Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Pomożecie mi kupić samochód? No chociaż wybrać? :)

Polecane posty

Gość wielkość auta a wzrost
Te, 19-latko a powiedz ile masz cm wzrostu?? :) Wiesz, wielkość auta powinna być zależna od tego, jak człowiek jest wysoki!! Osobiście nie wyobrażam sobie małego kolesia, bądź małej laski poniżej 165 cm w dużym aucie!! No chyba że dziewczyna jest wysoka, ma ponad 175 cm, to może nawet i Oplem Omegą zasuwać, ale poniżej nie polecam. Wielkość auta zależy od wzrostu i to bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
wejdz na Allegro wpisz cene auta wielkosc silnika ilosc drzwi i hatchback i bedziesz wiedziała co jest w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
dziewczyno nie wiem dlaczego upierasz przy francuskich samochodach one sa awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault Megane I ;) Benzyna+Gaz latwo znalezc, elektryczne szyby, lusterka, poduszka powietrzna to raczej norma, klimatyzacja tez sie znajdzie, 1.4 i 1.6 to czeste silniki :) radze poszukac, sam jezdze taka Meganka, 1.6 silnik, mam wszystko to co bylo wymienione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIAT SEICENTO szczerze mówiąc nie podoba mi sie takie bardzo kwadratowe i az za malutkie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zobacz ze ten peugrot z Twojego ogloszenia jest uszkodzony- "gaśnie". powtarzam. Peugeota 206 nie dostaniesz za 6 tys! te auta sa za minimum 9tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj.władek. - nie upieram się tylko pokazałam że takie coś mi sie podoba, po prostu coś podobnego wyglądem by mi sie marzyło a że nie umiem wytłumaczyć to pokazałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
dilay - wiem chodziło mi o wygląd a nad meganką też myslę :) tylko nie wiem co bedzie dobre dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze musisz patrzec tez na to czy auto jest awaryjne, czy jest ocynkowane, czy malo pali. to jest najwazniejsze. co z tego ze kupisze megane jak Ci w polowie drogi zgasnie? i do tego czesci beda do niego drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dilay tylko ze musisz patrzec tez na to czy auto jest awaryjne, czy jest ocynkowane, czy malo pali. to jest najwazniejsze. co z tego ze kupisze megane jak Ci w polowie drogi zgasnie? i do tego czesci beda do niego drogie? właśnie na tym się nie znam co znaczy "czy auto jest awaryjne, czy jest ocynkowane".... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
z tego co wiem od 98 roku meganki mialy blachy ocynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kumpele mają micre pisałam już wczęśniej, że takie coś jednak odpada. Podoba mi sie coś w stylu seata ibizy II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj.władek. z tego co wiem od 98 roku meganki mialy blachy ocynk czyli że nie rdzewieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
no niby nie powinni rdzewieć a jak jest w praktyce to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mity mity
przesańcie powtarzać już te mity typu 3x F żadnych Fordów, żadnych francuzów, żadnych fiatów. Najgłośniej o tych autkach krzyczą Ci co nimi NIE jeździli :O taaa, nie ma to jak kupić VW golfa sztrucla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×