Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana_Dziwka

U mego faceta ciagle stoi...

Polecane posty

Kiedy sie rano przy nim budze, patrze a tu jego fiutek stoi na baczność. Wtedy sie smieje ze mi mówi "Dzień dobry' :)Tak jest codziennie. Gdy jedziemy w autobusie, też stoi . Gdy sie namietnie całyjemy , to samoo... Nie uprawiamy jeszcze sexu ( za wczesnie jeszcze). Gdy moja raczka baraszkuje w jego slipkach, za szybko sie spuszcza... zastanawia mnie co moge zrobic by spuszczal sie o wieele pozniej. Biore pod uwage nasze dalsze zycie sexualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anheli
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dziwisz jesteś jego dziewczyną i go podniecasz a on nie ma stresu spowodowanego tym ze MUSI mu stanąć bo inaczej ty będziesz nie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4FUN4
Hm macie po 20lat i sypiasz z nim... (zostajesz na noc) no to fajnie:D i co na to jego rodzice? a twoi? Jak dla mnie to by bylo stanowczo za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta za szybko, czekajcie az bedziecie po 50tce :D Buehehe, im szybciej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_K__
No to nie baraszkuj w jego slipkach. To całkiem normalne że facet się podnieca, ale jeśli szybko się spuszcza bo pewnie zanim Ciebie poznał sam się bawił. Jeśli w przyszłości macie mieć normalny sex to trzeba to zmienić. Aby mu stawał tylko wtedy gdy powinien. Więc go zbytnio nie prowokuj. Gdy już będzie sex i będzie trwał zbyt krótko to polecam powtórki. Nie jedno zbliżenie ale 2 albo i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mu rano stoi, to znak że jest zdrowy, gorzej jakby mu nie stawał. A co do tego że szybko dochodzi to jak na razie się nie martw, poczekaj aż zaczniecie razem współżyć i dopiero wtedy ocenisz sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×