Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vergessen

Zaproszę fajną i otwartą do hotelu na noc

Polecane posty

Gość 12łez
Za daleko :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z zachodniej części Wawy. Fev a teraz mieszkasz poza Wawą ? do Daria CH Mózg Ci nie pracuje. Ja nie szukam kogoś dla pieniędzy. Walnij się w główkę i idź spać. A następnym razem czytaj uważniej i od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka135
Nudzi Cie już zwykły seks ? Zmień to i wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa propozycja,może ja się skuszę.A jakie masz plany,opowiedz czy bedzie ciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydajesz się sympatyczny , ładnie się wysławiasz więc pewnie też jesteś oczytany wydajesz się również kulturalny. Więc do jasnej cholery po co Ci przygodny sex? Czy wy faceci zawsze musicie myśleć tylko o jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIEEE proponuję szczegóły ustalić w prywatnych mailach. A ile masz lat i skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev czyli rozumiem wracamy do naszej rozmowy za parę minut, jak będziesz już mieć czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczko przygodny seks ? ależ nazwa a co ma wysławianie do jakości seksu? seks to seks raz się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,przygodny sex to jest to co mnie kreci,w moim wieku już potrzebuje czegoś nowego,bo monotonne zycie małzeńskie już mnie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE kawałeczek to ile 50 km, 150 km czy 300 km ? Chyba to nie tajemnica podać nazwę miasta ? Może coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawałeczek to 300 km na razie nie zdradzę swego miejsca zamieszkania,chcę cię poznac troche,twoje zainteresowania i preferencje seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE kawałeczek to ile 50 km, 150 km czy 300 km ? Chyba to nie tajemnica podać nazwę miasta ? Może coś z tego będzie... masz już doświadczenie w takich przygodnych spotkaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie mam doświadczenia w wyskokach na bok,do tej pory byłam grzeczną żoną,ale coś się we mnie zmienilo ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok 300 km od Wawy ? To powiedz chociaż czy jesteś z Polski Wschodniej czy Zach ? Bliżej Ci do Szczecina czy Lublina ? Masz już doświadczenie w takich relacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne z której części polski jestem,wazne żeby bylo przyjemnie,jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Musi być cudownie. Ale co powiesz mężowi, ze znikasz do Wawy na dzień ? Czy kupi twoj mąż np. historię, że jedziesz do rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie słodzenie w necie a co to filozofia skoczyć z facetem do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×