Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Oddawał już ktoś bibliografie? jak to wygląda, sprawdza ją nauczyciel, wprowadza poprawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis chyba ostatni dzien na oddanie bibliografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 4 kwietnia,jutro jeszcze można ostatecznie oddać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie orientuje się ktoś czy jeśli mam zaliczone 8 egzaminów a chciałabym iść do liceum zaocznego to mogą się one jakoś wliczyć do zaliczenia roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę, nie lepiej zdać pozostałych 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze jechac po swiadectwo osobiscie, zadzwonilam i wysla. Musialam tylko napisac podanie z prosba o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kto nie dostał jeszcze wyników ,bo ja wciąż czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że pozostałe trzy to matematyka fizyka o chemia. Czyli czarna magia. Nie stać mnie na korki więc do sesji luty 2015 uczyłam się sama i jak widać nie Zdałam żadnego :-(wszyscy mi teraz mówią żebym szła do szkoły. Ale dla mnie to byłaby droga przez męki. Jednak chciałam się upewnić. Uparta jestem i zostanę zapewne przy jeszcze jednym podejściu. Tym razem już płatnym. Może to mnie bardziej zmotywuje. Dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się, ta forma zdawania liceum a tradycyjne to co innego. Możesz iść do LO ale wtedy od początku zaczynasz wszystko. Sproboj jeszcze raz podejść do egzaminów inni tez nie ogarniaja tych przedmiotow ale zdają je za pierwszym lub którymś podejściem w końcu. Nastaw się pozytywnie i się ucz sama, da rade samemu na te 15 punktów ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja jeszcze nie mam ciekawe dlaczego tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za jakieś słowa otuchy :) Od wczoraj chodzę podłamana. Jak wyszłam z fizyki i matematyki to byłam święcie przekonana,że zaliczę bo odpowiedziałam na większość pytań. Wydawały się dość proste. Liczyłam się z tym,że nie zdam chemii a tu lipa :( Ja skończyłam jedną klasę liceum,potem teoretycznie drugą klasę technikum,ale w lipcu nie zaliczyłam praktyk w biurze turystycznym i nie dostałam świadectwa. Zaczęłam od nowa i przerwałam bo trzeba było iśc do pracy.Zaczęłam zaocznie,ale nie mogłam jakoś ogarnąc od nowa tego siedzenia i słuchania . Do eksternów październik 2014 uczyłam się ot tak. Coś poczytałam coś sobie poprzypominałam i zdałam. a Tu ślęczałam cały czas nawet na jednej jedynej przerwie w pracy 20minutowej nad książkami i dupa ;( No nic trza się brać i zmotywować ostatni raz. Toż do trzech razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Dwa lata temu zakończyłem przygodę z uzyskaniem świadectwa liceum w ten właśnie sposób i wiem, że nie zdany egzamin może podłamać. Ja zdawałem w trzech sesjach bo nie miałem kasy żeby za jednym razem wszystko zdać a pracowałem, więc nie mogłem być zwolniony z opłat. Pamiętam jak wszystko miałem zdane, nawet matematykę na 36% napisałem, z której jestem totalnie lewy a fizykę napisałem na 14% i oblałem. Byłem masakrycznie załamany i zestresowany, że muszę czekać jeszcze pół roku żeby to poprawić. Tak to już jest. Ja uważam, że ta forma jest najlepsza, bo uczysz się w domu albo na kursie i przyswajasz więcej tej wiedzy. W tych wszystkich szkołach wieczorowych to byle debilowi naciągają na dopa, albo zadanie zrobisz domowe i dostajesz oceny. Jak czegoś nie zdasz to poprawiasz i tak wszyscy to liceum zdają ale tam trzeba chodzić, bo musisz mieć ponad 70% obecności. Szczerze to mi by się nie chciało 2 lata chodzić do takiej szkoły, szkoda czasu i zachodu. Nie załamuj się. Ja się uczyłem wszystkie z neta, matematyka fizyka chemia - wszystko z neta. Na pewno sobie poradzisz, grunt to pozytywnie myśleć. Zostały Ci tylko trzy przedmioty, nie zawal tego i nie olej bo będziesz potem żałować. Najgorsze co możesz teraz zrobić, to właśnie olać to i pójść do wieczorowej. Moja koleżanka tak zrobiła, olała a zostały jej 4 przedmioty do zdania a potem żałowała bo nie miała czasu na szkołę wieczorową i eksterny jej przepadły i nie zrobiła liceum. Nie poddawaj się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej W poniedzialek dostalam wyniki zdawalam 6 przedmiotow i wszystkie zdalam na 4 poza historia na 2 ale tak lalam wode ze masakra :)) Ciesze sie ogromnie W pazdzierniku matematyka fizyka chemia polski i angielski Mam zamiar zapisac sie na korki z mat fizyki i chemii oby sie udalo zdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam musze przyznać że co do fizyki chemi i matematyki miałem po prostu szczescie, moja wiedza jest bardzo szczątkowa ale akurat trafiłem na dobrze, logiczne ułożone arkusze, szczescie ze w zyciu juz nie bedę musiał mieć styczności z tymi przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z matematyka biedziesz mial do czynienia cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiitaM
Polecam Matemaksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matemaks i mrcupi dzięki nim mam średnie wykształcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
a ja sie wam pochwale ocenami, bo już dostałem: Polski 4 Historia 2 wos 5 angielski 4 matematyka 1 fizyka 3 chemia 2 biologia 4 geografia 5 podstawy przedsiebiorczosci 5 technologia informacyjna 4 jak na 0 nauki, chyba dość dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj przyszły mi wyniki za pierwszym podejsciem zdałammmmmmmmmmm i mam swiadectwo HURRRRRRRAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pierwszym podejściem to jest jakiś wyczyn gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje ktoś maturę w szkole w Warszawie na ul. Mińskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdałam za pierwszym podejściem co prawda 4 dwóje ale to nie ważne,ważne że się udało .Wam też życze tego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super że zdałaś przede mną jeszcze cztery egzaminy najgorsze przedmioty uff boje sie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorzej że to poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w tej mniejszości miałam tylko 32% a wydałamo mi się ze napisałam conajmniej na 60% z maty jestem dość dobra a tu takie zaskoczenie ale i tak się ciesze ze mam świadectwo .Wszystkim zdajacym w pazdzierniku życze powodzenia z maty najlepiej się uczyć z książki.'Jak zdać mature z matematyki 'Dariusz Kulma naprawde super wytłumaczone i cały zakres materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z matmy mialam rowne 30% takze jestem mega fuksiarz :p a co ciekawe tez myslalam ze znacznie lepiej napisalam hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak ktoś zdaje mature w Warszawie na ul. Mińskiej? Czy jestem jedyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
a skad wy macie %%/ilość pkt? ja mam tylko ocenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie przyszly dwie koperty jedna ze swiadectwem a druga z wynikami i tam kazdy przedmiot rozpisany ile % bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×