Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doradca_euro-tax.pl

rozliczenie podatku za pracę zagranicą

Polecane posty

>>> Zastanawiam sie po co starac sie o zwrot jak i tak musze oddac polskiemu fiskusowi! A moze Pan mi wyjasni dlaczego jak mam równiez dochod polski w danym roku tozwrot z Holandii mam oddac? Z tego co wiem to tylko Holandia, Dania, Finlandia i ktos jeszcze...Czy w tych wyliczeniach też pomagacie?Bo nie wiem ile doliczyc w zeznaniu podatkowym.>>> Witam, w chwili obecnej dochód z Wielkiej Brytanii nie podlega rozliczeniu na terenie Polski "Polska zawarła z Wielką Brytanią umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania w oparciu o metodę wyłączenia z progresją, dzięki temu dochód polskiego rezydenta uzyskany i opodatkowany w UK zostaje zwolniony od podatku dochodowego w Polsce." Co do dalszej części Pani pytania to jak najbardziej konsultanci euro-tax.pl pomogą w rozliczeniu podatku w polskim zeznaniu podatkowym. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> A gdzie jest nasz doradca????? Witam staram się stale monitorować internet i pojawiające się w sieci pytania związane ze zwrotem podatku z zagranicy, jeżeli posiada Pan jakieś pytania służę uprzejmie i chętnie na nie odpowiem, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Zastanawiam sie po co starac sie o zwrot jak i tak musze oddac polskiemu fiskusowi! A moze Pan mi wyjasni dlaczego jak mam równiez dochod polski w danym roku tozwrot z Holandii mam oddac? Z tego co wiem to tylko Holandia, Dania, Finlandia i ktos jeszcze...Czy w tych wyliczeniach też pomagacie?Bo nie wiem ile doliczyc w zeznaniu podatkowym. Witam, W przypadku pracy w Holandii faktycznie należy się rozliczyć z tego dochodu również obowiązkowo przed polskim urzędem skarbowym. Przy swoim rocznym rozliczeniu podatnik powinien się więc rozliczyć nie tylko z dochodów osiągniętych na terenie Polski, ale i wykazać dochody osiągnięte na terenie Holandii. Nie ma to jednak przełożenia na procedurę zwrotu nadpłaconego podatku. Nasza firma nie zajmuje się prowadzeniem korekt rozliczeń przed polskim urzędem skarbowym. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w konkursie dla klientów Euro-tax.pl , dedykowany jest on osobom, które pracowały za granicą i chcą ubiegać się o zwrot podatku. Konkurs funkcjonuje pod hasłem „Na Co Wydasz swój zwrot podatku. Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz znajdujący się na Stronie http://www.nacowydasz.pl/ lub innych stronach internetowych partnerów medialnych Akcji oraz udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Opisz, na co wydasz 3 000 zł zwrotu podatku za pracę za granicą. Spośród osób, które opisały swój pomysł na zwrot podatku Komisja raz w miesiącu wyłoni 4 laureatów, którzy otrzymają nagrody główne. Do wygrania m.in. laptop, iPhone czy aparat fotograficzny. Kolejne edycje konkursu już 10 grudnia i 20 stycznia. Zapraszamy do wspólnej zabawy, gdzie nagrodzona może być zarówno Państwa praca za granicą jak i kreatywność w opisaniu na co przeznaczony zostanie uzyskany zwrot podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam Państwa do odwiedzenia niezależnego serwisu Opineo.pl - ogólnopolskiego serwisu oceniającego sklepy internetowe. Dostarcza on Użytkownikom dane sprzedawcy, zakres jego działalności i - co najważniejsze - opinie internautów, którzy dokonali zakupu w danym sklepie. Opineo.pl pozwala każdemu potencjalnemu klientowi sklepu, zapoznać się z opiniami innych kupujących. Od października 2010 roku na opineo.pl można także wystawić opinię dla Euro-tax.pl oraz zapoznać się z doświadczeniem i opinią osób, które już skorzystały z usług świadczonych przez Euro-tax.pl, a taki osób jest już ponad 60 000. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo zakładkę, gdzie można ocenić i zapoznać się z ocenami innych nt Euro-tax.pl : http://www.opineo.pl/opinie/euro-tax-pl . Podzielenie się swoim zdaniem i doświadczeniem pomoże zbudować wiarygodną dla każdego zainteresowanego ocenę usług świadczonych przez Euro-tax.pl oraz ocenę samej firmy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy pracowali w Niemczech koniecznie powinni skorzystać z oferty www.ergo.opole.pl , którzy specjalizują się w rozliczaniu podatku z Niemiec. Każdy mój znajomy korzystał z ich usług, ja akurat robiłem w Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×