Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doniczka699

Wyszłam za mąż. Rodzice jednak nie pozwalają razem mieszkać.

Polecane posty

Doniczka, wytłumacz mi tę podstawową kwestię - co wam zakaz przeszkadza? Mogliście wziąć ślub, miejcie odwagę powiedzieć :"jesteśmy małżeństwem, będziemy mieszkać razem". Wynajmijcie mieszkanie i po krzyku. Dlaczego tego nie zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka699
Dzisiaj dokonalam przelomu! Dlugo rozmawialam z ojcem i po dlugich namowach zgodzil sie kupic nam Plej-stejszyn PSX i kilka gier, zebysmy mieli co robic jak skonczymy pic kawe. Od razu lepiej wiedzac, ze robimy to co inne pary... Moze jestesmy normalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaoszczędzić pieniędzy na własne mieszkanie? To ile lat trzeba by z tymi rodzicami mieszkać?Przeciętna rata kredytu - 1000-1500zł miesięcznie. Przeciętny wynajem - 900zł wzwyż, zależnie od miasta. Albo się więc bierze kredyt i spłaca go, mieszkając już w swoim mieszkaniu, albo mieszka w wynajętym. Wiele spółdzielni mieszkaniowych również. udostępnia mieszkania. No ale jak ktoś na siłę chce siedzieć u rodziców, to powód "na nie" zawsze się znajdzie. Rodzice sami zapracowali na swoje mieszkanie, mają prawo mieszkać w nim sami, zwłaszcza, że dzieci usamodzielniły się na tyle, by się żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no....
to musi być prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że to musi być prowokacja bo ludzie dorośli nigdy w życiu by sobie nie pozwolili na taką sytuację ....a jeśli to prawda to współczuję obojgu braku rozumu i niedojrzałości byle tylko dziecka gdzieś w krzakach nie zrobili bo pewnie dziadkowie nie pozwolą im go wychowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
a ja mysle ze raczej maja typowo toksycznych rodzicow.Może matka jej jest taka a ojciec pod pantoflem i guzik do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×