Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzciemijakpiszeciecv

ubiegam sie o prace w ksiegowosci

Polecane posty

Gość powiedzciemijakpiszeciecv

ale mam wieksze doswiadczenie w innych zawodach. czy moge co nieco pominac z mojej przeszlosci piszac cv o prrace w ksiegowosci? np uczylam angielskiego na zastepstwo lacznie przez rok w 2 szkolach ale na nieplene etaty. czy moge to ominac. mialam kiedys taka sytuacje zer staralam sie o staz z mozliwoscia zatrudnienia po nim i gosciu jak zobaczyl moje wyksztlacenie wczesniejesze i fakt ze pracowalam w szkole to powiedzial ze na pewno jak znajde prace w szkole to ich wyroluje i szkoda we mnie inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacie2010
Skąd jesteś? Księgi handlowe umiesz prowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzciemijakpiszeciecv
jestem z wlkp. dopiero raczkuje w ksiegowosci i na takie stanowisko pomocy ksiegowej sie ubiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×