Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splath

Żona godna zaufania.

Polecane posty

Gość fan-fik
cytat z hest W jakim sensie? W takim że chodzi o parę kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_nie_mlody
oczywiście miszcz i maugożata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe-r
Czy nietypowo poznane pary mają większe czy mniejsze szanse na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak jest reguła. Pary poznane w sieci (jeśli można jeszcze mówić że to nietypowe) mają trudniejszy start niż pary które poznały się na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
A czym różni się start takich par (jeśli np mieszkają niedaleko) od tych, które poznały się "na ławce przed blokiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pary które poznają się na ławce pod blokiem widzą swoje gesty, całą mowę ciała. Więc poznają się od początku naprawdę. Pary które poznają się na gg - widzą tylko słowa. Nie słyszą brzmienia głosu. Nie widzą gestów. Nie patrzą w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja wzięłam pod uwagę sytuacje kiedy te pary są już parami, a nie kiedy są dopiero na etapie poznawania się. ten pierwszy etap może być dla nich trudny. Ale cała reszta jest już chyba spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Ale z drugiej strony jest tana nutka niepewności, adrenalina, co może zwiększać uczucie zauroczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Otwiera mi sie strona główna księgarni, gdzie ten konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutkę niepewności masz również w zwiazku poznanym w życiu realnym. Przecież nigdy nie wiesz co druga osoba w 100% myśli. Ja poznałam swoją połówkę w sieci. Ale nie flirtowaliśmy przez sieć ;) Poznaliśmy się najpierw na żywo. I dopiero po kilku miesiącach coś między nami zaiskrzyło. Nagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfik
Ale chyba nie ma jednej recepty na udany związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Ale dla każdego ważne jest to, żeby związek był stabilny, żeby nie rozwalały go bezsensowne kłótnie. Żeby mieć oparcie w partnerze. To są chyba wartości uniwersalne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Tylko to wsparcie dla każdego będzie oznaczało coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:) Udany związek ogólnie można sobie jakoś tam zdefiniować, ale żeby określić czy związek jest naprawdę udany trzeba w nim być i czuć, że jest się szczęśliwym. Ile razy słyszałam od moich koleżanek, ze coś im nie pasuje w ich związku, ze coś je denerwuje w momencie kiedy ja oceniam z zewnątrz, że wszystko wygląda ok. Ale jak wiemy związek tworzą dwie osoby wiec obie muszą mieć się dobrze, żeby związek był udany. To bardzo subiektywne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfik
Znałam dziewczynę która lubiła być pod tak zwanym pantoflem. Gdy facet nią rządził i nawet mówił w co ma się ubrać do pracy. Ja bym nie wytrzymała tygodnia w takim związku. A ona była szczęśliwa. Wszystko jest subiektywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to tak jak ja znam taką, która ma rewelacyjnego męża, sama nie musi kiwną nawet palcem a narzeka cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×