Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mona Lisa 53

Dzewczyny czy stosujecie Asequrella??

Polecane posty

ręcę opadają, jak się czyta wypowiedzi w stylu tej o dziurawcu i dmuchawcu. Do szkoły, biologii się uczyć, zamiast anty stosować!!! Chyba, że w celu pryszczy młodzieńczych usunięcia. Dziurawiec, wszelkie wyciągi z niego, alkoholowe czy wodne, osłabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych. Należy o tym pamiętać chcąc na przykład na bolący brzuch chlapnąć sobie kropli żołądkowych - w wielu rodzajach nalewka z dziurawca jest głównym składnikiem. Co do innych ziół... W celu wywołania działania moczopędnego, aby usunąć nagromadzoną wodę, polecam napary z pokrzywy czy skrzypu. No i zieloną herbatę - ale jako napar, a nie jakieś mikrodawki w tabletkach. Spadku libido obniżonego przez wzrost stężenia hormonów żeńskich w organizmie od ziółek się nie podwyższy. Trzeba się z tym pogodzić, radzić sobie z ewentualnymi "fizycznymi" skutkami brania tabsów jakimiś żelami nawilżającymi (durex, Intimel lub inne apteczne), a samo libido hmm wiele zrobić nie można. Może lampka winka i świeczki zapachowe. Można zwiększać libido, którego spadek jest spowodowany złym odżywianiem, a nie braniem hormonów. Kolejna sprawa - podczas brania tabletek radzę obserwować nogi. Jeśli pojawiają się pajączki, rozszerzone żyłki, jeśli nogi stają się ciężkie, nieprzyjemnie opuchnięte, radziłam się zastanowić nad korzyściami płynącymi z tabletek a skutkami ubocznymi. Żylaki to dość częsty efekt "wygody". A z całymi nogami w żyłkach się na plaży nie pokażemy. I nie dajmy się omamić kolejnym reklamom i cud-preparatom - raz rozszerzonych naczynek, tak porządnie, z powodu hormonów, nie skurczymy żadnym venescinem na dobre. Możemy sobie pomóc suplementami, ale niewiele pomogą. ps - powinni mnie zwolnić z pracy za taką antyreklamę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora to nie poleca brac
asequrelli bo lepiej juz lykac hepatil? i zmaists jednej tabletki, ktora ma wszystkie lepiej usiasc przy stole i polknac garsc roznych czy tez jedna po drugiej? :D hepatil na watrabe, magnez+b6 na nerwy (i przy okazji zmniejszenie pociagu na slodkie), zen szen na libido, itp itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam tylko, że MOŻNA kupić i brać inne suplementy, jeśli ktoś ma parcie, żeby brać cokolwiek. Bo jeśli już trzeba coś brać na poprawę samopoczucia, to lepiej coś, co ma szansę działać. Nie namawiam do pójścia do apteki po tonę suplementów, nie chciałam, by tak moja wypowiedź była odebrana :) Ja na przykład nie biorę ani pół suplementu poza magnezem na noc, bo mi powieka lata od nadmiaru kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azraa
Mnie za to nic nie lata od kawy...ale bolały mnie piersi od kiedy zaczęłam brać anty i było to nie do wytrzymania, a już w sytuacji sam na sam, koszmar, to kupiłam i po kilku dniach ULGA!!!!!!!!!!!!!! Więc te komentarze malkontentów to szkoda czytać, naprawdę warto spróbować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuikolpoijmk
Witam mam do sprzedania 4 opakowania tabletek antykoncepcyjnych sylvie 30 tanio. Tabletki sa w stanie nie naruszonym sprzedaje poniewaz postanowilam zrezygnowac z antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę, żeby farmaceutę nazwać malkontentem. Łaski bez, im więcej takich jak Ty w aptece, tym większy utarg na mojej kasie pod koniec dnia. A jeśli ktoś nie chce dać się przekonać o tym, że w firmach farm. pracują głównie specjaliści od PR, a nie znający się na ziołach ludzie, to mnie to lotto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topsecrett
