Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez fanu

sex bez fanu

Polecane posty

Gość bez fanu

nigdy przenigdy nie mialam orgazmu. choc kocham mezunia. problem lezy w psychice czy w hormonach? nadmieniam, ze sama owszem, potrafie i to bardzo szybko doprowadzic sie do rozkoszy....o co chodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
tez jestem ciekawa odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok podwawelski
to ty nieszczęśliwa jesteś , strasznie to przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniejszego partnera rozumiem nie było... znam babkę miała z facetem moze 2 orgazmy, a mezczyzn to ona miała duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
ano jestem. ale powiem jedno, kiedy mysle o znajomych mi mezczyznach to w 5 sek robi mi sie mokro. nie to zebym kochanego mezunia zdradzala w myslach, ale chce sprawdzic odruchy. a boję sie sprawdzac je w rzeczywistosci, z reszta nie moglabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty myslisz ...tzn... podejrzewasz że inny mógłby ci to zapewnić... po prostu great:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
no wlasnie to nie jest great. jestem zalamana i jest mi przykro. ciagle mysle o kims innym. tylko nie o mezu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie moze to jest problem, nie dorosłaś do zwiazku...a moze poczucie winy cie blokuje.... jezeli ten stan bedzie się utrzymywał to w końcu się zdecydujesz spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
gorzej bedzie jak i tu nie bedzie satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAMGA.
Ja też tak mam,nie pomoże inny,sporo ich miałam,jak się sama doprowadzasz?ja mam tylko łechtaczkowy,więc facet przed robi mi go trącając o nią człon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
wiem , ze nie sprobuje z kims innym, its not my style. a tak bardzo chcę zeby wreszcie to było coś wyjątkowego. lodziki i wszystko inne uwielbiam i sprawia mi przyjemnosc samo bzykanko, ale nie moge , no nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
bez fanu no to bardzo dobrze Cie rozumiem :) mam dokladnie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
nie wie, i nie chce by sie dowiedzial. oczywiscie oszukuję jak tylko mogę. i jest mi zal. ale widze ze nie tylko ja tak mam??? mam super faceta, przystojny, włoska uroda, afrykanskie ciało if u know what i mean ;) - boski mix poprostu i co? i jajco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
powinnas mu powiedziec..nie ma sensu oszukiwac ja mojemu powiedzilam..wiem ze sie stara ale coz.. moze kiedys..moze wreszcie ta chwila rozkoszy nadejdzie aby przezyc ja razem a nie tylko samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam całkiem poważnie....fantazjujesz o innych kochając się z boskim męzem... fantazjując o innych twoje marzenia wybiegaja poza zdolnosci łoża małzeńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
nie, w traknie nie mysle o innych , innym. a czy to mozliwe bym zdolna byla osiagac tylko orgazm lechtaczkowy? hmmm to by bylo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalony pomysł mam... kochając się z nim pomyśl o innym-i tak robisz to sama. pytanie drugie które pominęłaś. masturbując się wyobrażasz sobie coś czego nie robisz z męzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
no to chociaz tyle..mnie sie udaje tylko łechtaczkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fanu
tak, kiedy sama to robie zwykle wyobrażam sobie dziewczyny TAK DZIEWCZYNY, i to z dosc duzymi piersiami. nawet czasami , ostatnio czesto ogladam ..... przy tym jak to robie. mam wyrzuty sumienia wttedy straszne.ale wiem ze nie jestem lesbijka, poprostu wiem. moze psychiatra? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
ja sobie wyobrażam gwałty,a jak tylko łech.,to musi ci stymulować ją w trakcie,dlatego powinnaś powiedzieć,tylko tak osiągniesz w trakcie,i większość kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję że z tej wymiany zdań wyciągniesz wnioski..powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×