Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
20 :03 al wiesz :D w 1 sesji mozesz zdac od 6 do 9 nawet pewnie egzaminow wiec moim zdaniem to nie taki problem :D jak juz pisalam ja to sb rozlozylam ze wzgledu na pieniadze zakonczylam edukacje na gimnazjum bo 2 razy nie zdalam no i przynajmniej mialam to gimnazjalne teraz pewnie juz srednie :Dwiesz to ni jest tak ze musisz sie ostro przykladac tylko musisz miec minimalna wiedzy zeby zaliczyc przedmiot :PP i sie tak nie zalamuj ja np musialam wykladac towry albo byc na kasie pracowalam tak 6 lat a teraz na szczescie bedzie lepiej szukam pracy jako kelnerka w wawie albo pokojowka a za dwa lata juz bede kosmetyczka :) ntez nie chcialabym zeby moje dzieci sie mnie wstydzily :P ja do matury nie przystepuje za tepa na to jestem i nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze malo komu udaje sie zaliczyc wszystko za pierwszym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie za 2 dni znowu egzaminy ten tydzien jest najciezszy ostatni spoko bo pp latwo ogarnac i tylko fizyke klepac bedzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaliczysz wszystkie jednoroczne na raz to uwierz - pół biedy a nawet wiecej za toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś się uczy i ma trochę oleju w głowie to zda wszystko,no powiedzmy że raz może się noga powinac.To Wszystko na max 2 sesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym zdawala wszystko w 2 sejse to pewnie bym zdala bo historie tylko raz obalalam :D ale no trudno ukryc ze wzgledy finansowe tutaj bardzo stoja na przeszkodzie a zwolnienie oplat zdaniem oke mi nie przyslugiwalo bo mieszkalam z rodzicami :) hipokryzja moim zdaniem :) pewnie uwazaja ze rodzina da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym nie powiedziala ze zda wszystko w jednej sesji ;) skoro uwazasz sie za takiego madrego to czm nie skonczyles szkoly normalnie? sory ale to jest wywyzszanie sie i udawanie ze jest sie madrym a w rzeczywistosci bedziesz zdawac 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest wywyższanie się,po prostu to nie są ciężkie rzeczy,w informatorach jest wszystko podane i wystarczy się tego nauczyć ładnie żeby zdać choćby na dopy,nie mówię żeby zdać na 6, Spokojnie.I mówię tu o porządnej nauce,a to zależy co kto robi ,więc nie oceniam nikogo.Mowie tylko że jeśli ktoś bardzo się przykłada i realizuje co do grosza wszystko z informatora to jest w stanie zdać w 1 sesji wszytko i trzeba w to wierzyć i mierzyć,a nie klepać że to niemożliwe i oburzać się że ktoś tak mówi.2 sesje to aż świat.Uwierz mi że u mnie były poważne przyczyny braku szkoły średniej w Polsce,nie dlatego że nie chciało mi się uczyć ;) Wszystkim dopinguje żeby zdali i to będzie duża radość.Trzeba uwierzyć ,bez wiary i bez mierzenia wysoko nic nigdy się nie zdobędzie.Ja tu nie pisze złośliwie,a naprawdę dużo się uczę i nie uważam dlaczego mam tego nie zdać, ewentualnie podwinie się noga na czymś tam,żeby nie było za pięknie jak mamy zakładać brzydki scenariusz,ale nie widzę podstaw że mam zdawać 3 lata...po co pisać coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liceum trwa 3 lata takie przedmioty jak jezyk nowozytny polski i matma sa z zakresu 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarniecie matmy dla mnie przez 3 lata w gimbazie bylo trudne a tu mam zaliczyc 3 lata a liceum :O boje sie historii rowniez bo od gimbazy sciagalam na koniec gimbazy mialam 4 ale na sciagach ja nic nie kumam z niej :O no i informatyke oblalam na pewno a z reszta nwm jak bedzie obym zdala bo 3 przedmioty do poprawki to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jak u cb z matma? zdasz? to moze zajac nawet i 4 lata niggdy nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo egzaminow jak na raz :O co o tym myslicie? chemia w pt w sob geogr a potem wos a w ndz najgorsze matma i historia :O z czego na histori nie da sie strzelac :O masakara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 przedmiotow to nie duzo :) jak sie rozlozy na 3 lata po 2 sejse albo na 3 sesje to nie tak zle nawet tylko zeby to sie zdalo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanko uczycie sie na te 5 egzaminow ? czy tylko czytacie? czy idziecie na spontan? bo mi sie nie chce uczyc i nwm czy czytac czy nie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wody i getry idę na spontan,da się coś wymyślić,nie ma nic takiego.Z matmy raczej nic mnie nie uratuje....a chemię jutro czytam,nie trzeba kuć,a z historii obejrzę kilka filmów tematycznych i poczytam notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha z wosu* i gegry miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wosu i gegry tez sie nie ucze z chemi przeczytam z histori przeczytam a z matma to nwm co i jak moze zdobede 12 pkt? a ty jak sadzisz? bo ja na probnym mialam 14 ale np porownujac z bioli bylo latwiejsze niz na probym wiec moze tu tez sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do matmy mysl 50 na 50 ;) moze byc tak ze to przelom i wystrzlisz na 3-4 wiec izi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im lepsze nastawienie,im jakiekolwiek informace,wiedza czy ćwiczenia mogą dać Ci nawet 4.Trzeba się skupic na matmie, rozrysować Wszystko, starać się obliczać, robić co się umie,zapisywać w otwartych Wszystko,bo z czegoś można wyciągnąć punkt.Nie ma co mówić że się nie da rady,moga naprawdę udać Ci się zadania albo po prostu trafisz na swój dzień gdzie Ci pójdzie,co też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo trafisz na łaskawego egzaminatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo po prostu wystrzelisz na 2 z czego zgaduje cieszylabys sie jak z miliona w totka :D ja rowniez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię że egzaminator coś da,bo jedną pracę sprawdza 3 egzaminatorów więc nie ma to tamto z tym :) A jak wystrzele na 2 to będę latać z radości i zacznę biegać nago po mieście i będę krzyczeć że z matmy królowa jest jednA XDXDXDXS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no prace sprawda 1 egzaminator tak jak na gimnazjalnym maturze i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym sie cieszyla jakbym zaliczyla matme od razu nawet kit z reszta jakbym zawalila grunt to matma na 12 pkt ale moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kilku ale nwm ja tez bym sie cieszyla z 2 z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zdalam matme w 2 sesji i z samych abcd mialam 10 pkt a z robienia odpowiedzi za sam wzor jest 1 pkt wiec mialam 14 pkt z matmy w 1 sejsi z samych abcd mialam 11 wiec nie jest tak trudno uwierzcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czm nie zdalas w 1 skoro z abcd mialas 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 1 sesji zaznaczalam na chybil trafil tylko abcd prawda falsz nie robilam otwartych zdan umialam tylko 3 abcd reszte strzelalam i mialam 11 łącznie ;) gdybym zrobila otwarte na podstawie karty wzorow 12 by pewnie bylo :P ale za glupote trzeba placic ale fakt ze strzelaniem nigdy nie mialam problemow , taki dar :P ale serio trudno nie jest ale ja np dostalam nauczke i na druga sesje sie zaczelam uczyc a pamietam ze tam juz jakos 7-8 pkt mialam z abcd z wiedzy wlasnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie jest zle moze mi sie tez uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale sereio 11 przedmiotow na cale 3 letnie liceum to nie jest duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×