Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peanut

zalamka

Polecane posty

moj maz po tym jak urodzialm dzieciaczka balowal z kolegami w klubach GOGO ....na opytanie co tam robil odpowiedzial bylem popatrzec ...... nie wybacze nigdy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
;/ Dla kobiety jest to bolesne, dla niektórych facetó nie ma nic w tym złego jak to mówią 'popatrzeniu". Ja Cię doskonale rozumiem, też bym się wkurzyła. Pogadaj z mężem, powiedz, że takie jego zachowanie po prostu Cię zraniło, żeby nie robił tak już nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz malo wazne czy to bedzie jeszcze robil czy nie... moje cialo sie zmienilo po ciazy .....bolalo do zywegoooooooooooo.... ja z jego synem czekalam w domu potrzebowalam pomocy a on w tym czasie co ....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste jak drut poszedl popatrzec no bo mamuska juz mu sie atrakcyjna nie wydawala .....tamte byly lepsze....przegralam .... nie potrafie wybaczyc.nie umiem wogole juz nic przy nim ....nie mam satysfakcji z niczego zwiazanego z nim....nie przejdzie mi napewno za bardzo mnie to zranilo ...a co najwazniejsze wiedzial o tym ...wiedzial ze to bedzie dla mnie cios zwlaszcza po ciazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
rozmawialiście o tym ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jeszcze w rozmowie powiedzial ze faceci zawsze patrza na piersi a moje nie za piekne sa.....nie chce uzyc slowa tragiczne.... i smie mowic ze mu sie podobaja i ze lubi moje cycuszki ...nie dotknie mnie juz.... a sex moglby uprawiac nie sciagajac mi bluzki wogole ....jak mam sie czuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, współczuję ..... męża :( Doskonale Cię rozumię. U mnie też by takie coś nie przeszło. Zwłaszcza po ciaży kobieta potrzebuje wsparcia ze strony meża, żeby mieć siłę i ochotę wrócić do formy.... Przyrko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
ale totylko Twoje domysły... Ile masz lat? Z doświadczenia (ze słyszenia) wiem, że faceci nie patrza na szczegóły. Jak kochają to całość (czyli i oczy i piersi i nogi i biodra). Wtedy nie liczy się dla nich, że np masz za duże/małe biodra. Będąc z facetem miałam na początku kompleks dot piersi (bo oczywiście naczytałam się że faceci lubią duże piersi itp a moje są niewielkie, bo jestem drobną osobą). Jednak on wyleczył mnie z kompleksów, bo kochając mnie, kochał moje ciało i każdą jego część (bez wyróżniania) i to tylko ja mu 'otwierałam oczy' na swoje wady ;) także, nie dołuj się. Ile Twoje dziecko ma miesięcy? Po ciązy na pewno za jakiś czas poprawisz swoją figurę. Teraz nie ona jest najwazniejsza, a synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mam 25 lat , a synek ma juz prawie dwa latka ......naszego zwiazku juz nie ma mimo ze mieszkamy pod jednym dachem .......jestesmy za granica ...dodam ze bez zadnej rodziny mamy znajomych tylko.....i jak dziciaka ur to nie pomagal mi nikt tym bardziej nie moj M....teraz po dwoch latach niejedno przeszlam ale rana krwawi wciaz i nie zablizni sie .....zmienilam sie macierzynstwo mnie zmienilo ...i pomimo pewnych nieodwracalnych zmian po ciazy faceci laza za mna ze tak pwoiem jak psy ....daja mi 19 20 lat ...tak sie zmienilam sama dla siebie by odzyskac wiare w siebie...a moj M teraz sobie w brode pluje ze byl glupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
a on chce tej zmiany? co Twój mąż na to wsyztsko?:( myślałam, ze to jednorazowy wyskok jego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby chcial to ja nie potrafie z nim juz byc ..nie wiem co sie ze mna stalo zablokowana jestem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×