Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
ja na pewno nie zdam matmy,głupie klikanie na komputerze mi nie wyszło w XXI wieku a co dopiero liczenie jakichś cudów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 14 pkt xd ale pewnie na egzaminie bedzie mnije haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tym tescie dodajesz wszytskie liczby x nie liczysz i dzielisz przez 5 i wychodzi 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź się rozerwij a nie ciągle te egzaminy xd Dużo czasu masz do matematyki,to jeszcze się postresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie boje matmy :O ja chyba nie zdam tych egzaminow boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie piszcie cos boje sie tej matmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll cały czas robi sobie jaja z ludzi, że niby nic nie umie i żeby mu tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym trollowac ale niestety.... W domu mnie wszyscy wyzywaja teraz,że jestem ciemna jak 12 w nocy i że głąb ze mnie i jak takich prostych rzeczy nie umiem liczyć ;) Ech,chyba tylko sznur został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tez boje matmy zawsze mialam 2 xd ale moze jakims cudem mi dadza 2 ahaaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie umiem chemi fizyki hstori i matmy i boje se troche geografii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje ze ja w lutym nie poprawie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na rozpiskę zdawalnosci poszczególnych przedmiotów.Jest napisane ile było 1,2,3 itd...... Powiem Wam tak,że zdamy i geografię i wos.Chemie też,nie jest ciężko, aczkolwiek była jakaś jedynka....Fizyka jest zdawalna na dopa,ale też wyniki są słabe,najgorzej matma.W jednym roku zdawalnosc matmy była 26% na 100.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wina ludzi a nie testow :) jednym nei idzie polski innym matma a innym historia no powiedz szczerze jakbys sie uczyla na histe i polski tak serio zeby zdac to bys zdala tak smao jest z matma a ludziom sie nie chce kumam ze jednym moze nie pojsc ale umia na 2 ale ile tych ludzi? 10%? ;) wiec rozpiska sie nie przejmuj tylko ucz i sie skup 12 pkt powinnno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak jak zdaasz 5 albo 6 za pierwszym razem to jest dobrze ;) liceum sie zdaje w 3 licz sesje jako rok a bedzie spoko w 1 klasie sa same jednoroczne w 2 klasie jest pp w sensie odchodzi a w 3 te 3 letnie matma polski i ang jak sie nie bedziesz przystawiac ze zdasz albo ze zdasz na wyzsza to pewnie zaliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie rodzina tak meczy to se wyprowadz na stancje masz wyksztalcenie tak? zawodowe :) to czym sie przejmujesz bo nie rozumiem? wyprowadz sie do innego miasta idz do pracy znajdziesz przyjaciol i chlopaka zrobisz sb dzieci i zycie jak w madrycie o co chodzi wam wszytskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie zdac mature z matmy na 30% skoro nie umiecie zdac liceum na 30% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem,bo nie chodziłam do liceum,mam ogromne braki, chcieć to chce dużo,wiadomo że nie ma co się spodziewać jak nie umie się zaliczyć takich rzeczy,ale jednak człowiek próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
you are going to die on sunday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie chodzilam do lo i co z teog? teraz je robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoją piętę achillesową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia rozumowania jest indywidualna,ale co można to powinno się wykuć,dla świętego spokoju.Jak ktoś nie zda historii to tylko dlatego że nie chciało mu się uczyć,bo to wykucie dat i postaci,nie ma w tym żadnej filozofii.Z matma nie jest tak,nie jest do wyuczenia,trzeba zrobić multum zadań aby zobaczyć zależności i zrozumieć jak to wszystko działa.Znam wiele przykładów że ktoś ćwiczy matmę,ale nic a nic mu to nie daje,co nie oznacza że nie da się napisać na dopa,bo da,tylko to zabiera więcej czasu niż 5h kucia dat z II wojny światowej.Jedynym warunkiem zdania Jet nauka, liczyć tylko na szczęście to głupota,bo nie wystarczy szczęścia na dopa,trzeba mieć minimalna wiedzę.Kazdy może mieć swój gorszy i lepszy dział,co Jet dość proste i oczywiste to trzeba wykuć i tym się ratować jak nie ma się zdolności na trudniejsze zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scisle to tylko chemia i fizyka i matma no i historia jest trudna to nie jest tak ze wykujesz i juz osobisie uwazam ze latwiej zdac chemi fize i matme niz historie i oby tak bylo bo zaliczenie 3 lat z matmy na abcd to juz zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w historii masz dużo na podstawie tekstu, wystarczy umieć czytać.Znasz daty jakieś tam,albo kojarzysz i już wiesz co się działo,drzewo genealogiczne też jest proste,każdy człowiek jakaś wiedzę na temat wojny światowej II czy I powinien mieć,i wystarczy to żeby mieć 2,z matma nie jest tak oczywiście,zrobisz pomyłkę w jednym kroku o wszystko wychodzi źle,nie zrozumiesz zadania,pomyślisz działania i leżysz.Nic nie wyczytasz,samo liczenie,matma to naprawdę gorsza rzeź od historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle zaliczyc wszystko na 2 i kazdy bedzie szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inną miarę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze ze znalazl sie jakis ktos kto ma ambicje na same 6 na swiadectwie :) ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdawalam teraz tylko niemieck i pewnie mam 3 z tego to moja 3 i na szczescie ostatnia sesja mam 21 lat i jestem z pod poznania no i sama zaliczylam matme chemie i fizyke w drugiej sesji dopiero na 2 ;) wszystkie inne w 1 byly 2 i 3 i 4 z biologi ale oplacalo sie teraz od lutego skladam papiery do teb edukacji do szkoly policealnej na higienistke stomatologiczna :D zawsze chcialam mieszkac w Poznaniu tak sie ciesze juz zaczelam szukac pracy i mieszkania do wynajecia :D o to mi chodzilo moze i do matury nie bede przystepowac i studentka tez nigdy nie bede ;) ale za to poznam ludzi w pracy i na kierunku :D zdobede fajny zawod - poznam faceta i zaloze rodzine kupie mieszkanie ;D teraz sie otwiera przede mna przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje tez bym chciala zazdroszcze :) tez bym chciala zdac juz liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej niedawno pisalam tutaj ze jestem spod wawy i tak jak kolezanka chce isc na policealna ;) tez mialam do zaliczenia tylko ze ja 2 przedmioty no i ang napewno zdalam i polski chyba tez wiec jesli sie uda tez ide od lutego do policealnej i sie przeprowadzam :D TO MOJa akurat 4 sesja wiec wiecej niz kolezanka ale ja to sb rozlozylam i w 1 sesji bo ja scislowiec to zdalam matme chemie fizyke infe i biole w 2 cisnelam historie wos i gegre no i histori nie zdalam w 3 zdalam historie na 2 :D pp tez wiec no ja ide do cosinusa w wawie jest kosmetyczka :D tez sie bede przeprowadzac i bede szukac pracy :D ale ja stancje to jakies babki poznam i tez chce poznac faceta i juz dzieci miec ahahah ja mam 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje kolezance tutaj ja tez bym chciala ale u mnie to dopiero pierwsza sesja :) ja niestety scislowcem nie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×