Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syntia55

czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość syntia55

Witam. Od kilku dni strasznie mnie bolą piersi. Są tkliwe, gdy zdejmę biustonosz po całym dniu bolą najbardziej. Zawsze mnie bolą przed @, a do @ jeszcze daleko. Dziś jest 19 dzień cyklu, średnio cykl trwa 36 dni,czasem 33 a czasem 40, moje cykle nie są zbyt regularne, ale w większości trwają 36 dni. Czy mogę być w ciąży? Ostatnio z mężem trochę zaszaleliśmy, kochamy się nie zbyt często. Miałam dni płodne, ale nie skończył we mnie. Stosujemy metodę na tzw.wyskok. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to jest metoda na "tzw. wyskok"? Pytam, bo jeszcze nie słyszałam :) Prz 36- 40 dniowych cyklach prawdopodobnie teraz masz/dopiero co miałaś owulację i ból piersi w tym czasie jest zupełnie normalny. W ciąży również, ale taki objaw zaczyna się zazwyczaj dopiero po terminie spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntia55
Na wyskok czyli stosunek przerywany.Okres skończył mi się 11 lipca,a podczas dni płodnych nigdy nie miałam bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie,że możesz
być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc albo nie byc
moim pierwszym objawem bycia w ciąży był właśnie niesamowity ból piersi, dotknąć ich nie mogłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntia55
dzięki, a czy inne panie w ciąży miały podobnie? poproszę o więcej odpowiedzi. ktoś z innego forum pisał coś że to może być mastodonia, nie wiem co to jest, trochę się wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×