Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Mój chłopak w wieku 29 lat zdał w dwóch sesjach egzaminy eksternistyczne i ma już średnie ogólnokształcące. Ja składałam ostatnio papiery i czekam na dopuszczenie bo też mam zamiar zdawać. Chłopak mi powiedział, że trzeba dużo samozaparcia i regularnej nauki. On się uczył średnio 2-3 godziny dziennie z jednego przedmiotu. Najpierw zdał 5 egzaminów na dwójki i trójki a potem 6 i jeden fizykę oblał i musiał ten jeden zdawać w następnej sesji ale warto było. W niecały rok zrobił średnie! Teraz chodzi do policealnej na kierunku technik informatyk. Też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .Chciałabym zdawac w październiku i tu Moja prosba czy ma ktos jakies fajne opracowania ,roznego rodzaju pomoce dydaktyczne najbardziej zalezy Mi na matmie,fizyce ,chemii ,geografii . Będę bardzo wdzięczna za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zdaje w sesji jesiennej, chcę zdać wszystko naraz i zaczynam panikować bo opracowałam dopiero 2/11 przedmiotów... do tego z pierwszego juz praktycznie nic nie pamietam... To pewnie oczywiste, ale lepiej zapytać Czy na egzaminach z chemii, matmy, fizyki dostaje się karty wzorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiitaM
A jakie przedmioty wzięłaś na pierwszy ogień? Co do pytania o karty wzorów. Jak najbardziej, z chemii, fizyki i matematyki dostajesz do arkusza z pytaniami dodatkowo karty wzorów. Szcze4rze mówiąc to fizykę dzięki tej karcie zdałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
historia i fizyka czyli przedmioty z których byłam całkowicie zielona :// podobno matma najgorsza bedzie ale tutaj to podstawy znam przynajmnej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna walka z trądzikiem i pryszczami ! Najlepszy na Rynku! Może troche kosztuje ale pomaga! 2 lata męczyłam się z pryszczami nic nie pomagało nawet te z apteki. zobaczcie tutaj macie linka gdzie zamówić jak co http://cpm24.pl/cpl.php?p=49&u=1137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Mam takie pytanko: jeżeli chcę zwolnienie z opłat za egzaminy, to do deklaracji wystarczy zaświadczenie z PUP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ons
Hej, jeżeli zdawałam w zeszłym roku część egzaminów i teraz w październiku podchodzę do następnych, to muszę złożyć tylko deklarację do końca września i dokonać wpłaty? Czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ons
* do końca sierpnia? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej sorki ale chyba lepiej samemu wejść na strony oke i poczytać? Tam są wszystkie informacje na temat najblizszej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Piszę ktoś w pażdzierniku testy w Gdańsku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1999406
Tak ja pisze w Gdańsku ale tylko 3 ostatnie przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@joasia1999406 Można prosić o kontakt do Ciebie? Mam kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz0klet
Czy ktoś może posiada materiały do nauki do tych egzaminów? Chcę zdawać w tej sesji jesiennej, ale nie mam pojęcia skąd wziąć materiały do nauki. Bardzo bym prosiła, aby osoba która posiada to, odezwała się tutaj. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie czy mogę ubiegać się o częściowe zwolnienie z opłat jeżeli mieszkam sama i zarabam 2100 brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@cz0klet Ja posiadam trochę materiałów do nauki, większość znaleziona w internecie. Uczę się z nich, więć myślę, że Tobie też będą odpowiadać. Mam również kilka egzaminów z poprzednich lat, więc mogę podesłać. Tylko napisz e-mail lub coś. @gość Z tego co czytałem to o częściowe zwolnienie z kosztów mogą ubiegać się tylko osoby, których dochód nie przekracza około 1100 zł. Ale jak chcesz wiedzieć na pewno to wejdź na stronę cke i tam masz wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia199406
