Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czy ja jestem jakaś straszna...

Polecane posty

Gość bbcbcbcvb
a dla mnie własnie ten kolor włosów jest super z tego co wiem to faceci lubią takie włosy... moim zdaniem faceci "z duszą", bo ci prymitywni to lubią tylko włosy białe jak wata lub czarne jak smoła sama chcialabym mieć taki kolor bo jest zjawiskowy, niepospolity, wyróżnia się w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna - rozbawiłaś mnie tą pomyłką :D dobra, nie chce się usprawiedliwiać, ale... włosy nie ułożone, bo wiało i mnie potargało, makijaż faktycznie oszczędny robię, bo używam jedynie pudru i tuszu do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, dobry sut nie jest zły, ale jednak w ramach rehabilitacji proponuję skupić się póki co na partiach powyżej brody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggg..9
ten kolczyk w ustach zupelnie nie pasuje... tu niby jakaś urokliwa tuniczka (chyba), tu drewniane kolczyki, piegi na nosie, niepospolicie rude włosy i nagle... kolczyk w wardze? wtf? skąd to się wzięło? nie pasuje do Ciebie! jeszcze jedno - kolczyki noś w innym kolorze, tych nie za bardzo widać bo zlewają się z kolorem oczu Do Ciebie najbardziej będzie pasował kolor zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggg..9
mialo być * z kolorem włosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, mądrzy wolą rude, a głupi blondynki i czarne...? :) Przestań, każdemu podoba się co innego, bez względu na inteligencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-
fajna jestes,tylko ten kolczyk bleeee,odstrasza ludzi.wyjmij go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanna_24
Faktycznie, blondynek i brunetek teraz wysiew ogromny. Mało która ma rude włosy. Dlatego ja, mimo że blondynka, dążę do takiego koloru włosów jaki masz. W chwili obecnej mam ciemniejsze, taka wiśnia, ale chcialabym taką marchewkę jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyk jest po prostu mało kobiecy, kojarzy mi się ze zbuntowanymi nastolatkami, gdzie tu kobiecość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty masz na imie Monika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę jest okropny, co innego jakbyś miała choćby "tanie" kolczyki pióra w uszach a co innego takie paskudztwo w wardze jeszcze tribala na ramieniu zrób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r5r45tyre
gdybym była facetem, nie chcialabym całować takich damskich ust z kolczykiem zresztą... nawet gdy jestem kobietą, to nie chcialabym całować zakolczykowanych męskich ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myster master
"Kolczyk jest po prostu mało kobiecy, kojarzy mi się ze zbuntowanymi nastolatkami, gdzie tu kobiecość?" 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy
monika dziewczyna ratownika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazesz cala sylwetke
?? moze zobaczymy ze problem nie lezy w kolczyku a np stylu ubierania sie ;P albo cos innego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna jestees, ladny kolczyk, ale ja bym go wyjela, i ten nie szukaj chlopa sam cie znajdzie, wyglADASZ na bardzo sympatyczna girl, masz facebook ? nudzi mi sie moze popiszemy? lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah
wy kuzwa znawcy od 7 bolesci!! dziewczyna wyglada normalnie,naturalnie dziewczeco! ale w dobie sztucznych lalek-barbie nikt jej nie zauwaza :( kolczyk mozna zdjac,dziarga niestety nie! tak trzymaj dziewczyno!!! znajdziesz swoja druga polowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt jej nie każe być sztuczną lalką barbie, tylko może pora bardziej zadbać o siebie. Można wyglądać ładnie, ale nie sztucznie. Właśnie, pokaż całą sylwetkę, bo ubrania też odgrywają sporą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah
bardziej zadbac??? a co? jest jakis szablon??? to, co tobie sie podoba ,niekoniecznie musi mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się kolor nie podoba, jej tak, ok, niech zostawi. Ale można z tego przecież zrobić ładną fryzurę, lepiej podkreślić oczy. Niestety większości podobają się kobiece i zadbane kobiety, prawdopodobnie dlatego nikt za autorką się nie ogląda. Zapytała, czy jest brzydka, my odpowiedzieliśmy i zasugerowaliśmy jakieś zmiany, które mogłyby pomóc, ale czy ona je weźmie do siebie, to już jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erterterter
Zawołałam swojego faceta i zapytałam co o Tobie sądzi, pwoiedział, cytuję: "Niebrzydka. Jakby wyjęła to żelastwo z gęby, to coś by z niej było".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia____
kurcze-jakbym miała odwagę, zrobiłabym to co Ty. tzn. wkleiła linka ze zdjęciem, bo ten sam mam problem co Ty:) Ale odwagi mi Twojej brak;) Uważam, że jesteś ładna, wyróżniasz się włosami i masz sympatyczną buzię:)powodzenia! myslę,że to kwestia czasi i to wcale niedługiego i znajdziesz swojego Księcia. ja mam 22 lata i nic i też zwalam na wygląd i czasem już sama nie wiem- dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykt6
Masz w sobie potencjał :) Jestem bardzo wybredna, a Ty mi się podobasz. Ładna i miła buzia, fajne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×