Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
I tak i tak większość obleje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no grunt to zdsc Pewna jestem anglika boli xD prawdopodobnie zdałam polski anglik biole gegre i wos. Nie wiadomo jak z chemia i informatyka.. Pp raczej zdam fizyka to zależy a matma to abc więc jak wystrzelił a histe, obleje na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie są ludzie co większość dzieli na 2 sesje W 1 większość bierze polski angielski biologię wos geografia informatyke A w 2 te inne.. Ale ja np dzięki tym wynikom z listopada będę mogła się przygotować bo wiem co i jak już ale mam nadzieję że połowę zaliczę przybajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie można być pewnym zapamiętajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna matmie same strzały,oby było odczytywanie z wykresu funkcji za więcej punktów,inaczej dupa.Ciekawe co dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że zawsze leciało się u mnie na dopach,nawet nie,bo o 2 zawsze błagałam.....A tu nagle 3lata na 1 arkuszu w 2 godziny.Ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy taka ciężka gorzej zaliczyć z jednego rozdziału same otwarte :p ja się skupie i najpierw robię te co umiem później strzelam a cd których nie wiedziałam pewnie będzie dużo xD no i na koniec staram się robić otwarte może wychodzę ta. Dwoje xd ale historie uwalilam na bank..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matma ciezka :( moze 2 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia tez ciężka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matma do zdania jak zalicza mi 21 zadanie to powinnam zdac historia nie była ciężka więc chyba zaliczę ale nwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę ze dla Ciebie bylo latwo . Dzisiaj nie był moj dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co było w tym takiego trudnego? Mówię że są szanse ze zaliczyłam ale trudne nie było z historii fakt jakbym się uczyła miałabym pewnie 5 a tak to nwm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się boję wszystkiego boje sie wynikow i tego ile oblłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam wszystkie zadania , z histori jak i z matmy ale czy dobrze . Okaze sie w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jakie byly zadania otwarte z matematyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obliczyc równanie (delta) , pole zamalowane w prostokacie i z procentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze fizyka i pp i czekanie na wyniki i pewnie zalamka ile sie uwalilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Spytam się o historię.. Jak odpowiedzieliśmy, czy dwa podane tekst opisują te same wydarzenie (głosowanie) ? Ja napisałam, że nie , że to są dwa inne głosowania. Z historii najłatwiejsze pytania to były o drogach rzymskich( z tekstu) i interpretacja wiersza, poza tym opis plakatu. Nawet nie ucząc się można było zdobyć za nie około 8 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
* jak odpowiedzieliście miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Te zadnie 21 o procentach na matmie było wg mnie łatwe. W ostatnim punkcie tego zadania wyszło mi więcej niż 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja na histori zle przeczytalam polecenie , nie zauwazylam ze tam bylo TO SAMO GLOSOWANIE . Myslalam ze chodzi ogolem o, głosowanie o kurczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 latwe z matmy a mi co chwile inny wynik wyszedl . Ale jak wyszło ci 12 wynik to chyba zle . Bo pytanie bylo ile kosztowalo maslo przed podwyzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było to samo glosowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak + jeszcze ostatnie zadanie za 6 pkt nie wiem czy zrobiłam dobrze wszystko ale 2 pkt powinnam za to mieć przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jakbyn zaliczyła historie to wniebowzięcia bym była :o teraz uczę się na pp a resztę tygodnia przeznaczam na fizykę żeby mieć z nich zaliczenie.. I żeby nie uwaliv i nie zostało na luty fajnie by było jakbym zaliczyła w tej sesji minimum 5 ale serce by chciało 7-8 bo wiem że coś uwalilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll robi sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem niby po co mialabym sobie robic jaja, mam duzo lepszych rzeczy do roboty. Ale dowod, ze nie troluje Tresc zadania z maslem: "Przed podwyzką cena masła i 10 jajek była taka sama. Po pewnym czasie masło wzrosło o 45% a 1 jajko o 22 grosze. Po podwyżce cena masła była o 4 grosze mniejsza od ceny 10 jajek. Ile kosztowało masło przed podwyżką?" I rozwiązanie skoro niby trolluje: cena masła przed podwyżką = x cena 10 jajek przed podwyżką = y y=x cena 10 jajek po podwyżce = y + 22 * 10 = y + 220 groszy ( razy 10 bo 22 grosze to wzrost JEDNEGO jajka) cena masła po podwyżce = x + 220 - 4 = x + 216 groszy Z tego wynika, że 45 % wynosi 216 groszy Z proporcji Skoro 45 % to 216 groszy To 100% to x groszy x = (216 * 100)/45 = 480 groszy = 4,80 złotych Mogłabym porozwiązywać wszystkie bo pamiętam treści, ale sobie daruje skoro posądzana jestem o trollowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×