Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Pomożecie mi kupić samochód? No chociaż wybrać? :)

Polecane posty

Szukam auta, do 6000zł no max. 6500 zł. Dla kobiety czyli mały, nie sedan/limuzyna tylko coś w stylu hatchback czy jak to się piszę :) Najlepiej: Benzyna + LPG, drzwi 4/5, el. szyby, el. lusterka, poduszka pow, centralny zamek, klimatyzacja, silnik to albo 1.4, albo 1.6 albo maksymalny 1.8 :):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usteczka..........
fiat 126 p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że za tą cenę nie kupisz auta które jest całkowicie sprawne i które ma wszystkie te funkcje. A szkoda. Możesz jedynie dostać dobrego z elektrycznymi szybami lub lusterkami, ale nie z klimą. Silnik bierz 1.4 bo najmniej pali a jest naprawdę mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i żeby był ocynkowany bo nie będzie Ci gnił i zawsze będzie ładnie wyglądał :) Myślę,że dostaniesz świetnego młodego seicento (im młodsze auto tym tańsze ubezpieczenie). Możesz też wziąć punto ale tu tylko rocznik od 97 w górę. :) Nissan micra też jest ok, Seat Ibiza II, opel corsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że wszystkich rzeczy które wypisałam nie będzie za taką cene to tylko "atuty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
saxo w gazie z centralnym i szybami powinnaś dostać... niestety diesla nie chyba ze stary i wyżyłowany... Sam mam nie do zajechania 1,5d i ojciec chce odkupić. Autko polecam jeszcze golfa III może i polo... corse micre 106 coś z tego brać ALE PAMIENTAĆ ZE DIESEL : - jezdzic wiecej niz 15km a nie do miasta po zakupy tylko - dodawać na zime środka do paliwa jakieś grosze 5 czy 7 pln na cala zimę styknie - zmieniać begi 1500 minimom obrotów i nie przekraczać 3500 jeśli turbo diesel po dojechaniu na miejsce nie gasić od razu tylko chłodzić turbine i DIESEL POSŁUŻY CIE WIECZNI jeśli to zwykły klekot czy stare tdi sdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejszy jest dobry rocznik :) Kumpela ma opla corse i mowi ze duzo pali. Poza tym średnio jest tu z ocynkiem. A le to juz Twoj wybór. Wszystkie wymienione przeze mnie auta są sprawdzone , nie psują się i są super dla kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
w tej cenie to Opel Astra 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
micra / 106 / saxo / ax to ten sam silnik i to samo :) tyle ze micra ma najgrubsza blache ale bez ocynku seicento cynkowane pogieło ??? corsa ??? ocynk był tylko na cytrynach / audi 80 i starszych autach... ponieważ w całej europie jest zakaz cynkowania poza francja i anglii.... dlatego ople z angli nie gniją tu znalazłem ładne saxo http://otomoto.pl/citroen-saxo-1-5-diesel-klima-C12741956.html z klimą za 7700pln tyle ze 3 drzwi sam myśle o zmianie ale to nie ma sensu.... bo zmieniać auto tylko dla klimy?? i kupić nie wiadomo co.... Dozbieram kasę i kupie yarisa verso chyba a jeszcze z 2 lata się pomęcze w upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się micra, a chciałabym w gazie, żeby na studia jeździć czyli 2 razy w tyg po 100km no i jeszcze po mieście. A peugeot 206?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peugeota 206 dobrego dostaniesz od 9 tys. Poza tym częsci do niego sa drogie. Na gaz to tylko corse, Ibize albo punto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opla żadnego nie kupuj bo każdy opel ma bardzo słabe blachy czyli bardzo szybko rdzewieje, nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeździłem astrą F (jedynką) 1,6 (x16sz) z gazem, silnik bezawaryjny i bardzo oszczędny, gorzej z budą, bo wiadomo - ogniska rudego się pojawiają, ale wielkie uznanie dla tego auta, a szczególnie dla silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
nigdy bym nie kupił francuskiego samochodu sa tak awaryjne ze hej te ciagle naprawy cie zjedza szukaj jakiegos niemca miedzy oplem a Volkswagen ale twoj wybór co kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kup sobie za parę złoty volvo 940 w oleju. super auto nie pożałujesz. Jest duże ma grzane siedzenia pali średnio 7-8.litrów i się nie psuje. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
za te pieniadze co masz to mozna sie poklaskac zbyt duzego wyboru nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet fa
kup opla, tanie czesci, mało pali, nie psuja sie tak. Faktem jest ze z blacha troszke gorzej ale niekoniecznie. wybierz jakis ciemny kolor auta, nie kupuj białego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo 940 - w życiu nie kupię takiego auta, wielkie i brzydkie. (przypominam, że rozmawiacie z kobietą:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj.władek. - no jak na 20latkę to jakoś nie stać mnie na auto za 50 tysiecy. Uwazam że tyś + opłaty to dużo jak dla mnie, i mi wystarczy a nie kupuje złomu za tysiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seicento? maly, zwinny, bezawaryjny, moze miec el.lusterka i szyby, nie ma problemow z korozją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×