Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: Bó Ja na dzisiaj odlatuję, Pojawię się jak zwykle... jutro :) Żegnam się ze wszystkimi dnia dzisiejszego Miło było z Wami popisać, odpowiadać na Wasze pytania Jutro znowu Was odwiedzę i pocisnę uśmiech w Wasze buźki :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó 1) Stań na rogu ścieżki Niech osłonią Cię meszki Niech schowają Twą buzię 2) Ja z daleka przybędę pokazać swą gębę Przybędę na koniu... 3) A nie! Trzecie pozostawię Tobie do wymyślenia :) a co tam ! Taka... Praca domowa na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. A kiedy będziesz moją żoną, tą wymarzoną i wyśnioną. Zabiorę Cię nad wodę, i tam? ; ) He he . Cześć . Donos z ostatniej chwili. Mam dwie chwile, czyli robię dzisiaj poza zasięgiem wzroku . Chcesz czy nie, godzić się musisz Ekspert. Pewnie zacierasz dłonie z radości, w końcu uwiedziesz jakaś śliczną, łebską dziewoję. Cmok, cmok na dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘 🖐️ do: Bó 😘 Zacieram dłonie z zimna, przymrozki dzisiaj mamy Uwieść śliczną dziewoję rzecz nie trudna Uwieść łebską dziewoję rzecz niezwykle trudna Śliczną i łebską... a która taka by mnie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, musisz się jeszcze sporo nauczyć. Nie pomyślałeś o mnie, i za to masz minusa ode mnie. Wiadomą sprawą jest, iż jestem łebska oraz śliczna kobieta. U mnie zimno jak w psiarni, ale co tam- daję sobie świetnie radę. :) Piję zieloną, zagryzam bułą z serem i ogórkiem kiszonym i dzień nabiera rozpędu. Jak spałeś? Jak się budziłeś? Ogoliłeś się dzisiaj, czy też zarost masz na stałe? A jak jesteś ubrany? I najważniejsze, uczesałeś włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kotka, proszę zostać. Nie przeszkadzasz i wybij Sobie z głowy takie myśli. Dostaniesz w dupę kolejnym takim razem. Wpadką znaczy. Ekspert, nakazałam? Ładnie, widzę że tylko czekasz abym się ulotniła. Nu, nu niedobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó A czy nie uważasz, że najlepszym sposobem na podryw łebskiej i ślicznej kobiety jest ... albo nie będę zdradzał tajemnicy :) Ale uwierz mi, działa... Dowodem tego jesteś Ty :) Nieogolony, wyspany i uśmiechnięty :) Zbudził mnie ptasi śpiew, śpiewał o niezałatwionych potrzebach fizjologicznych ;) Włosów nie czeszę po myciu, nie układają się. Na sobie mam szlafroczek cieplutki, zdjęty z grzejnika :) Co masz na sobie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
expert.... morze to znam z obrazka a lebe jako miejsce na mapie.... mam blizej do wybrzeza normandii niz do baltyku Bo.... ja po prostu musze sie zbierac do pracy..... szkoda, ze moge z wami tylko krotko rano porozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taki szczwany lis, wiem doskonale co działa , co pobudza i wyostrza wyobraźnię. Masz rację, zachowajmy milczenie, może ktoś się na powyższe nabierze. :) Ubrana jestem w kozaki, rajtuzy, spódnicę do kolan i golf czarny. Mówię Ci, niezwykły widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, jestem niepocieszona i łezka w oku się kręci, kiedy nie mogę porozmawiać z mądrymi , życzliwymi oraz łebskimi ludźmi. Z Tobą także. Bądź zdrowa i uważaj na Siebie. O, to Ci chciałam przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmuszona jeszcze się poskarżyć co mnie budzi rano w domu. Zła jestem z tego powodu i zbieram się by zrobić awanturę. Mianowicie, o godzinie 5, 30 dzień w dzień obok moich drzwi wejściowych, są kolejne czyjeś drzwi. i te drzwi kłapią co rano. Znaczy