Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

Kto jest chętny do rozmowy ?

Polecane posty

Jeżeli są mądre to jak najbardziej . :classic_cool: A czy my się już gdzieś nie spotkaliśmy , na jakimś topiku ? Nie mogę sobie skojarzyć . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo dużo tematów ale niektóre są naprawdę głupie . :O A niektóre strasznie irytujące, przynajmniej dla mnie . Myślę że ludzie szukają odskoczni od rzeczywistości pisząc tutaj , mogą być otwarci bo są anonimowi, to nie jest nawet złe dopóki kafe nie zastępuje im prawdziwego życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się .Opiniwować ,wyśmiewąc jest łatwo klikając .Stanoć na wprost kogoś w oczy powiedzieć ,,,jest trudne.Dlatego jest kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest się pośmiać i pogadać o bzdurach ale są tematy które są już mało zabawne, jak np. wczorajsza wypowiedz 17-latki która chciała sprzedać dziewictwo za 2 tys. . 😭 Dla mnie to jest jakaś paranoja, co się dzieje z tymi ludzmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja233
Witaj jarzębinko mam troszkę dziwne pytanie tzn.wyjeżdzam na wczasy do chorwacji za tydzień sama żeby nie było niedomówień,nie orientujesz jaka tam panuje moda ,opalanie nago czy w strojach? a jak nago to czy depilacja całości konieczna?proszę o odpowiedz,będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekk do Jarzębinka28
Możemy się spotkać. Ty jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×