Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość oczywiście:)
zacznij lepiej sprężać swoje szare zacznij od maca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś miała prywatną, gustową, białą limuzynę z tapiserką nie mniej gustowa w kolorze lilaróż? :classic_cool: z prywatnym szoferem i barkiem za plecami? :classic_cool: Czasami nie wierzęw głupotę ludzi. Tak locha, tak właśnie jest. Jestem śmiertelna poważna na kafeterii. Przecież nie mam życia poza nią a gdzieś trzeba egzystować. Gdybym Ci napisała, że jestem Ambasadorem Polski w Tadżykistanie to też byś uwierzyła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście:)
mam ostatnie do ciebie lynn pytanie jaki inny program oprócz alkoholu jest dobry do wytrawiania w twardym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od Maca można sobie zanucić pod melodię Zacznij od Bacha z repertuaru Wodeckiego. :D Dobrze mi pod Ubuntu, ale dziekuję za tę cenną radę :D Rowerka siedź, ciocia prosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi Ciebie dokumentnie żal. Naucz sie czytać ze zrozumieniem a następnie wróć tu, może ktoś sie zainteresuje Tobą :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście:)
szkoda słów....az żal cię słuchać...jednak nie tylko jesteś idiotką ale na dodatek tępa do sześcianu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście:)
ty jesteś chora myśląc ze czekam na twoje zainteresowanie.... z tobą nawet nie ma o czym pogadać na trak proste pytanie nawet nie potrafisz odpowiedzieć dawno nikt cię nie pukał...puknij się zatem sama w to czółko gładkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, ja już zamyka mój krzywy, niedouczony ryj :D Nie będe sie już wdawać w nieciekawe dyskursy z osobą o mózgu Drosophila melanogaster. :) Pozdrawiam Cię czule. Mam też szczerą nadzieję, że niedopchnięcie zostanie zaspokojone ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście:)
pa...rowerka👄 pa expert👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta , chłopięta. :) Dla poprawienia nastroju, ogłaszam : Jestem! Ekspert, czy przesłuchałeś piosenki ode mnie dla Ciebie? I jeśli tak, jakiekolwiek przemyślenia posiadasz? A poza tym, czy myślałeś o mnie? Vera, Niebo Ci otworzę, tak Cię love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście, nie wnikając
w szczegóły i nie dociekając pobudek - wypierrdalaj. Tylko sadząc hoże susy nie zapomnij napiąć i ścisnąć pośladków, bo twój szofer, emerytowany, ciemnoskóry olimpijczyk w sztafecie 4 x 400m podejrzanie uśmiecha się i oblizuje, gdy tylko widzi twoje oddalające się plecy 😴 Zaprawdę powiadam ci - uważaj na tyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, a dokąd Ty dokąd, a dokąd Ty gnasz? Przez pola, przez miedzę do mnie ? Jak Ci minął czas bez pańci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Niestety czasu na zabawy było iście mało Odsłuchać muzyki na czas się nie udało O liczbach, podporach i siłach myślało Nowe budynki i miejsca projektowało Tak, myślałem o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrak Edzio
Czy bardzo cię podnieca podglądanie staruszek jak sikają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny niedowartościowany
matoł :O Rany, jest już prawie dziesiąta, wrota szkół niższego szczebla już dawno zapraszająco otwarte :O Ale nie będę się wypowiadał... szkoda słów. Strzała, Expercie :) Cierpliwości w słownych utarczkach z braćmi uboższymi w rozumie. Pa, Vera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ekspert, z brakiem czasu się nie dyskutuje, więc rozgrzeszam. :) Powiedz , czy zawiesiłeś oko w piątkowe popołudnie , wtedy kiedy mnie nie było? Jeśli tak, zeznaj. Zrób to tak, bym nie zaczęła odczuwać zazdrość i niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó W piątek po południu namierzyłem kilka dziewoj :) Jedna przybyła do mnie wieczorem. Niepostrzeżenie wkradła się do łóżka pod kołdrę... Rozgrzała mnie do czerwoności ... zacząłem drżeć... trzyma w tym stanie do teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pilnie zmykać, wrócę niebawem. ( nie myśl Sobie Ekspert, że to z powodów, które mi opisałeś!) O nie, o nie, o nie nie nie! ! Kwiatki, do zobaczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk stada os -BBE-
Wybacz, mam pytanie nie związane z tematem. Nie uważam się za tłóka i nie obcy mi jest świat elektro-techniki ale na pytanie, które za chwilę zadam - nie znam w tej chwili odpowiedzi. C z y kolejne "tagowanie" utworu, np.mp3 obniża jego jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×