Chcialabym podziekowac pani Farmaceutce za bogate wypowiedzi. Wierze ze masz racje, w koncu pracujesz w tym i wiesz co mowisz. Sama zazywam Asequrelle od miesiaca, glownie oslonowo bo na libido nie narzekam, pomyslalam tylko ze kilka dodatkowych ziolek w organizmie nie zaszkodzi. Roznice jakas tam odczuwam, ale jak mowisz to raczej psychika i swiadomosc ze je zazywam tak wlasnie dziala. Zakupilam jednak 4 op. bedac pod wrazeniem reklamy i mam zamiar je wziac skoro juz je mam :) Pozdrawiam. Ps. Chetnie poczytam co jeszcze masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr farmacji
ale wy dziewczyny jesteście puste, skoro dajecie się naciągnąć na to placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "mgr farmacji" : Kończyłeś kurs farmacji internetowy dla palantów? Nie każdy musi się znać na wszystkim, a nasz zawód jest po to, żeby doradzać i informować. Pusto to masz w głowie. Zresztą co ja się kłócę, skoro koło prawdziwego farmaceuty to pewnie nie stałeś nawet, a co dopiero nim być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja uzywa asequrelli 2 miesiace i zaczynam 3 opakowanie,tabletki anty stosuje od 9miesiecy,ostatnie miesiace byly straszne ,wciaz bylam wsciekla,szybko wyprowadzalo mnie byle glupstwo z rownowagi i nagromadzilam duzo wody w organizmie,myslalm o zmianie tabletek a stosuje microgynon21 ,a po asequrelli na serio jest duzo lepiej juz nie mam takich nerwow no i co najwazniejsze pozbywam sie wody z organizmu,nie wiem jak na was ale na mnie zadzialala .Przez 2 miesiace stracilam 2kg i to glownie wody kupilam wage ktora to mierzy,ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja uzywa asequrelli 2 miesiace i zaczynam 3 opakowanie,tabletki anty stosuje od 9miesiecy,ostatnie miesiace byly straszne ,wciaz bylam wsciekla,szybko wyprowadzalo mnie byle glupstwo z rownowagi i nagromadzilam duzo wody w organizmie,myslalm o zmianie tabletek a stosuje microgynon21 ,a po asequrelli na serio jest duzo lepiej juz nie mam takich nerwow no i co najwazniejsze pozbywam sie wody z organizmu,nie wiem jak na was ale na mnie zadzialala .Przez 2 miesiace stracilam 2kg i to glownie wody kupilam wage ktora to mierzy,ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa malina
Dziewczyny po co sie trujecie tabletkami anty a potem szukacie jakis "lekarstw" które niby to mają załagodzić skutki uboczne tabletek anty. Dla mnie ta "asekurella" to zwykle placebo na którym ktoś chce zbić kasę. Nawet nazwę ma taką glupkowatą. Tabletki any są bardzo szkodliwe dla organizmu i nic to nie zmieni. Wiem cos o tym bo sama je stosowałam. LIbido spadlo mi do zera, tylek poszerzyl sie o kilka cm, wzdęcia, żylaki. Rzuciłam to badziewie 4 lata temu. Jest tyle innych metod antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiaasia
a czy znasz się ogólnie na tabletkach anty? brałam cilest i myślalam o zmianie tylko podobno jest zasada zeby tych z mocnymi składnikami ni zmieniac na słabsze bo moze to zwiekszyc ilosc skutków ubocznych. mój gin ma srednie pojecie o tabletkach i przepisuje nawet to co ja mu zasugeruję. tak bylo z cilestem. w sumie bralam go przez 2 lata i to byly najlepsze tabletki dla mnie (brałam tez harmonet i yasmin - syf) ale po 2 latach libido zanikło i zrobiłam przerwę. teraz chce po 2 mies przerwy wrocic do tabletek i tak sie zastanawiam co wybrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniutek
ja biore tabletki yaz i jestem z nich bardzo zadowolona. te tabletki sa moczopedne, dzieki czemu sa naprawde male szanse na wzrost masy ciala. do opakowania jest dolaczona obszerna ulotka i wg niej "szanse" na skutki uboczne sa nikle. odkad je biore schudlam, nie ciagnie mnie do slodyczy i ogolnie do jedzenia, libido jest uzaleznione od dnia cyklu-sa dni, ze wole szklanke wody a sa dni, ze nie wychodzilabym z lozka ;) wiec jesli rozwazacie asequrelle, to pomyslcie o zmianie tabletek :) sa dosc drogie, bo 50zl, ale mysle, ze warto i nie ma potrzeby faszerowania sie dodatkowymi suplementami. ps moze to tylko kwestia mojego organizmu, a moze innowacja tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia1981