człowiek je otwiera, gmera w zamku, i wyprowadza mnie ze snu. Ja się wściekam i zaciskam zęby. Ale ! Hola, w poniedziałek zrobię rząd- wygonię ich stamtąd. Gadanie! Nie wiem co mam zrobić, Ekspert doradź , jak mam sytuację rozwikłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 😘 za te zyczliwe slowa...... a piatek rozpoczal sie.....mmmmm bardzo ... powiem tylko tyle tak jak lubie najbardziej :) Bo spodnica do kolan moze bardziej pobudzac i przyczyniac sie do palpitacji serca niz mini szerokosci paska :D expert----> lubie nieogolonych facetow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia...telefonistka
Ekspercie drogi ja też mam pytanie ,a może mała porada ....umówiłam się z fajnym Ciachem na seks przez tel : ale to mój pierwszy raz i szczerze nie wiem co mam mówić ,głos i upodobanie jego znam ale co dalej? jak to zacząć ? jestem zielona w te klocki.......... a może i Wy dziewczyny wiecie co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kotka-poes Proponuję odwiedzić ojczyste miasto nadbałtyckie :) Koi duszę i cieszy oko Tuczy zdrowiem p.s. Co masz na sobie...? do: Bó Widok niesamowity musi być ! :) Tak by dotknąć i poczuć co za materiał... co pod materiałem... p.s. Dziękuję za komplement nie w te stronę ;) Drzwi każ sąsiadowi naoliwić i zamek też naoliwić a swoje proponuję wygłuszyć :) Łóżko przestawić dalej od drzwi :) do: Rowerka 🖐️ U nasz zawsze fajnie :) Zapraszamy częściej Co masz na sobie... ? do: Koliberek35 😘 Witam również :) co masz na sobie.. ? do: ktosia...telefonistka Proponuję Ci wykręcić 0700... i posłuchać :) Lepsze niż moja porada, bo raz słowa od kobiety usłyszysz dwa, że wyraz głosu poznasz i barwę w jaką to ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam dziękuję i dnia miłego życzę. Do zobaczenia .Buźka! :) ps. Ekspert, nie myśl tyle, bo Cię zjedzą motyle. Cześć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do expert..... gdy pisales bylam nago :) teraz juz ubrana szpilki, jeansy.... t-shirt i sweterek..... co do propozycji niestety nie ma takiej opcji... od 13 lat morze polnocne jest moim morzem uciekam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Ja Tobie również miłego dnia życzę Oraz ekscytującego spojrzenia wygłodniałych prawdziwie męskich samców na Twe długie nogi, zgrabną figurę i śliczną twarzyczkę :) p.s. Nie garb się :) Ładniej Ci na wyprostowanym :) do: Ktosia...telefonistka Jak wyobrażasz sobie taką poradę... sex przez telefon Powiedz wpierw, że go pragniesz, że czujesz zapach jego falusa, że chcesz go mieć w dłoni... że krocze Ci już moczy... Czy takie cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kotka-poes Ciepłe kraje, nago z rana :) Są samoloty, wyskok na kilka dni do ojczyzny zawsze jest miłym wypadem i zawsze osiągalnym :) Miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ktosia...telefonistka Jeśli to Cię nie podnieca to nie rób tego. Umów się z nim na realne spotkanie. Jak zaczniesz jęczeć do słuchawki to będziesz wstydziła spojrzeć mu później w oczy ale jeśli dalej się upierasz... to opowiedz mu przez telefon swoje wyobrażenie jak np pieścisz go oralnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktosia.... podejrzewam, ze najpierw pisalas z nim erotycznie..... moze poczytasz sobie na glos co pisaliscie, lub zrobisz feedback by moc tym sie wspomoc? to pomaga... a rozmowa powinna byc bardzo naturalna..... do expert... niestety nie ma takiej mozliwosci.... a kraj nie taki cieply... w domuy cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×