Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosiuta

wszystko poza jego penisem ... :/ (??!?)

Polecane posty

Gość kosiuta

Hej. Moj problem moze wam sie wydac troche dziwny. Otorz mam jakiegos bloka, w sprawach lozkowych. Od razu zaznacze, ze nie jest to kwestia mojego obecnego partnera, bo z poprzednimi bylo tak samo :/ Otoz tak jak niektore kobiety maja opory i blok przed seksem oralnym z facetem, o nie maja ochoty na "robienie loda" swojemu partnerowi, tak mi jest bardzo trudno nawet piescic go reka :/ Po prostu jakos penis mojego faceta (w sumie to wczesniejszych wlasnie tez) mnie nie kreci w tym sensie. Moj facet piesci mnie takze na lechtaczne, palcami czy tez nawet ustami to jest super, ale ja nie potrafie, jakos zawsze jak zaczynamy sie bawic, to mysle sobie "tylko kochajmy sie od razu, jak ludzie, nie chcij zebym ci to robila reka". Skad to sie bierze? Czy to jest normalne? Co ja mam z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
dziewojo powiedz mu , że chcesz po Bożemu że jeśli chce kręcić śmigło niech to robi sam pilot czyli on !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiuta
no tak, ale mysle, ze moze bym chciala, To znaczy chcialabym, ale jak przychodzi co do czego to bloka mam. On mnie piesci tu i tam, a ja bym sie chciala odwdzieczyc mu, i nic. Wszyscy ludzie to robia, i jest okej, a ja jakos nie moge i sama nie wiem dlaczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik232323
no to nie pozostaje nam nic innego, jak rozstanie z Twoim chlopakiem i przybranie nowej falgi w ksztalcie zlotej makówki i przodzianie mojego miecza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz o tym swojemu facetowi i przede wszystkim nie zmuszaj się do tego, bo jeszcze bardziej się zrazisz. Zacznij się przyzwyczajać do jego penisa stopniowo, powolutku i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany
no tak, na poczatek powiem ci, zebys podchodzila do sprawy delikatnie, bo dla faceta, jego maly to kluczowa sprawa. Zaakceptowac jego malego, to zaakceptowac faceta. Odrzucenie jego malego jednoznacznie dla faceta jest odrzuceniem w pewien sposob jego samego. Ale jesli twoj facet jest w porzadku, to zrozumie tez ciebie, nie bedzie cie do niczego zmuszal na sile, i nie wezmie calej sprawy mega do siebie. POwoli malymi kroczkami, oswajaj sie z jego maluchem, i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiuta
Kiedy mowie, ze to nie kwestia obecnego faceta, wczesniej bylo tak samo :/ Wiem, ze dla niego to tez jest problem, ze trudno mi zaakceptowac ta czesc jego ciala. Dlatego chcialabym to zmieniec, by nie czul sie urazony tym Piszecie zeby sie przyzwyczajala powoli i stopniowo, ale jak mam to robic? Jak mam sie stopniowo przyzyczajac, jak nie umiem mu wziac i obciagnal w lozku, i juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoli
a spróbuj na pocztek go przez bielizne lekko smyrać i tak powoli potem troche po jajkach i tak powoli kroczek po kroczku i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc hfhdhgjgjvnb
Moim zdaniem nie powinnaś mu mówić ze się brzydzisz bo zwyczajnie będzie mu przykro i raczej nie wpłynie to pozytywnie na wasz związek.A tak poza tym to jak się można brzydzić ukochaną osobą.. Jak ty byś się czuła gdyby to on brzydził się ciebie dotykać pieścić...Moim zdaniem powinnaś wybrać się do seksuologa bo cos jest z tobą nie tak. Nie powinnaś się nim brzydzić a zmuszając się do czegoś zeby on tego nie dostrzegł będziesz tylko zatruwać to co jest między wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onakinia
a ile Ty masz lat? może poprostu jeszcze nie dojrzałas do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoli
To może rzeczywiscie odbić sie na Twoim związku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiuta
Mam 24 lata! nie jakies 16 :/ Jasne, ze mu nie powiem, ze sie brzydze, "nc hfhdhgjgjvnb" daj spokoj. "Moze sie odbic na waszym zwiazku", dzieki, to sama zauwazylam. Ale jak temu zapobiec, albo cos zaradzic? Bo samo, ze moze sie odbuic, niewiele mi pomaga z tym problemem :/ Dzikei "powoli". sama myslalam, ze tak wlasnie to bedzie, ale jakos nie pomaga, nie daje rade. Zawaszcza, ze wiesz, jak z facetami jest, chcieliby wszysytko na szybko i niecierpliwie :/ Poza tym kochac sie "normalnie" kochamy i jest super, tylko ta jedna rzecz, ktora mi nie daje spokoju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfssgsed
jestes wybrakowana, na miejscu twojego faceta bym cie rzucil :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjhddc
nie martw się:) ja tez tak mam... ogolnie nie podniecają mnie penisy,, ale lesbą nie jestem:) a mam 20 latek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
To co nie lubisz mieć go w sobie ?? czy dziewica ???? kosiuta wiesz co upij sie zrób mu takiego loda żeby mu prześcieradło w d**e weszło i sie przełamiesz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
to pierwsze było do "jkhjhddc" bo gada od rzeczy nie lubi to może jest lesbą albo poprostu nie wie co to jest penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
a ty vera lubisz penisy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttttt
a ja pieszcze peniska mojego męża ale mam opory żeby zrobic mu loda a to wszystko przez mojego byłego chłopaka który mnie do tego zmuszal przy pieszczotach i mi to zbrzydło. Chcialabym odwzajemnic pieszczoty męża ale nie mogę sie przemóc... macie moze jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
a co vera z nimi robisz oprawiasz w ramki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubia głupich prowo
włożę ci do dupska prowokatorze, prowokatorko 1000 euro tylko się zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
tttttttttttttttttttttttt słuchaj jakieś sosy owocowe bita śmietana jak chcesz to i sos od wołowiny bedzie byle to było coś co ci smakuje i ci pomoże nie myśleć co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penio
to uważaj bo ci kiedyś w gardle stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania77
Ja tam nie wiem o co ci chodzi, twoj facet ma fajnego fiutka i akurat ja lubei sie nim bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamonikowate
lubisz sie bawic fiutkiem "swojego" o twojeko faceta, bo sie pogubilem? To znaczy swojego, czy jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×