Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go.............

sypiam z zajetym facetem

Polecane posty

Gość tylko mi dobrze z Tobą
a ja uwielbiam dziewice w każdym wieku. Potem i tak ruchają się jak zawodowe gejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz ile mamy lat
ja mam 42 lata i twierdzę ze jesteś kurwą,taki masz charakter i chociaż żoną zostaniesz matką to kurwą będziesz całe życie,sprawa jest prosta ty i twój jebak gwałcicie i mordujecie/jak się dowie/ psychicznie tą drugą kobietę:O przecież ty również jesteś odpowiedzialna tak jak i on za tą sytuacje,mnie to nie spotkało ale przeżyłam taki dramat bo syna dziewczyna puszczała się z innym gościem tak życzę jej śmierci za to jak skrzywdziła moje dziecko moralnie jesteś zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parnassus> rodzice nie nauczyli Cie czytać ze zrozumieniem? Mam studia, ale nie o nie tu chodzi. Dziewica z pogarda wyrazala sie o osobach, ktore sa bez wyzszego, takze dla niej lepiej bedzie, jesli nią zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Co cie to obchodzi, czy ona jest dziewica, czy nie i co tak sie martwisz o jego potrzeby seksualne w jego zwiazku. Ten facet to zwykla kurwa, a ty nie jestes lepsza. Najlepiej, zeby cnotke zostawil i byl z toba. Tego ci zycze i to ci jest na reke. Duzo szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Parnassus> rodzice nie nauczyli Cie czytać ze zrozumieniem?" widać nie zrozumiałeś aluzji, pisze się "studiów" taa ty masz studia chyba w twojej wyobraźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kobieta w wieku 29 lat, ktora jest dziewicą może być atrakcyjna? Jesli jest atrakcyjna z wyglądu, to ma zje.bany charakter. Tak to juz jest. Dla mnie 29-letnia dziewica, to jak kupa za drutem kolczastym. Nieosiągalne i nikt tego nie chce. Uwazam, ze warto rzucic cnotkę na rzecz autorki. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×