Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakToJa

Świat według Bundych - kto lubi a kto nie cierpi tego serialu ?

Polecane posty

No właśnie, bo ja za każdym razem jak widzę, ze to leci w TV to się zastanawiam kto to ogląda. Przyznam, że jak tylko słyszę tę piosenkę początkową to automatycznie przełaczam. Nie cierpię tego serialu jak niczego innego. Może ktoś z Was przeciwnie, lubi to badziewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderczekolada
Ja oglądałam to jako małą dziewczynka, wtedy mnie to nawet bawiło. A teraz jak się przypadkiem na to natknęłąm to sie zastanawiam, jak mogłam to oglądać. Tak samo jak Świat według Kiepskich. Tak samo kretyński serial, super prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertqeqrqgreqegqgerqger
SWB to klasyka , nie porownywac mi tu do kiepskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Świat wg Kiepskich jeszcze raz na jakiś czas mogę obejrzeć i nawet się na nim uśmiechnąć. Jadnak Bundych nie cierpię tak, że normalnie patrzeć na nich nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderczekolada
ertqeqrqgreqegqgerqger masz rację - to klasyka wśród idiotyzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam Bundych
świetni aktorzy przezabawne teksty.Kiepskch też oglądam,ale bardziej z przyzwyczajenia,często odcinki są żenująco głupie.Ale bardzo lubię postać Ferdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica_niedobrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denna staroć. najsmieszniejszy w tych serialach to jest śmiech co drugie słowo :o dzizas jakie trzeba mieć poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to pisałam w innym topiku ale sie powtórze-swiat wg bundch jest genialny ale w oryginale,bo to tłumaczenie w polsacie to jest porazka totalna,tłumaczą co drugie słowo,co drugi dialog,albo w ogóle nie tłumaczą,czy przetłumacza tak ze wychodzi z tego bezsensowny zlepek słów.albo i z jakiegos powodu lektor przetłumaczy zdanie zupełnie inaczej,to jest tragdia,tragedia,tragedia.ja własie jako dziecko z teo powodu nie lubiłam tego serialu,teraz znajac angielski ogladam go w necie w oryginale i stwierdzam ze est genialny,poprawia humor jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al Bundy - król ciętej riposty :D Haha, jak ja kieedyś kochałam ten serial. Ale teraz jakoś mi tak zobojętniał. Wręcz czasem mnie razi ten klimat lat 80 i 90. Kicz 'troche'. Ale teksty Ala są the best, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda postać Ala jest
niesamowita,ciekawe kto mu pisał te teksty :D W każdym razie Ed zagrał świetnie,jest postacią kultową prawdziwą kopalnią cytatów,niemal co dzień znajduję jakąś jego wypowiedź na demotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna

nienawidzę tego dziadostwa. beznadziejnie debilny serial bez żadnego sensu. kretyńskie dialogi, durnowaci bohaterowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Mistrz B

Gość margaryna widocznie jesteś tępym fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten humor po prostu nie jest dla każdego. Mnie kiedyś raziły te seksistowskie dialogi a teraz się z tego śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyeezz

Bardzo dobry serial, ja go kiedys naprawde lubialam

dawno nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×