Hej Dziewczyny! Ja od kilku lat stosuję tabl anty, z przerwami ( bo między czasie zaszłam w ciążę) brałam rożne począwszy od microgynon (mój doktor mówi że powinni już ich nie zalecać pacjentkom tak na marginesie), brałam też cilest, novynette a teraz biorę asubtele. Nigdy nie narzekałam na libido, nawet nie odczuwałam różnicy przy braniu jak i nie braniu tabl. Ale wszystko się zmieniło odkąd zostałam matką, powoli zaczęło mi to wszystko opadać:( dziś moja córka ma prawie 2 lata a moje libido... szkoda gadać:( seks raz na 2 tyg przy dobrych wiatrach... ) A najfajniejsze jest to, ze terapię hormonalna muszę stosować do kończą życia (a mam dopiero a może już 30 lat..) bo cierpię na PCOS czyli zespół policystycznych jajników i ja na razie nie ma innej metody na leczenie tej choroby. Myślałam właśnie spróbować tą asequrelle ale nie wiem czy nawet warto, lepsza chyba byłaby jakaś wiagra dla kobiet:) czytałam wasze podzielone wypowiedzi i wydaje mi się że lipnie to działa... masakra... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! Może kiedyś wymyslą coś lepszego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie chce zachwalac tych tabletek ale u mnie ok i co najwazniejsze moje libido wrocilo do normy ,moze wam tez pomoze spron\bowac warto ale i tak mysle o zmianie tabletek i moze asequrella nie bedzie mi wtedy potrzebna ,niby nie duzo kosztuje ale jest tylko 20 tabletek czyli potrzebne jest 2 opakowanie ,doliczajac jeszcze opakowanie anty to zawsze sie troche uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikkk
Ja nie będę wypowiadać się o libido, bo asequrellę kupiłam, żeby ratować się od wymiotów po nowych tabletkach! Zmieniłam tabletki z takich, po których czułam się świetnie - novynette, na cilest tylko z powodu mojego libido. Ginekolog zapisała mi te tabletki i zasugerowała, że na libido może też pomóc asequrella, bo ma porządną dawkę żeń-szenia. Powiedziałam jej, że nieee, bo czytałam na forach, że to pic na wodę. Zaczęłam zażywać nowe tabletki i od pierwszej tabletki CODZIENNIE w nocy wymiotowałam po 4,5 godzinie od zażycia, jak w zegarku. W końcu po piątej tabletce poleciałam do apteki po asequrellę i jak ręką odjął :-) Od tamtej pory ani razu nie zdarzyło mi się zwymiotować. A, no i libido wróciło do normy, ale to chyba już zasługa nowych tabletek :-) Reasumując - myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz20
Goniutek ... ja tez biore yaz... ale wszystko jest ok Tylko waroba mnie boli... i dlatego mysle o asequerli... a co do ceny gdzie ty to kupujesz ja za yaz place 36 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek25
Hej kobitki, ja stosuje asequrelle i zauwazylam dosc spory spadek wagi co mnie bardzo cieszy bo zawsze przy tabletkach antykonc. waga mi rosła...wiec jest szansa ze na którą z Was też może podziałać również odchudzająco:)))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njksdjgsnfskjdr
Asiasiasia czy możesz coś napisać co sądzisz o tabletkach castagnus na zespół napięcia przedmiesiączkowego? Warto brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek88
hej a ja mam takie pytanie czy ta asequrelle stosuje sie tak jak tabletki anty??czyli 21 dni potem 7 dni przerwy i od nowa?czy nawet podczas przerwy kiedy nie biorę tabletek anty muszę zażywać asequrelle??pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2225
