Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koncowkafleksyjna

sukienka

Polecane posty

Kupiłam sobie dzis piekna sukienke. Bylam nia naprawde zachwycona, lecz kiedy wrocilam do domu i przymierzylam jeszcze raz porzadnie, doszlam do wniosku, ze jest za krotka. Ma takie zakonczenie z gumką, to jest taka bombka. Widac mi wieksza polowę ud. Dziwnie sie czuje, a jak sie schylam to widac mi majtki. Chcialam w niej isc na wesele. Oddac ja? Czy zostawic i nie przejmowac sie dlugoscia? http://i2.pinger.pl/pgr418/2d5af49500076acb4b01dd74/cc.jpg to jest taka dlugosc mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafaS
Trudno powiedziec musiałabys swoje zdjecie w sukience wkleic a jaka mas zfigure szczupla jestes jak ta dziewczyna z linka czy troszke grubsza?? bo wieksze uda niezbyt w bombce wyglądaja... no i tez zalezy czy jestes wysoka czy niska bo wg mnie osoby bardzo wysokie smiesznie wyglądaja w takich sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niska i nieco zaokrąglona. Sukienka jest naprawde bardzo ladna, swietnie byloby gdyby nie bylo tego bombkowego zakonczenia. Chyba oddam, bo boję się, ze ciagle bede myslec, czy nie widac mi pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za krotka na pojscie w niej do
kosciola. Na wesele moze byc, ale nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten typ tzn krój pasuje tylko do szczupłych zgrabnyvh lasek bo inaczej wygląda tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Jesli masz takie nogi jak modelka na zdjeciu to mozesz isc, ale jesli masz inna figure to stan przed lustrem i krytycznym okiem ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba krotkiej kiecki
nie widzialyscie :O jest ok, mozesz smialo w niej isc autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×