Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xAGIx

Czy to może być ciąża ;)

Polecane posty

Witam zastanawiam się czy to może być ciąża tylko nie chce się za wcześnie cieszyć żeby potem nie być rozczarowaną, strasznie odrzuca mnie od papierosów tzn mam odruchy wymiotne jeszcze nie zwymiotowałam, ale gdy się zaciągnę to prawie wymiotuje poleci łza i w ogóle, czasami jak sobie pomyślę o czymś do jedzenia do aż mi ślinka leci ostatnio miałam obsesyjną chęć na jajecznice ze szczypiorkiem mimo, iż było najedzona miałam na nią taka ochotę, no i moje humorki które zmieniają się z sekundy na sekundę raz jestem zła za chwile się z tego śmieję a za moment płaczę, do tego bóle podbrzusza, a jakiś tydzień temu ostry ból lewego jajnika (jednodniowy) proszę Was dziewczynki o trzeźwą "diagnozę" bo sama już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha123456789
radzę iść do najbliższej apteki i kupić test. Problem z głowy. Życzę dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że parę dni temu, przez trzy dni a raczej wieczory miałam zgagę nie trwała długo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a @ ci sie spoznia czy jak ? napisz troche wiecej , np czy to byly twoje dni plodne, ile czasu minelo od stosunku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od stosunku minął ponad miesiąc był to jeden dzień po moim okresie ... więc dni płodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien po okresie jest dzien plodny ???? w kazdym badz razie zrob test. a spoznia ci sie czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha123456789
każdej kobiecie w takiej sytuacji radzę to samo: test, test i jeszcze raz test. Lepiej go zrobić, niż cieszyć się złudnymi nadziejami (wiem,że to nie miłe, ale wiem też że prawda jest lepsza). Pozdrawiam i uśmiechu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
a co my na forum wróżki???? Nie mogę jakie debilki się trafiają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oj no to bedzie tak
zrob test ... pisalas ze chcesz miec dziecko, a wiec te objawy moga tez swiadczyc np. o ciazy urojonej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×