Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgosia87

salon ślubny w katowicach

Polecane posty

Gość malgosia87

Hej, możecie mi pomóc, szukam salonów sukni ślubnych w Katowicach, ale takich sprawdzonych. Koleżanka poleciła mi salon Dorota Wormuth (www.dorotawormuth.pl). Polećcie mi jeszcze jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdldlf
ja tez polecam ten salon. Własnie tam kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w katowicach jest salon ślubny madonna np ;) chyba że chcesz sukienki z tańszej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam te z linka, niektóre są śliczne :) a ceny jak stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdldlf
ja za moją dałam 2300 buty i welon gratis:) obsługa profesjonalna, doradzą, zainteresują się:) byłam też w pozostałych salonach, ale tam nawet nie pofatygowali się żeby zapytać czy coś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brigide
Ja polecam salon Classa w Katowicach. Jest tam fajna. mila obsługa a krawcowa w razie poprawek działa cuda:) Podczas przymiarki czułam sie najważniejsza, nikt mnie nie poganiał, otrzymałam profesjonalne porady i miło wspominam wizyty w tym salonie. Moja kolezanka rowniez kupowała tam swoja sukienke i ma podobne zdanie do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaula
Bardzo polecam salon Doroty Wormuth, otwarty wiosną tego roku, w sumie niedawno, więc paniom z salonu jeszcze się chce, starają się, dwoją i troją wokół klientów, nie to co w pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga89
Potwierdzam, też byłam w DW i naprawdę duży wybór sukien, a do tego świetna obsługa, zero stresu z przymiarkami, terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×