Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamara wro

Maty piankowe - nie puzzle

Polecane posty

Gość tamara wro

Witam, Poszukuję maty piankowej dla rocznego dziecka. Tak aby można by było ją rozłożyć na podłlodze. Nie chodzi mi o puzzle, tylko o matę w całości. Widziałam kiedyś taką, ale okazalo się, że została zakupiona w korei. Czy ma ktoś dostęp do takich mat, albo wie gdzie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o karimatę chodzi? jeśli tak to kupisz w sklepach sportowych, hipermarketach, allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara wro
nie, nie o karimatę:) karimata się zawija. tamta mata przylegala do podłogi i była zrobiona z takiej dosyc sztywnej pianki. Była dwustronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara wro
ponawiam. na pewno ktoś takie coś ma albo widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam takie jako dywaniki do łazienki. Można w marketach budowlanych na metry kupić sa różne kolory. super się trzyma podłogi ale ma maleńkie dziureczki, ale myślę ze by się nadało do tego celu. Można znaleźć na prawdę ładne w jakieś rybki, muszelki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuuii
Ja kupiłam w dużym tesco taka mate do ćwiczenia. Są to 4 jednokolorowe puzle z twardej pianki o rozmiarze 66x66cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara wro
dziękuje bardzo za odpowiedzi :) Ale najwidoczniej nikt nie widział tego, o co mi cho dzi :( To dziwne, że nikt nie wpadł na to by produkować takie maty w Polsce, bo sa naprawdę rewelacyjne. Aż się zastnawiam czy nie zaczac ich sprowadzać z Korei i sprzedawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o co Ci chodzi. Takie maty znalazłam kiedyś na forum Zawitkowskiego na gazecie pl. polecał je dla dzieciaków do turlania itd to były maty sportowe, kosztowały chyba 150 zł 1m x 1m, ale z tym się mogę mylić czekaj, wejdę tam i postaram się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara wro
dzięki platynowa brunetko, ale nadal nie o to mi chodziło. to są typowe maty dla dzieci, nie dla sportowców :) nigdzie nie mogę znaleźć w necie takich mat. aby Wam pokazać. weszłabym na jakąś koreańską stronę...ale przecież i tak się niczego nie dowiem po koreańsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spyszczek
ja tez bardzo poszukuje takiej maty na moje twarde podlogi... czy ktos juz moze znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maty piankowe sa wycofywane z
z krajow tzw starej unii bo sa raktoworcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jednoczesciowa mata piankowa jest w sklepie ibternetowym mamnisima.pl. nie sa one tanie lecz dzieki temu ma siepewnisc ze nie zawieraja szkodliwych suvstancji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Bardzo dobre maty piankowe produkuje firme Folimpex, polecam, maty bardzo wygodne i elastyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka12

Również mogę polecić folimpex. Bardzo fajne są te ich maty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Folimpex akurat ma najlepsze maty 😄 zadna inna mi sie tak nie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek

Również mogę polecić folimpex. Bardzo fajne są ich karimaty, a sprawdzają się lepiej niż takie proste maty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 16.08.2019 o 09:04, Gość Kajtek napisał:

Również mogę polecić folimpex. Bardzo fajne są ich karimaty, a sprawdzają się lepiej niż takie proste maty 😉

Muszę sprawdzić bo trzeba kupić w końcu, a sporo osób poleca właśnie maty Folimpex, więc coś musi w tym być 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Tego typu maty dostaniesz właśnie w Folimpexie. Nie żadne sklepy sportowe, tylko Folimpex. Dla mojego brzdąca sprawdza się znakomicie, więc uważam, ze powinnaś spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
Dnia 16.12.2019 o 11:08, Gość Mela napisał:

Tego typu maty dostaniesz właśnie w Folimpexie. Nie żadne sklepy sportowe, tylko Folimpex. Dla mojego brzdąca sprawdza się znakomicie, więc uważam, ze powinnaś spróbować 🙂

Łączysz jakoś te maty? Myślę żeby wziąć coś w tym stylu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
20 godzin temu, Gość Agata napisał:

Łączysz jakoś te maty? Myślę żeby wziąć coś w tym stylu 🙂

Nie łączę, są w porzadku bez tego, ale myślę że bez problemu możesz łączyć. A ten zakup to w sumie przypadkowy a okazał się strzałem w 10. Mąż kupował akurat materiały izolacyjne i spojrzał i wziął żeby zobaczyć czy się to nada 🙂 No i już kilka zamówiliśmy dodatkowych i tak jak pisałam wcześniej sprawują się super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 4.11.2019 o 11:47, Gość Paula napisał:

Muszę sprawdzić bo trzeba kupić w końcu, a sporo osób poleca właśnie maty Folimpex, więc coś musi w tym być 🙂 

Edit. 🙂 Kupione i sprawują się suuuper! Dziękuję za polecenie tych mat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×