asia199406@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz0klet
mój e-mail to: marysia-myszka0202@wp.pl bardzo bym prosiła o jakiekolwiek materiały przygotowujące do tych egzaminów, ponieważ nie mam zupełnie nic, a nie wiem też za bardzo co wpisać w internecie żeby coś znaleźć. Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są już wyznaczone terminy egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koochamsiebie
hej wszystkim chciałabym się zapisać do LO eksternistycznego tylko mam pare pytań jak to ogólnie wygląda 1. co miesiąc trzeba opłacać szkołe czy tylko za egzaminy? 2. wysyłają jakieś notatki do nauki czy trzeba na własną rękę sobie szukać? 3. np. w lutym jak są egzaminy można w jeden dzień zaliczyć 5 przedmiotów czy trzeba każdy w innym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy opłaca się iść na studia w wieku 30 paru lat? Tak się składa że skończyłem szkołę średnią na podstawie egzaminów eksternistycznych ale nie podchodziłem do matury. Mam w planie przystąpić do matury w 2016 roku tylko za bardzo nie wiem jak to dzisiaj wygląda. Może ktoś napisze, tak w skrócie jak przebiega taki egzamin i z jakich przedmiotów jest on przeprowadzany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam pytanie dotyczące matury 2016. Czy jak zdałam LO na zasadzie egzaminów eksternistycznych uzyskując świadectwo w 2014 roku to maturę w 2016 roku piszę na starych zasadach czy na nowych? Czytałam gdzieś, że osoby które skończyły LO przed 2015 rokiem piszą maturę na starych zasadach. Jeśli pisałabym na starych tzn że nie obowiązuje mnie prezentacja na j. polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jeśli zadzwonisz sobie do swojego OKE i tam Ci wszystko powiedzą. Jestem w podobnej sytuacji, mam 29 lat i zdecydowałem się na maturę. Średnie zrobiłem w 2014 roku. Pani powiedziała mi, że mam przywieźć świadectwo do OKE Jaworzno i tam mi wszystko zrobią i skierują do szkoły w której będę pisał maturę. Jako że otrzymałem świadectwo w 2014 roku, będę pisał maturę na starych zasadach, czyli prezentacja z polskiego. Nie wiem czy się cieszyć czy nie, ale troszkę mnie to przeraża. Jakieś zapiski trzeba chyba robić, bibliografie itp a potem to oddać? Nic z tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiitaM
gość 2015.08.18 Pisemne - Polski, matma, język obcy + jakiś jeden dodatkowy rozszerzony (nowość) ustne - polski, język obcy gość 2015.08.18 O ile mi wiadomo to się tyczyło właśnie 2015 roku. Mi dyrektorka w OKE mówiła że teraz jeszcze eksterny i technicy zdają na prezentacji a po 2015 wszyscy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiitaM
koochamsiebie 2015.08.18 1. Opłacasz tylko egzaminy. Każdy egzamin kosztuje 171 zł ale można się zwolnić z opłaty jeśli nie pracujesz. 2. Materiały musisz załatwić sobie sama. 3. Każda sesja egzaminacyjna, czy to jesienna czy zimowa są rozciągnięte na 3 tygodnie gdzie w jednym dniu może być od 1do 3 egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,Czy ktos z Was zdaje egzaminy w pazdzierniku w Łodzi? .A teraz pytanie do tych co juz zdali ,jesli tu jeszcze zaglądaja,czy bardzo trudny jest egzamin z geografii i biologi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z geografii wg mnie jest prosty - dużo materiału z Polski, dwa obliczenia jakiś prostych zadań, jedno zadanie typu PRAWDA/FAŁSZ i jeszcze jakieś zamknięte. Z Biologii, to zależy... Ja akurat trafiłem na sesję dość łatwą, bo większość pytań była łatwa, ale często się zdarzają trudniejsze arkusze. Moja koleżanka pisała Biologię i była pewna, że zda. Okazało się, że napisała na 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku podszedłem do biologii napisałem na 1. Zrobiłem poprawkę w lutym i dostałem 4. Do obu egzaminów podchodziłem z taką samą ilością wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×