Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
lukasz201 wczoraj Nie każde oke wysyła procenty. Nie martw się. U mnie też tylko ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
to dziwnie, myślałem, że zawsze % lub pkt podaja, a nie same oceny. Chciałbym wiedzieć jak brakło mi 1 pkt do zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża
Dostał już ktoś wyniki z Łomży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Łomży dostałem już ponad tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jest tutaj ktoś kto przygotowuję się do egzaminów w październiku i chciałby wymienić się wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przyszła jedna koperta z ocenami i procentami .A druga ze świadectwem.A procenty wylicza sie tak np:za wszystkie dobre odpowiedzi masz 100% czyli chyba 50 punktów.A 30% procent z 50 punktów to 15 punktów i tyle trzeba było mieć aby zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taką szkołę skończyłam ale już z 8 lat temu. Wszystko zdałam za 1 razem ale jak bym znowu miała isc to tak sobie by mi się chciało a jest jeszcze ta szkoła w gliwicach eksternistyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze nie ma wynikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwością jest by ktoś jeszcze nie miał wyników, w większości szkol termin oddania bibliografii minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam jedynie ze nie zdałam i ze nie moge podejsc do matury, ale brak wynikow konrketnych w sensie z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze wyników z Jaworzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwońcie do swoich oke i zapytajcie, ja juz chyba 2 tyg mam wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak idą przygotowania do matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiu ktory szykuje sie do egzaminow w pazdzierniku chcesz to sie odezwij do mnie na gg 53654233. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie uczyć się razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba powiadomić szkole w której ma się zdawać maturę ze się nie nie podejdzie do niej jednak? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttak bedziemy a czemu sie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do tech co zdawalana Teraz matematyke ile jest Dokladnie Zadań abc 10? Czyli zeby zdobyć te 15 punktów trzeba tez dobrze policzyć pare zadań? I jesli pamiętacie to z jakich działów było najwiecej pytań dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Witam Czy ma ktoś może jakieś materiały do nauki z chemii? Mam sporo materiałów do nauki z innych przedmiotów więc możemy się wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@justa2235 Podaj jakiś kontakt do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Mój email justa2235@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdego działu po trochu, zawsze jest 10 pytań abcd czasami wiecej, jest tez zadanie na 5 punktów typu Prawda Fałsz, i zadanie na 4-5 punktów z procentow - podobne do tego co jest w przykladowym. Są funkcje(liniowe, kwadratowe,trygeometryczne), równania i nierówności, ciągi, prawdopodobieństwo i kombinatoryki - tego się naucz to zawsze się pojawia i tak jak mowie w sumie jest wszystkiego po trochu ale to co mowie powinno dac ci zaliczenie matmy. Można pouczyc się jeszcze brył, kwadratów i trójkątów w okręgu na okręgu itp bo to tez się pojawia. Ale to co wymienilem wcześniej powinno dac ci zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszczanin
Witam. Zainteresowała mnie kwestia egzaminów eksternistycznych. Jestem po zasadniczej szkole zawodowej, lecz z tego co wyczytałem - a raczej nie wyczytałem - do egzaminów nie mógłbym przystąpić. Cytuję: "Do egzaminu z zakresu liceum ogólnokształcącego dla dorosłych może przystąpić osoba, która ma świadectwo ukończenia gimnazjum lub świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej." Wiecie może coś na temat egzaminów eksternistycznych po ukończonej ZSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszczanin
I jeszcze rozumiem, że każdy egzamin z pojedynczego przedmiotu kosztuje 171zł? Do egzaminów można przygotowywać się indywidualnie i nie są potrzebne żadne zaświadczenia o ukończonym kursie w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,do egzaminu może podejść KAŻDY bez wykazywania papierku o uczęszczaniu do szkoły, ich to nie interesuje ty jedynie musisz się tak przygotować aby zdać a jak to twoja sprawa.A po zawodówce jak najbardziej można ,gimnazjum i 8-letnia podstawówka to jest minimum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy egzamin kosztuje 170 około .Jeżeli jestes osobą nie pracujacą to bedziesz miała zadarmo .Ja wzięłam zaswiadczenie z pośredniaka że nie pracuje i miałam za darmo.Jak masz niskie dochody tez możesz próbować żeby było taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light that never goees out
Ja prawdopodobnie będę zdawać egzaminy w październiku i w lutym, aby przystąpić do matury w 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś kto zdaje maturę w tym roku ? albo zdawał w tamtym ? jak wyglądała owa matura mam na myśli ustną, komisja pytała o coś związanego z ogzaminami eksternistycznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża 2015
Zdałem! Pierwsze podejście do wszystkich egzaminów w jednej sesji. Średnia ocen 3,72. Pozdrawiam zdających i kadry OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×