Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella.k

pomocy! Sukienka na wesele w 8 miesiąu ciąży

Polecane posty

Gość ella.k

Potrzebuję sukienkę na duuuuży brzuch w rozsądnej cenie na początek września- a będę wtedy w 8 miesiącu! Ciążowe kiecki u mnie w sklepah są tylko letnio- zwiwne, albo jakieś takie babcine... a nie chcę spodni, potrzebuję ładną sukienkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się całkiem podoba, tylko jak diabli nie lubię fioletu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemida10
czesc. mam fajną sukienke kolor jasno niebieski gorset plus spudnica do kolan drapowana różyczkami. jeśli jestes zainteresowana daj znac na email artemida10@o2.pl wyśle fotki dokładny rozmiar i udziele innych potrzebnych informacji na temat ew wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.k
ymmm, niezłe :) Tylko te ceny jakieś z kosmosu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.k
ile bym chciała za sukienkę, która włożę jeden raz w życiu? No jednak trochę mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze po prostu leginsy i jakas fajna tunika-w H&M sa fajne dla mamusiek. Wykorzystasz tez po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki przeznaczone typowo na wesele kosztują ;) Myśle że nie ma szans byś znalazła coś sensownego poniżej 100 zł - tym bardziej że ciuchy typowo ciążowe są strasznie drogie!. A patrzałaś na allegro? Może znajdziesz jakąs świetną okazję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.k
ooooooo! Super! :) Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 2 miesiace
nie ma sprawy ; ja mam akurat różowa ; ale widze ze im zostały tylko zolty czarny i biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnie sytuacje
no tak chinska tandeta wzieła gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wies spiewa i tanczy te
kiecki....dajcie spokoj....to juz lepiuej siedziec w domu niz taka kiecke na siebie zalozyc....leginsy i tunika tez dobre....na wesele?tak mozna pojsc na spacer po molo a nie na slub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz kup material i zanies krawcowej..ja tak zrobilam..nie musisz wtedy latac i szukac bo trudno cos znalesc w rozsadnej cenie, wydalam 60zl jak dobrze pamietm ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no masz racje
czekamy na twoje propozycje-pokaz nam co potrafisz wykreowac za 25 zł bo tyle autorka moze wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w 8 miesiacu ciąży jak szłam na ślub, nie mialam strasznie dużego brzucha, ale tez nie mogłam nic znaleźć, potem kupiłam na allegro właśnie taką, tylko fioletową i kosztowała bodajże 40 złotych plus przesyłka, dotego miiałam bolerko białe i klapki też białe. http://moda.allegro.pl/item1148913554_29_99_okazja_sukienki_z_dzetami_0176_kolczyki.html acha i dodam jeszcze że miałam xl rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania happy mum kosztuja
ale sa ladne :) 2 lata temu kupowalam bluzke, spodnice i sweter i wydalam na calosc prawie 400 zl. Jednak nie zaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 2 miesiace
moim zdaniem nic sie nie stanie jak założysz taka sukienkę ; kazdy rozumie ze jestes w ciazy ; jak ost.bylam na weselu to ubralam na poczatku satynowa kiecke ; a pozniej przebralam bo mnie denerwowała i krępowała ruchy ; a moja kuzynka która jest tez w ciazy ubrala sie od razu w bluzke i spodnie i nikt złego słowa jej nie powiedzial kazdy zrozumiał ; i przynajmniej dziewczyna sie nie męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia888
daj maila to ci jutro wysle zdjecia sukienki slubnej ciazowej:) moja bratowa wygladala w niej pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia888
nie doczytalam Myslalam ze to ty bedziesz panna mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Cytuje Wazka: "... idz kup material i zanies krawcowej..ja tak zrobilam..nie musisz wtedy latac i szukac bo trudno cos znalesc w rozsadnej cenie, wydalam 60zl jak dobrze pamietm ..." Powyzej wkleilam WZORY, 😘 urwalo mi wpis :) Powodzenia! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marajahh
po co ciazowa kup sobie w rozm 40 potem oddasz grubszej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×