie moglo byc super, jak piszesz. Zwlaszcza ze on nawet nie chcial rozmawiac o tym. wiec w jaki sposob wtedy wyjasniliscie sobie wszystko itd itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego typa to tylko kopnac w dupe, taka jest prawda! Wiem ze ciezko Ci bedzie to zrobic ale jesli nie zareagujesz teraz to ona bedzie mial za kilka lat istny harem za Twoimi plecami a Ty wykonczysz sie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
kocham go, troche trwalo azanim mu wybaczylam, myslalam ze sie zmienil.. jestem od niego uzalezniona finansowo, wychowuje dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
Na pewno znalazlabys prace, a dzieci? moze ktos z rodziny- mama, ciotka jakas moglyby sie nimi zajac w tym czasie? zeby obnizyc koszty za przedszkole itd. przeciez zycie z tym facetem nie ma zadnego sensu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
mam tylko mame ale ona pracuje, o przedszkola moge pomyslec w przyszlym roku, boze jak mi jest zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
on kontynuuje tamta znajomosc, czy poszukal kogos nowego? wiem, ze Ci ciezko, ale masz dzieci na szczescie :) dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
to ta sama osoba caly czas, wiec sie zdziwilam bo on mowil ze juz z nia skonczyl. Ona tylko zmienila nr telefonu. Jak zadzwonilam z jego telefonu to poznalam ja po glosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
dopiero tel,. zwrocil twoja uwage na problem? jestes albo malo spostrzegawcza, albo twoj facet doszedl do perfekcji w ukrywaniu sie z romansem na boku. przeciez musial jakos sie z nia spotykac itd wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
widocznie dobrze sie ten skur.. kamuflowal. Spal z telefonem pod poduszka wiec mu go wyciagnelam i przejrzalam. Wyszedl z domu, pewnie poojechal do niej! zOSTAWAL w pracy dluzej, ale jego kolega mi potwierdzil ze dluzej pracuja, wiec mu ufalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka blondi 25
p prostu zyjcie poj jednym dachem razem ale jako brat i siostra. on robi co chce ty umawiasz sie z innymi jakbys chciala. oczywiscie kase ci daje jak do tej pory. da sie wytrzymac tylko musisz miec silna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka blondi 25 - jejku, ale uklad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sama sie zastanowic nad tym problemem.. ja na twoim miejscu koplabym go w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
no raczej ludzie z czystym sumieniem nie zasypia z tel pod poduszka :o a z kolega mial uklad- lojalny kolega. w sexie chyba tez nie bardzo sie ukladalo? Ty po prostu nie chcialas chyba przyjac do wiadomosci, ze cos sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka blondi 25
moi znajomi tak zyja i daja rade ale znajoma to twarda babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 28 lat
kiedy cpierwszy raz mnie zdradzil jakos to zauwazylam ze nam csie nie uklada, wrecz mnie odpychal. W seksie bylo tak jak na poczatku, zreszta teraz tez byl dla mnie mily, mowil ze mnie kocha, dla dzieci byl dobry, poswiecal im duzo czasu, wiec trudno mi powiedziec czy czegos nie przegapilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
meżczyzna przyłapany na zdradzie,przy następnej będzie ostrozny więc Twój po prostu kamufluje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ja podobno też ale ciiii
oj uciekaj od niego... zajmie to trochę zanim uporządkujesz swoje sprawy tak aby się uniezależnić od niego ale zwiewaj! mój wujek robił tak w chuja moją ciotkę... hmm kamuflował się 10 lat! w końcu kochanica nie wytrzymała. ciotka odeszła. tamci się w końcu połączyli. znam takich przypadków hmm... z 6... z otoczenia. skoro tak ich ciągnie do siebie to już tak pewnie zostanie... no cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko swieta jak mozesz byc
taka glupia. kobieto pomysl choc raz, jestes jak ciele, nawet nie potrafisz przeprowadzic z facetem rozmowy i czego od niego oczekujesz, szacunku, mowienia Ci prawdy.... a jeszcze uwierzylas mu na slowo ze sie zmienil.... Jakby konkurs tu byl na idiotke kafe z pewnoscia bylabys w czolowce. Jezeli po pierwszej zdradzie przeszlas nad wszystkim do porzadku dziennego to czemu sie dziwisz ze Cie zdradza? Dalas sprawe zamknac facetowi - bo nie chcial gadac.... rece opadaja.... czego tu od ludzi oczekujesz ze poklepia po glowce i powiedza jaka biedna Ty jestes? Doskonale wiesz co masz zrobic, rzucic gnoja, dostac alimenty i wreszcie pomyslec o sobie a nie byc bezmyslna niunia ktora godzi sie na cokolwiek mezulek sobie zazyczy bo taka jej rola. Na przyszlosc nie uzalezniac sie od facetow finansowo, ale jak mlodziutkim mezatkom sie to mowi to jak sie zacietrzewiaja ze wieczna milosc itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
co za facet... masakra... wydaje mi sie, ze jakos musisz sie chocby malymi krokami uwolnic od niego!! bo caly czas bedziesz zyla w napieciu stresie bez zaufania do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudona
Boże drogi nienawidze kobiet ktore daja sie tak wykorzystywać!ja bym sie nie zastanawiajac roziodła wyprowadziła z mieszkania i kazała płacic takie alimenty ,że by mu na dziwki nic nie zostało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita ...
To malzenstwo nie ma sensu wiec postaw wszystko na jedna karte albo przegrasz albo pokazesz w domu kto tu rzadzi.Zrob mu karczemna awanture ,spakuj go nawet i wywal za drzwi ,do dziwki zadzwon ,postrasz ze przyjdzie mieszkac do niej ze dziecmi sie podzielicie.Powiedz ze kurwie wyrobisz kolo dupy.Ja tak zrobilam i uwierz mi bardzo sie balam bo mialam podobna sytuacje ale od roku moj maz nie podskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, zdradzil Cie dwa razy, a Ty dalej troche jak dziecko we mgle.. tzn,. w sumie nie 2 razy, ale zdradza Cie ciagle.. oklamal Cie, ze skonczyl to... powinnas dazyc do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksaII
a ta laska z ktora cie zdradza ma meza czy jest sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka city
Twoj maz bedzie cie zdradzał ponieważ po pierwszej zdradzie nie poniósł absolutnie żadnych konsekwencji zdrady teraz masz tego efekt kolejna zdrade, prawdopodobnie bo nie iwesz tego na 100 procent zagroż mu rozwodem tylko tak mozesz cos uzyskac powiedz ze podejrzewasz go o zdrade i juz obserwuj go jesli znów cie zdradzi zagroż rozwodem i udowodnieniem mu winy bo rozpad małżenstwa jest tu z jego winy bedzie ci płacił alimenty, poradzisz sobie czy z nim czy bez niego ale musisz byc twarda musisz działac, zbierac dowowdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×