Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
mieliście z angielskiego karte odpowiedzi do wypełnienia czy zaznaczaliście odpowiedzi bezpośrednio przy zadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj że zaznaczaleś coś na karcie... przecież tam tylko pesel i przedmiot sie zaznacza a resztę ci co sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zaznaczyłam prze zadaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na pierwszej stronie w instrukcji było napisane, że odpowiedzi należy przenieść na karte odpowiedzi, a ja karty odpowiedzi nie dostałam, więc się pytam czy inni dostali karte odpowiedzi czy bezposrednio pod pytaniem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wam poszło? Dla zainteresowanych pisze co było 1. Tekst + pytania a,b,c 2.Pytania + 3 krótkie teksty i dopasować do którego tekstu pytanie - takie cos jak zadania z naglowkami 3.tekst z lukami gdzie trzeba wybrać w której luce jakie zdanie 4. P/F 5. Rozsypane wyrazy z których trzeba ułożyć zdanie 6. Zdania do których trzeba wybrać pasujący wyraz z a,b,c 7. Do pytania dobrać odpowiedz 8. Przetłumacz z polskiego na ang 9. Co widzisz na obrazku 10. Napisać list- na jakim filmie byłeś ostatnie, z kim, jaki to był film, dlaczego go wybralea, krotki opis filmu, spytac jakie filmy lubi kolega oraz poprosić by polecil ci jakis film Dla zdających w przyszłości może się przyda co było. ;) Ogólnie układ testu taki sam jak na przykładowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany w ile sesji wszystko zdales? Jaka miales średnia? Co miales z angielskiego? Co z chemii, magmy, fizyki? Jaki przedmiot był najłatwiejszy jaki najtrudniejszy? Na naukę czego poswieciles najwięcej czasu a na co najmniej? Jakie masz porady dla zdających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję,że wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce nic mowic ale egzaminowany juz odpowiadal na te wszystkie pytania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany sam sobie zadaje te pytania jako gość, a potem na nie odpowiada. Uwielbia chwalić się tym, że zdał eksterny i poszedł na studia. Jak zdawał eksterny to srał w majtki ze strachu, a jak już zdał to teraz wszędzie pisze, że te egzaminy to jest pestka, a kto nie ma matury to tak naprawdę nie ma średniego. No i że studia są bardzo ciężkie - to już norma. Pozdrawiam Egzaminowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zdajecie poza angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Ja zdaję wszystko :) Dziś angielski - poszło gładko, jutro informatyka, myślę, że też bez problemu - najgorzej będzie z chemią, fizyką i matmą. A uczyć się wogole do niczego nie uczyłem, ale to szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
Dziś pisałam w Poznaniu angielski, miodzio łatwy! :) Pozdrooo piąteczka i jutro informatyka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Lipna ta technologia informacyjna, co prawda mam nadzieję, że będzie conajmniej 35 punktów, ale ostatnie zadanie... w życiu nie robiłem nic z programem od baz danych, nawet się tego nie spodziewałem, ale reszte to chyba perfekt zrobiłem - mam nadzieję :) A wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technologia informatyczna tragedia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietacie pytania zamkniete i jakie byly prawidlowe odp waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, jak ja pisalam nie było baz danych wiec musieli dac jakieś trudniejsze wam, a z czego jeszcze mieliscie zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Trz
Matko technologia inf była tragiczna... Pamiętacie zamknięte pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
1. Zadanie to było w wordzie typowa edycja tekstu + korespondencja seryjna. 2. Jakieś obliczenia w excelu na temat zakupu roweru na kredyt (policzyć odsetki, rate miesieczna, cene koncowa) + wykres cena za zakup z ratami i bez 3. Prezentacja w powerpoint 4. Pytania x 4 5. Coś z bazami - tego nie zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam poszła technologia informatyczna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze bedzie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ma ktoś może arkusze z matematyki z ostatnich lat? Jeśli tak proszę o wysłanie na adres: egzaminye@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Pytanie mam - kiedy są wyniki z egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec marca//początek kwietnia - powinieneś dostać list z wynikami w ostatnich dnniach marca lub pierwszych kwietnia. W tym roku chyba 26/27/28/29 listopada wysylali - któras z tych dat + kilka dni na dojście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzedniej sesji byl tylko word, exel, prezentacja i na p/f wiec dali wam trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś arkusze z matematyki z poprzednich lat? Jeśli tak proszę o wysłanie na adres egzaminya@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
A jakaś opcja, żeby wcześniej - telefonicznie lub osobiście - się dowiedzieć o wynikach jest, czy poostaje tylko czekanie ? :) Ps. Sory, że męczę, wiem, że napewno takie pytania tu były, ale 270 stron to za dużo.... :) Co do chemii - to masakra, zaczynam się właśnie uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się właśnie zaczynam uczyć, niestety się nie da wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×