Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go.............

sypiam z zajetym facetem

Polecane posty

Gość kocham go.............

mam 22 lata, on 33, jego dziewczyna 29 i jest dziewica , i poki co z nim nie sypia, od samego poczatku jak sie zaczelismy spotykac powiedzial mi ze chodzi mu tylko o seks, ja sie zgodzilam, podobal mi sie bardzo, ale teraz sie zakochalam co mam zrobic? prosze pomozcie nie potepiajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
glupia bo sie zakochalam? a tamta nie jest glupia 29latka co udaje cnotke?facet jest dorosly wiadomo ze potzebuje seksu a ona jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolewicz
wykorzystaj okazję i uzywaj z nim póki jeszcze ci sie facet podoba. A potem złap go na ciaże i już... Tyle kobiet tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to spore
przestan sie z nim bzykac nie musisz 'oficjalnie' zakańczac znajomości po prostu przestan się z nim bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
ale dlaczego? zakochalam sie dlaczego nie gardzicie tamta tylko mna? przeciez ile razy tutaj czytalam ze cnotki w tym wieku to nienormalne a teraz stajecie po jej stronie? watpie czy ona go kocha skoro tak sie zachowuje a ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to spore
z łapaniem na ciązę to moze dobry pomysł, ale troche ryzykowny facet chce miec dziewice, za żonke możliwe , ze mimo ciazy, i tak się z nią ożeni, a ty zostaniesz sama z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
kurwa? dlaczego tylko mnie potepiacie a to normalny zwiazek wg was ze dorosly facet i dorosla kobieta seksu nie uprawiaja? to nie jest zaden zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to spore
nie gardzimy Tobą tylko sama sobie naważyłas piwa w typowo 'łóżkowych " relacjach czesto jedna ze stron się zakochuje, i niestety częsciej jest to kobieta nie ma co zaczynac takich związków, szczególnie z zajetymi facetami On jest w niej zakochany i zadowolony , ze będzie miał żonke dziewice, a z Tobą sobie używa zanim się z nią ożeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to spore
no a ten koles to jakis , ze spotyka sie z dziewczyną która mu nie daje tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego potępiamy? bo twoje zachowanie jest nieetyczne dziewczyno. dzivvwa to zawód a kuurwa to charakter, ot co. Wyobraź sobie, ze jestes na miejscu tej laski. Czeka na odpowiedni moment, zeby oddać sie komus kogo kocha a on ją w chuuja robi za twoja pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić? Zostawić faceta w spokoju, ma już dziewczynę a Ciebie potrzebuje tylko do łóżka. Nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...................
ale dlaczego ja mam go zostawiac? niech ona to zrobi, mniej ja z nim laczy wiem ze bedziecie mnie potepiac ale ona zachowuje sie jak "z porcelany" nie dotykaj , poczekaj, a to dorosla kobieta a nie jakas 16ltka dla mnie ich zwiazek to nie zwiazek powazny a ja sie zakochalam..ciezko odrzucic kogos kogo sie kocha, poza tym nie sa malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to spore
no dobra to niech ona to zrobi a ty wyjdz za niego za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...................
chyba az tak mocno jej nie kocha skoro sypia ze mna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG :o
Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, potrafią oddzielić seks od miłości, co zresztą widać na załączonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo mają potępiać?
Dupodaję która się pruje czy dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...................
byly tu juz tematy o dziwicach w tym wieku i czytalam jak je negujecie a teraz niby uznajecie taka za porzadna??? a jesli facet jest z kims na powaznie to nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciebie w ogole nie kocha skoro ciebie rucha a oficjalnie jest z tamta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo mają potępiać?
ten koleś to też szmaciarz- to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Do "Kocham go..." Jak go kochasz, toprzekonaj go, że będziesz dla niego lepszą żoną, kochanką i matką waszych dzieci, niż nie używana (ponoć) 29 - latka. Taka panna to rodzaj dewiacji. Ty jesteś normalniejsza. Czy poza seksem macie tyle wspólnych zainteresowań i cech, by zbudować na tym rodzinę? Jak tak to go zajmij na stałe. A tej pannie powiedz, żeby swoją nienaruszoną "cnotkę" podarowała po śmierci do Muzeum Przyrodniczego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...................
razem pracujemy, ale moglibysmy sprobowac byc razem, i zobaczyc co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym zerwała
przestań z nim sypiać ,może zastanowi się czego potrzebuje i sam wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób tak żeby jego kobita dowiedziała się o waszych igraszkach wtedy z nim zerwie i tu masz pole do popisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sypiam z zajetym
od ponad 3 lat. jest zonaty, dzieciaty ale to on przysiegal a nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sypiam z zajetym
campari34 ma racje. sama tak zamierzam bo meczy mnie ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja w
ja tez sypiam z zajętym :) ja 24 on 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak zrób żeby nie wyszło że to od ciebie się dowiedziała bo wtedy on się wkurwi i z tobą zerwie kontakt zrób to tak żeby od kogoś innego się dowiedziała i po spawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem hmmmm
lepiej cnotka niz taka kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaraz kurwa?? każdy ma jakieś popędy które chce zaspokoić a kolesiówa jest wolna i ma prawo to on się powinien wstydzić ma dziewczynę a łazi na lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×