Hej. Jaz też mam problem z libido. Anty biorę od dwóch lat. Lekarz otwarcie powiedział mi że nie wierzy w działanie tej asequrelli ale kazał mi wypróbować przynajmniej 3 mies. Nie skończyłam jeszcze pierwszego opakowania zobaczymy co będzie za 2 mies. Kazał mi brać równocześnie z tabl. anty tyle że ich jest tylko 20 więc jedną tabl. anty zjadam samą- tak nakazał lekarz. Dam znać czy jakoś to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Stosuje tabletki anty już dość długo. Od jakiegoś roku strasznie spadło mi libido. Bardzo mi to przeszkadzało. Mój misio też nie był zadowolony z tego faktu. Kupiłam tą Asequrelle i średnio w nią wierzyłam. Pomyślałam, że i tak nie zaszkodzi więc spróbuje. I powiem wam szczerze, że po ok. tygodniu stosowania libido mi znacznie się podniosło. Cały czas miałam ochotę na sexs. No i dalej mam. Bardzo mnie to ucieszyło. Już myslałam, że mi nic nie pomoże. Chciałam juz tabletki zmieniać, chociaż te co jadałam (Yasmin) bardzo mi odpowiadały, no oprócz faktu związane z libido. A co to za sens brać tabletki jak libido niskie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z Asequrella? Faktycznie podnosi libido? Czy to tylko placebo, które sobie wmowiłam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torianka 81
Ja stosuję asequrelle dopiero od 3 miesięcy. Libido nieco wzrosło , ale ja bardziej stosuje ją z uwagi na dlugofalowe skutki antykoncepcji.ostatnio jednak zastanawiam się nad odstawieniem pigułek ponieważ mam problemy kobiece - czesto po basenie. tez tak macie? ostatnio tez zcekala mnie mila niespodzianka w aptece bo do asekurelli dostałam vitaminera diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111222
Witam, Mam pytanie czy może cos sie stać jezeli wzielam za wczesnie tabletke asequrella przy plastrach antykoncepcyjnych Evra? bo za pozno doczytalam sie ze trzeba brac po okresie czyli przy pierwszej tabletce anty. a jezeli przykleilam wczoraj drugi plaster i dzis wzielam asequrelle to czy moze miec jakis wplyw na antykoncepcje? czy po prostu juz narazie nie brac i wziac juz po okresie jak bd przyklejala pierwszy plaster. czy nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległam reklamie
i kupiłam :P poczytałam o tym żenszeniu i mniszku i w sumie uznalam, ze raczej mi nie zaszkodzi, a moze pomoże, kto wie :) bałam się strasznie przytyć po tabsach i póki co nic takiego się nie stało (na razie wzielam 3 opakowania tabletek anty i dwa opakowania aseq.). W sumie całkiem fajnie wyszło, bo odchudzam się i do asequrelli dostałam Vitaminer dietę :) więc 2 w 1, zobaczymy jak zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle was nie rozumiem. Po co sie trujecie hormonami? Chcecie dowiedzieć się za dwa lata że macie raka ? asequrella wam nie pomoże na to! Zamiast stosować normalne gumki to z lenistwa bierzecie tabletki. A potem leżycie na onkologii i użalacie się nad sobą: Czemu mnie to spotkało? Ja muszę brać bo mam non stop torbiele na jajnikach i miałąm już 2 operacje, i gdyby nie to że muszę je brać żeby nie mieć kolejnych torbieli to nie trułabym się tym "gównem". Bo to jest śmierć w postaci tabletki, za które ginekolodzy dostają kupę kasy od firm famaceutycznych za zapisywanie. Zapytajcie sie swoich ginekologów czy pozwoliliby swojej córce lub żonie brać tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechwaldniaprzedzachodem
ja biorę syndi-35 ogólnie jestem zadowolona pomimo, że waga trochę skoczyła do góry. Niedawno zaczełam brać asequrelle i powiem szczerze, że tabletki są super, fakt faktem są moczopędne ale nie czuję się wkońcu jak bańka, metabolizm się polepszył co sprawiło że nawet trochę schudłam. polecam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie poniewaz YAZ biore o 21 a asequrelle trzeba 2 godz po Yazie jak wy stosujecie co do godziny czy poprostu raz na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×