Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Provokejszynn

podobają mi się mundurowi

Polecane posty

Gość Provokejszynn

są tu tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiowatbg
Dołączam się do ciebie koleżnako...!:;* Gdy chłopaka miałam w wojsku jak byłam na przsiedze to myślałam ze odlece..... mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
janiowatbg no ale cóż... nikt się nie zgłasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podobają
To oczywiście stereotyp, ale mundurowi kojarzą mi się z niezbyt inteligentnymi mięśniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
a tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
żołnierze, policjanci, strażacy...gdzie Wy się podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiowatbg
Ja i tak bęede na nich czekać.... mnie np też rajcują grabarze:) a tylko w mojej miejscowosći! Sa młodzi.... tacy zadbani i jak sie z nimi rozmawia to tacy kulturalni ideały.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz - mitoman
ja po studiach idę do podoficerskiej, na sanitariusza czy coś w tym stylu coś się zgłoszę :) wtedy pewnie nie będę miał czasu siedzieć na forum bo będę zbyt zajęty pukaniem, bynajmniej nie z pistoletu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
podszywacz skoro zamierzasz zostać mundurowym (choć sanitariusz to chyba nie ta branża?) to koniecznie musimy się poznać już teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
wskoczyła bym nawet szeregowemu na pagony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
hahaha.....bardzo śmieszne...żarciki w stylu karola strasburgera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
nie wspomnę już o kapitanie czy bosmanie dla których zostawiła bym się każdym w porcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
to może dziś tacy tu są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grable szatańskie
Wojsko to zbieranina bydła największego! W Polsce werbowano jeszcze sporo lat po upadku komuny . . . renty chcieli pozabierać, dać marny żołd i zabronić edukacji! Czyś ćpun, czy pijak lub z wadą moszny! Do woja inwalido!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
przystojniacy....mmm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła żona żołnierza ;)
Miałam kiedyś narzeczonego żołnierza... W sumie nie tak dawno temu, półtora roku temu się rozstaliśmy. Przed nim nie kręcili mnie żołnierze, ale po dziś dzień oglądam się za nimi :) Oczywiście tylko za tymi przystojnymi, nie każdy w mundurze mnie kręci. Tak więc mam słabość. A wiecie kręcący jest seks, kiedy on ma na sobie mundur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
nickonicko2010 nie potrzebuję Twojego współczucia 🖐️ nie sam mundur oczywiście. niedoszła żona haha ...wyobrażam sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
artek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
zwiał...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek a Ty jaki
mundur nosisz??? bo mnie też nie kazdy kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mundur mozna podciagnac pod atrakcyjnosc fizyczna i niech nikt nie mowi, ze wyglad sie nie liczy. Facetom podobaja sie kobiety w obcislych spodniach, mini czy innych sukienkach, a kobietom faceci w mundurach, fartuchach czy sutannach ;) kazdy lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek a Ty jaki
nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAAA
mi mundurowi zawsze smierdzieli szarym mydlem bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×